Write comments

Re: Зимняя омывайка - то что я и говорил!

Чт окт 24, 2013 14:40:09

Залишилось тільки запитання "чому не зав’язали спрацьовування на датчик дощу?", але тут вже без допиту розробників не обійтись :)
Torpedo

Re: Зимняя омывайка - то что я и говорил!

Чт окт 24, 2013 15:33:16

levsha писал(а):Початкове питання було в тому, чи при омиванні скла склоочисники спрацьовують тупо після деякого часу омивання, чи від датчику дощу, і якщо не від датчику дощу, то чому ні.

Звісно склоочисники спрацьовують не від датчику дощу, для того щоб вони спрацьовували від датчику дощу треба включити режим "авто".
levsha

Re: Зимняя омывайка - то что я и говорил!

Чт окт 24, 2013 15:46:25

Torpedo
Та це ясно. Просто для мене виглядає логічним, що раз в нас вже є датчик дощу, то зробити так, що при омиванні скла двірники включати по датчику дощу, навіть якщо ручка в режимі "off". І судячи з теми не тільки для мене. Але, звичайно, зробити "по старинці" що двірники тупо спрацьовували після певного часу роботи омивача простіше
Torpedo

Re: Зимняя омывайка - то что я и говорил!

Чт окт 24, 2013 16:17:59

levsha писал(а):Просто для мене виглядає логічним, що раз в нас вже є датчик дощу, то зробити так, що при омиванні скла двірники включати по датчику дощу, навіть якщо ручка в режимі "off"

Аналогію з "еуросвітлом" не нагадує?
А для мене логічно, що я можу вибирати режими керування вручну чи автоматично, коли є датчик (світла, дощу, температури).
levsha писал(а):Але, звичайно, зробити "по старинці" що двірники тупо спрацьовували після певного часу роботи омивача простіше

З другого боку зараз э варіанти:
- хочеш датчик дощу, переведи важіль в положення Аuto;
- не хочеш датчик дощу, а хочеш
Torpedo писал(а): легонько и быстренько потянуть на себя рычажок, омывайка брызгает, дворники не машут - удобно зимой, машина греется, омывайка растапливает бяку на лобовом стекле.
переведи важіль в положення Off.
Shadow

Re: Зимняя омывайка - то что я и говорил!

Чт окт 24, 2013 17:29:52

levsha писал(а):Просто для мене виглядає логічним, що раз в нас вже є датчик дощу, то зробити так, що при омиванні скла двірники включати по датчику дощу, навіть якщо ручка в режимі "off".


Логично, но не надежно. А если у тебя сильный боковой ветер и омывачка до зоны датчика просто не долетает? А если она замерзла или закончилась?
levsha

Re: Зимняя омывайка - то что я и говорил!

Пт окт 25, 2013 16:02:55

З вітром ладно. А якщо вона замерзла чи закінчилась, то і не треба щітками терти
elektron

Re: Зимняя омывайка - то что я и говорил!

Сб окт 26, 2013 00:06:23

А я пока буду просто продолжать заливать готовую -50 градусов. Собссно, она уже и залита. :roll:
Airman

Re: Зимняя омывайка - то что я и говорил!

Вс дек 25, 2016 23:29:26

Простий спосіб, як швидко розморозити скло в машині
25 декабря 2016 22:03
Як вже змогли відчути мешканці нашої держави, в Україну прийшов холод, пише automotoclub.info.

Це принесло українцям, а зокрема автомобілістам, чимало неприємностей. Крім ожеледиці, це ще й замороження скла в автомобілі.

Як з’ясувалося, 10 % всіх аварій в зимовий період відбувається тому, що водії перед поїздкою не прибрали лід зі скла. Замороження значно обмежує видимість. На щастя, автолюбителі придумали безліч способів швидкого і легкого вирішення проблеми.

Слідуючи одному з них, вам знадобиться:
2 частини спирту, 1 частина води, і за бажанням трохи рідини для миття посуду. Необхідно змішати всі компоненти, залити рідину в пляшку з розпилювачем і обробити замерзлу скляну поверхню.
Лід зникне
Вложения
1482694097_zamerzle_sklo.jpeg
1482694097_zamerzle_sklo.jpeg (29.11 KiB) Просмотров: 3199
Menwyy

Re: Зимняя омывайка - то что я и говорил!

Пн дек 26, 2016 00:13:03

Airman писал(а):Простий спосіб, як швидко розморозити скло в машині
25 декабря 2016 22:03
Як вже змогли відчути мешканці нашої держави, в Україну прийшов холод, пише automotoclub.info.

Це принесло українцям, а зокрема автомобілістам, чимало неприємностей. Крім ожеледиці, це ще й замороження скла в автомобілі.

Як з’ясувалося, 10 % всіх аварій в зимовий період відбувається тому, що водії перед поїздкою не прибрали лід зі скла. Замороження значно обмежує видимість. На щастя, автолюбителі придумали безліч способів швидкого і легкого вирішення проблеми.

Слідуючи одному з них, вам знадобиться:
2 частини спирту, 1 частина води, і за бажанням трохи рідини для миття посуду. Необхідно змішати всі компоненти, залити рідину в пляшку з розпилювачем і обробити замерзлу скляну поверхню.
Лід зникне

Сам пользуюсь подобной "темой" уже давно, но описанный эффект достижим только на льду <=1 мм. Если толще, то помогает отстаивать, но прям чтоб в момент оттаивало - такого нет.
Kostya

Re: Зимняя омывайка - то что я и говорил!

Сб янв 14, 2017 23:45:05

Эта зима и вправду теплее прошлой... Езжу мало, но уже почти выбрызгал 5 л реношной омывайки минус 20. Заскочил сегодня на КийАвто, взял ниссановскую минус 30 аж за 205 грн. 8)
ДВОЙНЯШКИ

Re: Зимняя омывайка - то что я и говорил!

Вс янв 15, 2017 16:53:34

Ці шахраї ще не збанкрутіли? :shock:
ДВОЙНЯШКИ

Re: Зимняя омывайка - то что я и говорил!

Чт фев 09, 2017 15:06:35

Прийшла смс-ка від Нанопротеку - омивайка, 5 літрів, -60, 200 гривень. На теперішні часи ніби пристойна пропозиція. Під спойлером телефон, кого зацікавить
| +
0950001234


-60, вставляти повинна непогано....
Kostya

Re: Зимняя омывайка - то что я и говорил!

Чт фев 09, 2017 19:04:44

ДВОЙНЯШКИ писал(а):Ці шахраї ще не збанкрутіли? :shock:

Как видишь. :lol:
Они же перерегистрируются по пять раз в месяц. :lol:
Kostya

Re: Зимняя омывайка - то что я и говорил!

Вс окт 29, 2017 15:31:48

В КийАвто зимняя омывайка Рено по 200 грн. До 25/11. Вэлкам. ;)
Обычная ее цена около 260, Ниссан - 350 грн.
Tabarik

Re: Зимняя омывайка - то что я и говорил!

Вс окт 29, 2017 17:08:18

Kostya писал(а):В КийАвто зимняя омывайка Рено по 200 грн. До 25/11. Вэлкам. ;)
Обычная ее цена около 260, Ниссан - 350 грн.
Лью дешёвую рабочее-крестьянскую. Бюджетнее акционной реношной, нет запаха химии и 100% не замерзает в любой мороз )
Write comments