Курс 1Qгрошi=0.1грн. Джекпот: 24,00. Куплено билетов: 0. Следующий розыгрыш: Вт мар 19, 2024 17:19:56. Перейти к лотерее

И снова про инспекторов ГАИ

Страхование, кредиты, ПДД, и т.д.

Модератор: Модераторы форума

Аватар пользователя
Qashqai - постоялец
 
Сообщений: 392
Зарегистрирован:
Вс янв 16, 2011 17:22:21
Откуда: Київ
Cash on hand: 107.38
Благодарил (а): 146 раз.
Поблагодарили: 66 раз.
Авто: Nissan Qashqai,2.0,CVT,2WD

Re: И снова про инспекторов ГАИ

Сообщение yan2k » Ср фев 25, 2015 17:57:01

До сих пір вставну челюсть шукаю після спілкування з екіпажем дайців на Окружній.

Виїхав з Віді після перепрошивки свт по відзивній та планую їхати на розворот.

Щось задумався, дивлюся знак розворот, лівий поворот включив, а там заборчик, тобто розвороту нема, у мене в голові висить знак розворот, ну і я розвертаюся в зустрічному розвороті, дивлюся за мною ще 2 машинки так розвертаются.

І тут мене буквально через 10 метрів обганяє дайцевий екіпаж, палочка у вікні, приїхали.
Старлєю кажу, звідки то це там заборчик взявся, а він каже що вже той заборчик більше 3х років тут (наче ще рік назад його точно не було), взяв в руки права, хазяйновито витягнув з обкладинки їх та техпаспорт. Я не заперечував чомусь, далі вийшов з машини і він показав мені камеру як я начебто виїхав з зустрічного розвороту(не вдивлявся і не перевіряв), почав мені показувати тою ж камерою зум, де під знаком "розворот" табличка "600м", цей розворот закрили, щоб машинки які їдуть з Вишневого одразу в 3й ряд не перлися на розворот, от його і перенесли, бо багато дтп.

Потім і каже мені сідай в їхню автівку до інспектора, я питаю навіщо, а він каже будемо забирати права та складати протокол. Опа, забирати права??? Ну так, це дуже грубе порушення, виїзд на зусрічну смугу в неположеному місті та створення аварійної ситуації, а за це тимчасове вилучення прав та повернення їх в суді, це в кращому випадку, а то і позбавлення прав на розгяд суду. Ну думаю приїхав по справжньому.

Прапор на водійському сидінні, ну як же ж ви так порушили, попали в таку халепу, що будемо робити???? Я кажу, що я не зі зла, завжди тут розвертався, а тут така халепа.

П. -Де ви працюєте?
Я. -Ніде
-Дружина, діти?
-Дружина теж не працює, хоч донька вчиться на бюджеті у виші. (це чиста правда що ні я, ні дружина не працюємо)
-Мда, тобто фінасове положення сім"ї кепське?
-Ага.
-То що будемо робити, сладати протокол, а потім ви попобігаєте по судовим тяжбам відсуджуючи свої права та штраф як мінімум 1250?
-... Не хотілось би.
-Ну то давайте вирішувати.
-Що?
-Ну щоб не складати протокол.
-Я взагалі не розумію про що ви говорите.
-Ну так можете допомогти даї і без протоколу ми вас відпустимо.
-Я взагалі не розумію як я вам можу допомогти.
-Ну як, штраф ви знаєте який мінімальний, позбавлення прав, а так з половини можна тут все на місці вирішити.

Уроди думаю, неочікуваний развод, жалко що диктофон не включив, якби не сам то звичайно дружина його включила б в телефоні і дала мені в карман.

Далі встряє старлєй і схвильвано в слухавку: "Альо, дорожний контроль? зараз тут буде? Добре зараз закінчуємо" і вже в салон: "так швидше домовляйтеся, бо зараз сюди приїде дорожній контроль, а вони ж принципово чесні і вже від протоколу нікуди не дінетеся"

Що я думаю, розводять сукки як справжні бандюки та бариги, але не дам ні копійки, а в суді як буде так і буде
Потім ще десь з 5 хвилин поговорили про стан доріг, війну, ато.

