Страхование, кредиты, ПДД, и т.д.
Write comments

Re: Новые уловки ГАИ

Чт ноя 23, 2017 12:32:49

oreh писал(а):
Airman писал(а):А кто сказал што этт плохо?
Просто в условиях наших реалий эти ребята из кустов о44 быстро (практически мгновенно :mrgreen: ) превратяцца в опять-же о44 привычных нам взяточников-дайцев


они и щас могут стоять в кустах почти за каждым перекрестком и насиловать за неправильный проезд, что еще выгоднее скорости, но, к сожалению, этого не происходит

происходит. видел самолично пару мест где водители ездят с нарушением (потому что там так удобно проехать).
и вот в один прекрасный день - там появилась полиция которая всех подряд таких отлавливала, за минут 10 очередь из 6-8 авто стояло на "беседу". (как там потом дальше было, я не знаю, но факт есть)
Airman

Re: Новые уловки ГАИ

Чт ноя 23, 2017 13:11:00

Bober писал(а):там появилась полиция которая всех подряд таких отлавливала, за минут 10 очередь из 6-8 авто стояло на "беседу". (как там потом дальше было, я не знаю, но факт есть)


это и у нас на Лесном бывает - канешна. удобнее повернуть к себе во двор через 2-ю осевую, чем ехать 1км. разворачивацца на круге и обратна ще 1 км :roll:
НО - стоят полицаи не в кустах, а просто без мигалок среди припаркованных машин неподалеку от "лакомого" места ... согласен, так и до "кустов" недалеко...
oreh

Re: Новые уловки ГАИ

Чт ноя 23, 2017 14:43:11

Bober писал(а):происходит. видел самолично пару мест где водители ездят с нарушением (потому что там так удобно проехать).
и вот в один прекрасный день - там появилась полиция которая всех подряд таких отлавливала, за минут 10 очередь из 6-8 авто стояло на "беседу". (как там потом дальше было, я не знаю, но факт есть)


это, кстати, тоже неплохой метод, отлавливать таких группками и проводить лекцию по ПДД в течение часа, скажем, даже без штрафа. Жаль правда на такое тратить время, учитывая, шо они и так стали на вызовы приезжать значительно дольше, чем изначально
Airman

Re: Новые уловки ГАИ

Пн дек 04, 2017 11:05:44

Як простих водіїв ставлять на коліна
04.12.20173599
Окрім підняття штрафів, які все ж напевно резонні, в законопроект №7286 додали багато дуже спірних моментів. Про це у своєму блозі написав активіст громадської організації «Західноукраїнська асоціація власників транзитних авто» Михайло Катрук.

Ось коротко про основні нововведення (окрім штрафів)

1. Раніше на поруки громадської організації могли віддавати всіх водіїв-порушників, тепер лише тих, хто має з собою документи і тверезий. Заборонити відавати на поруки пияків – резонно і правильно. Але як мінімум не меншу небезпеку несуть “гонщики”, які право на поруки все ж зберегли.

2. Відтепер їзда без паску безпеки або зі забутими вдома документами не є малозначущими порушеннями і обовязково призводять до штрафу

3. +20 км/год зменшуються до +10 км/год

4. Залишення місце ДТП окрім збільшеного штрафу тепер може призвести до втрати прав на 6 місяців

5. Водій зобовязний ПЕРЕДАТИ (!) документи в руки поліції (привіт раисєя)

6. Перевірка на стан алкогольного спяніння можна проводити без свідків, під відеозапис, який обовязково долучається до протоколу

7. Коли вас зупиняє поліцейський, ви зобовязані вимкнути двигун, витягнути ключ зі запалення і тримати руки на кермі (привіт фільми про американських копів). На вимогу поліцейського – вийти з авто. Пасажири зобовязані залишатися в авто і вийти на вимогу поліцейського

8. Поліцейський має право вимагати від вас відкрити для огляду багажник, капот, підлокітник, бардачок та інші відділення

9. Зупиняти авто тепер можна за підозрою, що водій випив. Привіт старе ДАЇ та ранкові нюхачі

10. Фото фіксація може проводитись з авто без розпізнавальних знаків

І на родзинку – “бляхи” що заїхали більш ніж на 90 днів, протягом 10 днів зобовязані зареєструватись у відповідних органах.
Знову стандартна практика можновладців, коли у правильному і своєчасному законі, з багатьма гарними змінами, намагаються проштовхнути початок кінця демократії.

Дуже сподіваюся, що депутати все ж одумаються і заберуть з цього документу як мінімум феодальні 5, 8, 9 {'Этт вряд-ли :sad: }
Вложения
1322902462_gai.jpg
1322902462_gai.jpg (11.29 KiB) Просмотров: 3520
Kostya

Re: Новые уловки ГАИ

Пн дек 04, 2017 11:08:13

Airman писал(а):«Західноукраїнська асоціація власників транзитних авто»

Круто звучит! А ведь могли просто одним словом назваться: 3,14-2-расы - коротко и по сути.
BMB

Re: Новые уловки ГАИ

Ср дек 06, 2017 04:27:57

І на родзинку – “бляхи” що заїхали більш ніж на 90 днів, протягом 10 днів зобовязані зареєструватись у відповідних органах.


