Write comments

Після 3 життя тільки починається))))))

Чт мар 03, 2011 09:42:22

Ось і підходить до логічного кінця гарантійне обслуговування. Ось і виникає питання - "де проходити чергове ТО-4(60 000)?". Все необхідне вже купив у нашого дорогого Олексія зі Львова. Залишилося питання де це все зробити. Хоча можливо масло можна і самому замінити? Хтось пробував? Може у когось у Донецьку є перевірені майстри?
basket-man

Чт мар 03, 2011 15:23:29

himera_neo
Наблюдал смену масла и всех фильтров на Кашкае, в Киеве, в гараже - на все ушло 40 минут времени у одного человека. Из них на замену фильтра кондера - 20 минут. Абсолютно ничего сложного.

Главное иметь яму и емкости для слива отработки! :wink:
himera_neo

Чт мар 03, 2011 16:21:10

basket-man
ну тоді мені взагалі ТО4 обійдеться в 1151 грн)))))
Шульга

Пт мар 04, 2011 07:57:15

himera_neo
Как попадется хороший мастер я тебе свистну
-Dimian-

Re: Після 3 життя тільки починається))))))

Вт мар 08, 2011 23:37:21

himera_neo писал(а):Ось і підходить до логічного кінця гарантійне обслуговування. Ось і виникає питання - "де проходити чергове ТО-4(60 000)?". Все необхідне вже купив у нашого дорогого Олексія зі Львова. Залишилося питання де це все зробити. Хоча можливо масло можна і самому замінити? Хтось пробував? Може у когось у Донецьку є перевірені майстри?



А кто такой Олексей и почему из Львова расходники аж, цена чтоли вкусная?
Aleksey

Ср мар 09, 2011 00:05:53

-Dimian-
Алексей это я.
-Dimian-

Чт мар 10, 2011 22:52:44

Aleksey
Я рад что это Вы но ответа я так и неуслышал))
himera_neo

Сб мар 12, 2011 10:21:20

-Dimian- писал(а):Я рад что это Вы но ответа я так и неуслышал))

Ціна приємна))) Детально - напиши Олексію у приват.
-Dimian-

Пн мар 14, 2011 01:39:10

Ок) Вот так хоть чтото понятно.....
himera_neo

Вт апр 05, 2011 10:40:28

Ну ось і почалось життя мого кашачка після гарантії. По нараді знайомого завітав на СТО "ЦОФ", що знаходиться у Київському районі (неподалік від моєї роботи (і СТО "Алекс-Ніссан"). Достатньо велике СТО (я нарахував 8 воріт), внутрі достатньо чисто. Керівник СТО мене зустрів дуже привітно. Одразу мені показалося, що я його десь бачив. Я розповів про наш клуб, про те , що багато авто вже сходять с гарантії і шукають пост гарантійне обслуговування.
Поставив авто на під"їомник і поки мені міняли фільтра (повітря, салон) і масло Олег провів мене по СТО і показав що і як. Є все що потрібно для обслуговування - починаючи з комп"ютора-сканера закінчуючи роботом для розтягування авто))))) У розмові вразило знання проблем кашкая - як потім з"ясувалося він і ще декілька майстрів раніш працювали на Ніссані (там я їх і бачив)))).
По работах : Заміна фільтрів і заміна масла обійшлася у 120 грн. і 1 час. Додатково і абсолютно безкоштовно було оглянуто ходову і дані рекомендації по заміні колодок, стану сайленблоків і втулок, подушок двигуна.
Залишилися тільки приємні враження. Приємно, коли майстер знається на слабких місцях авто і йому не потрібно довго розповідати, що може стукати, скрипіти,бухати.
Переговорив за знижки для одноклубників - нема питань,пообіцяли розробити картки, а зараз чекають усіх охочих.
Write comments