Потім прапор вже в трубку "Альо, да зараз закінчуємо та їдемо" Вже мені "Ну все, вже командир дзвонить, нам пора, ну то що будемо робити?" Я кажу "Не знаю, ви ж інспектор", а він віддає мені доки "Ну, тоді всього вам найкращого", а в подумках "раз ви такий жлоб", віддав доки і ми розпрощалися.

Скільки ці уроди на дорогах нас будуть ще доїти, це ж реально, якщо вони мене на 600 грн. розводили, я не розвівся, то хтось же ж все таки їм платить ці хабарі.

Та повна люстрація, геть бандюків. Складіть протокол, суд нехай приймає рішення, так ні, більше 15 хвилин вони боролися за свої, як вони думали 600 грн., нічого не зробивши для порядку на дорогах, в той час як гинуть люди, влада зробила людей жебраками своїми іграми з курсом, распіла бюджета, та доведенням країни до безладу.

Вже пройшло більше 2х годин, а в мене до сих пір нема слів, соррі за багато букв.

БАНДУ ГЕТЬ!!!
Последний раз редактировалось yan2k Ср фев 25, 2015 18:06:40, всего редактировалось 1 раз.
Канал з розпродажу дрібної побутової техніки: https://t.me/kyivmbt

За это сообщение автора yan2k поблагодарили: 2
DimaCh (Ср фев 25, 2015 18:02:28), oleg_t (Ср фев 25, 2015 18:12:49)
Рейтинг: 5.26%
 

Аватар пользователя
Qashqai - умище
 
Сообщений: 10981
Зарегистрирован:
Сб май 07, 2011 21:13:36
Откуда: Lachen
Cash on hand: 1,157.74
Благодарил (а): 4729 раз.
Поблагодарили: 2255 раз.
Авто: PEUGEOT 5008 1.6 EAT6 GT Line
Пункты репутации: 143

Re: И снова про инспекторов ГАИ

Сообщение levsha » Ср фев 25, 2015 18:05:42

Якщо я правильно зрозумів який розворот мається на увазі, то його з півроку як закрили. І як на мене правильно зробили

Аватар пользователя
Qashqai - постоялец
 
Сообщений: 392
Зарегистрирован:
Вс янв 16, 2011 17:22:21
Откуда: Київ
Cash on hand: 107.38
Благодарил (а): 146 раз.
Поблагодарили: 66 раз.
Авто: Nissan Qashqai,2.0,CVT,2WD

Re: И снова про инспекторов ГАИ

Сообщение yan2k » Ср фев 25, 2015 18:14:23

Я більше року там не їздив, попав у таку халепу, а вони радісно, що це вже 3 роки він закритий.

Нічого не маю проти, закриття того розвороту, бо дійсно з Вишневого як мінімум половина машин одразу ж хоче випертися на розворот.

Факт у тому, що як потрібно щоб десь ті дайці бачили справжніх злосних порушників, то їх ніколи нема, а як я практично випадково порушив (я це і не заперечую), то моментально вони тут як тут, ну а далі тупий развод на бабки.
Канал з розпродажу дрібної побутової техніки: https://t.me/kyivmbt

Аватар пользователя
папа
 
Сообщений: 15056
Images: 909
Зарегистрирован:
Пт фев 02, 2007 14:57:02
Откуда: Киев
Медали: 1
Форумчанин месяца (1)
Cash on hand: 1,804.19
Благодарил (а): 2012 раз.
Поблагодарили: 2069 раз.
Авто: Nissan Qashqai 2.0 CVT
Пункты репутации: 268

Re: И снова про инспекторов ГАИ

Сообщение Сигналкин » Ср фев 25, 2015 21:24:33

yan2k
Добрый ты человек ...

