ТО, СТО, проблемы технического плана и методы их решения.
Write comments

Помилки ABS Slip ESP

Вт июл 10, 2018 09:10:02

Може хтось вже зіштовхувався з наступним траблом.
Час від часу з'являються помилки ABS Slip ESP. Після їх появи, як правило машинка перестає реагувати на інтелект ключ. Машину можна завести лише механічним ключем. Через якийсь проміжок часу (після двох, трьох) заведень. Помилка пропадає і все працює, як завжди. Компютерна діагностика показувала на наявність помилки С1116, однак на сервісі сказали, що вона "не активна" - на момент проведення компютерної діагностики помилка на дисплеї машини не висвітлювалася.
Можливо хтось вже має рецепт "лікування" такого траблу?
Сэнсэй

Re: Помилки ABS Slip ESP

Вт июл 10, 2018 09:26:38

Руслан
Це вже читав? https://www.drive2.ru/l/3413393/
Додатково:
Torpedo писал(а):На будущее, лёгким движением поворачиваешь корпус концевика на 45 градусов и вынимаешь его вместе с разъёмом.

і
Torpedo писал(а):купил новый концевик, но решил разобрать старый. Причина оказалась простая, контактные группы были в смазке (типа солидола), которая подгорела. Вымыл концевик в спирте, почистил контактные группы и поставил старый концевик обратно, пока работает.
Руслан

Re: Помилки ABS Slip ESP

Сб июл 14, 2018 21:04:41

Всі діагнози та їх лікування співвпали з випадком описаним згідно посилання Вадима https://www.drive2.ru/l/3413393/
Тільки я б доповним наступним:
- коли горять всі три лампи ABS SLIP ESP - то з великою ймовірністю не будуть працювати стопи, тому їздити з помилками не бажано, оскільки можна чекати "гостя" в задню частину авто, особливо вночі.
Оскільки кашкай має мізки, то він при цих помилках робить наступне:
- не дозволить завести машину інтелект ключем, це можна зробити лише металевим ключем (що створює значні незручності для користувача розбалуваного наявністю інтелект ключа);
- глушить потужність двигуна (хоча машину можна розігнати, але прийдеться крутити двигун в 1,5...2 рази сильніше);
- при не дуже різкому гальмуванні спрацювувало ABS, мабуть щоб не в'їхали в зад, але при такому розкладі в зад можна вїхати самому.
Після чистки датчик та тесту на станції датчик спрацьовував через раз. Хоча коли виїхав з сервісу працював без перебоїв. Але я вирішив не ризикувати та поставив новий, оскільки планується дальня поїздка.

Окрема ВЕЛИЧЕЗНА подяка Олексію за швидкий пошук датчика, що дозволило не змінювати свої плани на вихідні. :D
elektron

Re: Помилки ABS Slip ESP

Вс июл 15, 2018 10:28:10

Руслан писал(а):Але я вирішив не ризикувати та поставив новий, оскільки планується дальня поїздка.

Удивительно, но когда я в свое время по ошибке разобрал и почистил лягушку под педалью тормоза, то она перестала работать! Помыл от смазки, прозванивал тестером - четкое замыкание контактов, а ставишь лягушку - горят лампы АБС, стоп-сигналы не пашут. Сколько я чистил кнопок включения телевизоров и разных там ПКН и всегда кнопки работали как часы, а здесь ... =P~ Только замена лягушки дала результат. Непонятно почему так. :smile:

Вот на что я обращаю внимание сейчас и уже давненько: после заводки двигателя зажигаются вновь и некоторое время горят лампы АБС-ЕСП слева щитка. В тепло могут не зажечься, после похолодания могут гореть несколько секунд и тухнуть. Я не помню, но мне почему-то кажется что изначально после покупки авто при включении зажигания эти все лампы загорались, потом тухли, а после заводки двигателя уже заново не загорались. :smile:
oleg_t

Re: Помилки ABS Slip ESP

Ср июл 18, 2018 11:06:52

Руслан писал(а):Оскільки кашкай має мізки, то він при цих помилках робить наступне:
- не дозволить завести машину інтелект ключем, це можна зробити лише металевим ключем (що створює значні незручності для користувача розбалуваного наявністю інтелект ключа);

Тут все прозаично, чтобы завести машину интеллект-ключом нужно нажать на тормоз (у которого не работает датчик и не дает сигнал), а для железного ключа этого делать не нужно.
Но бывают ситуации когда машина просто "не видит" интеллект-ключ.
Я пару раз попадал в зону "глушилок" когда интеллект-ключ не хотел работать ни снаружи машины, ни внутри. Пришлось использовать железный. На Контрактовой площади есть такие зоны.
Write comments