Страхование, кредиты, ПДД, и т.д.
Write comments

Вибір страхової (партнер/не партнер)

Чт окт 27, 2011 13:47:28

Хотів б отримати поради у дилемі. Попередню машину страхував у AXA, маю там знайомих і знижки відповідно. З наю, що виплачують (з досвіду в тому числі) і притому швидко (14 днів). На мою машинку пропонують 5,77% 0,5% франшиза і 6,63% з 0%, це вже зі всіма знижками. Єдиний великий мінус, що на цій машині буде їздити також і людина в якої стаж < 2 років і в AXA це автоматично 1,5% франшиза (при їхній вині у ДТП і т.д.). Другий мінус - AXA вже (не знаю через які причини) не є партнером ГалАвтоСвіт , відповідно зразу на СТО їхати не можу.

З іншого боку в ГалАвтоСвіт (оф. дилер у Львові) пропонує їхнього партнера СК "Гарантія". Я про неї нічого не чув. Пошук по форумі теж мало чого дав. Але дилер запевняє (як не дивно :)), що ше не було випадку шо вони не виплатили. В них без знижок тарифи < 2 років 0% франшиза 6.6% і 0,5% франшиза 6%. Для > 2 років відповідно 6% і 5,5% помоєму. (Можливо хтось може в плані знижок помогти? :)) Великий мінус - що не маю там знайомих, і компанія не провірена. Великий плюс, що вони партнери і я можу їхати зразу на СТО ремонтувати (за їх словами). Я також перечитав їхній договір, але на диво там нічого про партнерство і відповідні привілеї не пише, про що буду говорити з ними найблищим часом. Інакше це партнерстволише на їхніх словах...

І тут моя дилема: краще мою провірену компанію чи компанію-партнера ГалАвтоСвіт?
Nik

Re: Вибір страхової (партнер/не партнер)

Чт окт 27, 2011 16:47:56

ipetrovych писал(а):краще мою провірену компанію

Как говорят там, у них, на западе:
"Old Friends are Best" :D
oleg_t

Re: Вибір страхової (партнер/не партнер)

Пт окт 28, 2011 01:10:45

ipetrovych писал(а):Я також перечитав їхній договір, але на диво там нічого про партнерство і відповідні привілеї не пише


В договорах страхования об этом не пишут, т.к. СТО не является стороной договора страхования. Есть отдельные договора между СК и СТО о сотрудничестве по ремонту застрахованных авто.


Я бы выбрал проверенный вариант - Аксу, и франшизу 0,5%.
Jane

Re: Вибір страхової (партнер/не партнер)

Пт окт 28, 2011 07:42:59

у меня акса, 0,5
ipetrovych

Re: Вибір страхової (партнер/не партнер)

Пт окт 28, 2011 10:57:07

Дякую всім за відповідь. Я й більше був переконаний AXA брати. Але може хтось знає чого вони не поладили з ГалАвтоСвіт-ом? Це мабуть більше до Львів'ян питання. Я ше попитаю у AXA і ГалАвтоСвіт, але переконаний, що пояснення не будуть співпадати :).
Torpedo

Re: Вибір страхової (партнер/не партнер)

Вт окт 23, 2018 10:47:02

Французская АХА продает весь страховой бизнес в Украине
oleg_t

Re: Вибір страхової (партнер/не партнер)

Вт окт 23, 2018 11:13:07

-
Ага, нашей страховой :D
Write comments