За это сообщение автора Сигналкин поблагодарил:
snap (Ср фев 25, 2015 21:39:09)
Рейтинг: 2.63%
 

Аватар пользователя
Qashqai - постоялец
 
Сообщений: 392
Зарегистрирован:
Вс янв 16, 2011 17:22:21
Откуда: Київ
Cash on hand: 107.38
Благодарил (а): 146 раз.
Поблагодарили: 66 раз.
Авто: Nissan Qashqai,2.0,CVT,2WD

Re: И снова про инспекторов ГАИ

Сообщение yan2k » Чт фев 26, 2015 21:13:38

мій кум поділився після моєї розповіді своєю, попросив тут запостити

Спеціально не по-телефону, а для перепосту на твоєму форумі.
Аналогічна і ще абсурдніша ситуація в мене.
Після зимових канікул їдемо в школу (7-55:8-00) по пр-ту Григоренко на розворот на Ахматову, але на з*їзді з роєв*язки (пр-т Григоренко - пр-т Бажана на ст. м. "Позняки") на заокругленні стоїть 2 патрульних авто ДАІ (одного разу було - 3) і 5-6 інспекторів. Із 3 полосного потоку вищемляють всіх підряд.

Перший день не попався, бо вони клювали 4 жертви,на дорогу ніхто не дивився. На другий день в тому ж місці мене смикають із 3-ї полоси (в час пік потік дуже інтенсивний). Підійшов капітан, поздоровався, первірка документів. Я тупо віддав навіть не виключав авто. Чмо начало ігри: що пили вчора, чи плотно повечеряли і чуть не кого того..., а чого очі такі? Питаю- які? Ну наче втомлені. А ви мене за 40-60 м по втомлених очах "вичислили" і зупинили? А само це чмо ліктем уже у салоні, нахиляється, лізе цілуватися. Воно зрозуміло, що "взяткі - гладки", без прощання і щасливої дороги! в напів-розвороті повертає документи і тут же боковим зором викидає булаву наступному. Я поїхав, а "осадок остался".

По тому, що дуже довго до мене і після мене стояли на "аврійці" вантажний бусік і по-моєму Шевроле "Епіка" - там була "розборка-рішалово" як в твоєму випадку Думаю на вихлоп.
Наступного дня на цьому місті їх не стояло, але я вимушений був їхати другим трафіком, бо попереду виросла нереальна тянучка і ми могли запізнитися в школу. Розвернулися на Бажана, вниз до Дн. Набережної і коло ТЦ "Аркадія" (ст.м. "Осокорки") пірнаю на Срібнокільську і в дворик до школи - такий маршрут. Опаньки! Біля "Євробазару" проти "Аркадії" та ж кодла, що і вчора. Тільки "зустрічаьють тих хто з*їзджає на Бажана-Південний міст.
Через день біля 11-00 повертаюся від Толяна і через Березняки по Дн. набережній переїхав розв*язку на "Осокорках" , щоб з*їхати на Бажана - стоять. Були сильно зайняті, зупинили 4 авто, 5-й іспектор зупиняв п*яту жертву. Зі мною не поздоровались.

В перших числах лютого бачив їх у нас на Григоренко-Бажана ("Позняки") ще 2 рази. Потім до вчорашнього ранку їх не стояло на "Позняках".
Вчора та сама картинка. Їду в другій полосі, вищемляють, здороваються, - Ваші документи?.
Спустив вікно, подаю (хоча "по средам я не подаю"). Воно нагло лізе в вікно, суне руку із свистком і принюхується. Запитую - по якій причині зупинили. Відповідь "перевірка документів". Я запитую, "А що в Києві ввели військовий стан?". Воно - "Ні , сплюньте!". Чесно скажу в мене виникло бажання сплюнути. Подивився на його свиняче лічіко. Стало жалко. Передумав. Воно повертає документи без запитань. Бажає "щасливої дороги!". В мене настій пропадає.