Они и сейчас обязаны регистрироваться в течении 10 дней согласно действующему ТКУ и ПКМУ 1388. И управлять ими на территории Украины может только тот, кто заехал - неризедент. И согласно ЗУ "О дорожном движении" доверенность на управление бляхой не является документом на право владения или управления, потому что её не может быть по ТКУ. И в коммерческих целях бляхи, согласно ТКУ нельзя использовать. Все УЖЕ есть в законах. Только не работает.

P.S. Я бы ещё в эти изменения штраф за разговор по телефону внёс - отрубание руки с телефоном. Задолбали эти говоруны срочно решающие вопросы мирового масштаба и ничего не видящие ни перед собой, ни вокруг :mad:
Airman

Re: Новые уловки ГАИ

Вт янв 02, 2018 12:54:48

Т.ш. +10 ще не приняли ...
Да и судя повчера в Киеве и 50км/ч тож не приняли :mrgreen:

Обмеження швидкості: в поліції повідомили про винятки
опубліковано 2 Січ, 2018
З 1 січня 2018 року, в Україні набуло чинності рішення про обмеження максимальної швидкості в населених пунктах до 50 км/год. Проте, воно не буде діяти не на всіх ділянках міст і селищ.

Як повідомив «Громадському» заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, на трасах і магістралях місцева влада має право встановити більш високу швидкість.

«Є пункт 12.8 Правил дорожнього руху, який передбачає, що в конкретно визначених місцях органи місцевого самоврядування за погодженням з поліцією, можуть встановлювати інші знаки. І там швидкість буде вище, наприклад на проспекті Бажана або Перемоги (в Києві – ред.)», – заявив Білошицький.

Також він повідомив, що в разі прийняття ще одного урядового законопроекту, допустимий поріг перевищення швидкості на дорогах зменшать з 20 до 10 км/год.

Білошицький також зазначив, що найчастіше до травмування і загибелі на дорогах призводять перевищення обмеженої швидкості руху, порушення правил маневрування, недотримання дистанції та керування в стані алкогольного сп’яніння.
Вложения
Без названия.jpg
Без названия.jpg (9.44 KiB) Просмотров: 3345
mutexx

Re: Новые уловки ГАИ

Вт янв 02, 2018 13:42:29

Airman писал(а):Да и судя повчера в Киеве и 50км/ч тож не приняли :mrgreen:

То что принимают Законы и Правила на которые ср@ть все хотели, отбрасывает наше государство в развитии не на месяцы, а на годы, а то и десятилетия :(
levsha

Re: Новые уловки ГАИ

Вт янв 02, 2018 14:00:17

Airman писал(а):«Західноукраїнська асоціація власників транзитних авто»

Ух ти, ціла асоціація "відстали від поїзда"? Цікаво куди вони всі прямують транзитом і що примусило їх затриматися в Україні на їхньому шляху?
Airman

Re: Новые уловки ГАИ

Вт янв 02, 2018 14:20:27

levsha писал(а): і що примусило їх затриматися в Україні на їхньому шляху?


Шара :D
Sysopaty

Re: Новые уловки ГАИ

Вт янв 02, 2018 15:02:06

levsha писал(а):Цікаво куди вони всі прямують транзитом


От Бедности к "бОГАТСТВУ", в большей мере в голове.
STORM

Re: Новые уловки ГАИ

Вт янв 02, 2018 18:27:22

Такая вот уловка от полиции :mrgreen:
full_brake

Re: Новые уловки ГАИ

Вт янв 02, 2018 19:03:17

Щодо цих,що на бляхах. Вони вважають,що вміють жити! , а решта дурнів хай купують авто за ціну,яку виставляють салони. Тобто нема політичної волі відмінити попередні постанови щодо цієї когорти пацієнтів. Шкода...
full_brake

Re: Новые уловки ГАИ

Вт янв 02, 2018 19:14:41

Вибачте, , може не зовсім по темі, але хочу сказати. Навіть в Києві не вистачає заліза в яйцях щоб заборонити паркування на вулицях. Я вже згадував про Будапешт, там парковка в місті практично відсутня. Мені було потрібно поміняти гроші, так водій завіз мене на заправку , а мені треба було 1.5 км йти пішки до банкомату чи банку. Наші до цього не здатні.
levsha

Re: Новые уловки ГАИ

Вт янв 02, 2018 22:47:51

STORM писал(а):Такая вот уловка от полиции :mrgreen:
youtube | +

Водитель его конечно не раздавил, но бампером немного таки пнул.
Write comments