Виникає думка поставити в нашому районі блок-пост. На стільки все серйозно!. Да машинка, яку вони зупинили до мене мабуть попала під роздачу, бо я вже повертався до дому, а вона ще мигала на "аварійці".
Резюме - взяв в салон авто фотоапарат, якщо побачу, то не залежно зупинять не зупинять - вийду, проведу фотосесію і запущу або цій замміністра Згуладзе, або у твітер Авакову - хай пояснять суть реформи. Бо на все життя врізалося в пам*ять 20 лютого 2014, коли ці жирні свині в броніках із АКМ не пускали авто на В. Житомирській до Майдану забирати до лікарні поранених (я тобі розповідав і не буду повторюватися).

Так що куме я налаштований почути відповідь міністрів-реформаторів хоча б в цьому питанні - що роблять 4-5-6 інспекторів ДАЇ на 2-3 авто в мирному і бепечному спальному районі Києва у 8 годин ранку. Яку службу несуть і які вирішують завдання, і чи є це їхнім службовим обов*язком і чи не після нічної зміни хлопці просто підзаробляють. Ладно запит я сформулюю, коли наберу фото галерею.
Бувай, Слава Україні!
Канал з розпродажу дрібної побутової техніки: https://t.me/kyivmbt

Аватар пользователя
Кашкай - Страховщик
 
Сообщений: 8948
Зарегистрирован:
Вс июн 14, 2009 21:29:59
Откуда: Киев, Осокорки
Cash on hand: 1,682.56
Благодарил (а): 1281 раз.
Поблагодарили: 1400 раз.
Авто: Qashqai 2007 2.0 4х4 CVT Silver Евросвет; ГБО BRC p&d
Пункты репутации: 119

Re: И снова про инспекторов ГАИ

Сообщение oleg_t » Чт фев 26, 2015 22:56:52

На проспекте Бажана они в последнее время любят останавливать фуры, едущие в 3-м ряду (висят знаки что грузовикам разрешено только в 1 и 2 ряду, а всего рядов 4). Гоняются за ними даже с мигалками.
Партнёр Кашкай-Клуба по страхованию. Все виды! Удобно и надёжно. Про автостраховки тут: viewtopic.php?f=70&t=10956

Аватар пользователя
Qashqai - умище
 
Сообщений: 10981
Зарегистрирован:
Сб май 07, 2011 21:13:36
Откуда: Lachen
Cash on hand: 1,157.74
Благодарил (а): 4729 раз.
Поблагодарили: 2255 раз.
Авто: PEUGEOT 5008 1.6 EAT6 GT Line
Пункты репутации: 143

Re: И снова про инспекторов ГАИ

Сообщение levsha » Пт фев 27, 2015 09:17:46

oleg_t писал(а):На проспекте Бажана они в последнее время любят останавливать фуры, едущие в 3-м ряду (висят знаки что грузовикам разрешено только в 1 и 2 ряду, а всего рядов 4). Гоняются за ними даже с мигалками.

Ну это в принципе правильно. Причем вообще то им там и без знаков можно только в 1-2, но раньше на это все плевали. Хотя гонять с мигалками и не обязательно

Аватар пользователя
Qashqai - умище
 
Сообщений: 8123
Зарегистрирован:
Вт апр 17, 2012 17:08:49
Откуда: Кам'янське
Cash on hand: 512.79
Благодарил (а): 1621 раз.
Поблагодарили: 1195 раз.
Авто: Nissan Qashqai+2 2.0 CVT 4WD SE+
Пункты репутации: 45

Re: И снова про инспекторов ГАИ

Сообщение snap » Пт фев 27, 2015 09:39:39

Хотя гонять с мигалками и не обязательно
А чё ?
Москаль мені не брат (с)

СообщениеСообщение было удалено | удалил: bykovdima | Пт фев 27, 2015 14:34:15.

Аватар пользователя
Кашкай - Страховщик
 
Сообщений: 8948
Зарегистрирован:
Вс июн 14, 2009 21:29:59
Откуда: Киев, Осокорки
Cash on hand: 1,682.56
Благодарил (а): 1281 раз.
Поблагодарили: 1400 раз.
Авто: Qashqai 2007 2.0 4х4 CVT Silver Евросвет; ГБО BRC p&d
Пункты репутации: 119

Re: И снова про инспекторов ГАИ

Сообщение oleg_t » Пт фев 27, 2015 09:42:44

Фуры ездой по 3 ряду не злоупотребляют.
В основном уходят в 3-й ряд перед путепроводами, под которыми первый ряд занят стоящими машинами, а второй поворачивающими на заезд направо.
Вчера наблюдал такую ситуацию, сразу за путепроводом стоит в засаде гаишная машина, только показалась фура - они стартуют и догоняют с мигалками.
Партнёр Кашкай-Клуба по страхованию. Все виды! Удобно и надёжно. Про автостраховки тут: viewtopic.php?f=70&t=10956

Аватар пользователя
уйди с реверса
 
Сообщений: 15173
Images: 46
Зарегистрирован:
Пт сен 14, 2007 09:42:04
Откуда: Киев
Cash on hand: 2,029.67
Благодарил (а): 1380 раз.
Поблагодарили: 1581 раз.
Авто: Nissan Qashqai, 2.0, CVT, 4WD
Пункты репутации: 60

Re: И снова про инспекторов ГАИ

Сообщение Torpedo » Пт фев 27, 2015 11:11:36

oleg_t писал(а):стоит в засаде гаишная машина, только показалась фура - они стартуют и догоняют с мигалками.
Ага, вместо того, чтобы убрать
oleg_t писал(а): первый ряд занят стоящими машинами
Изображение

За это сообщение автора Torpedo поблагодарил:
levsha (Пт фев 27, 2015 11:15:16)
Рейтинг: 2.63%
 

Аватар пользователя
Кашкай - Страховщик
 
Сообщений: 8948
Зарегистрирован:
Вс июн 14, 2009 21:29:59
Откуда: Киев, Осокорки
Cash on hand: 1,682.56
Благодарил (а): 1281 раз.
Поблагодарили: 1400 раз.
Авто: Qashqai 2007 2.0 4х4 CVT Silver Евросвет; ГБО BRC p&d
Пункты репутации: 119

Re: И снова про инспекторов ГАИ

Сообщение oleg_t » Пт фев 27, 2015 13:28:47

Я тут подумал, может "потерять" права и оформить дубликат. Так, на всякий случай. :D
А то один раз был близок к лишению прав на полгода, но пронесло - суд оправдал.
Правда новые права всего на 30 лет выдают.
Партнёр Кашкай-Клуба по страхованию. Все виды! Удобно и надёжно. Про автостраховки тут: viewtopic.php?f=70&t=10956

Аватар пользователя
Qashqai - умище
 
Сообщений: 10981
Зарегистрирован:
Сб май 07, 2011 21:13:36
Откуда: Lachen
Cash on hand: 1,157.74
Благодарил (а): 4729 раз.
Поблагодарили: 2255 раз.
Авто: PEUGEOT 5008 1.6 EAT6 GT Line
Пункты репутации: 143

Re: И снова про инспекторов ГАИ

Сообщение levsha » Пт фев 27, 2015 15:15:00

oleg_t писал(а):Я тут подумал, может "потерять" права и оформить дубликат. Так, на всякий случай. :D

А если через пару лет начнут таки по базе пробивать?
oleg_t писал(а):Правда новые права всего на 30 лет выдают.

Жуть какая, совсем мизерный срок ... ;)

Аватар пользователя
Кашкай - Страховщик
 
Сообщений: 8948
Зарегистрирован:
Вс июн 14, 2009 21:29:59
Откуда: Киев, Осокорки
Cash on hand: 1,682.56
Благодарил (а): 1281 раз.
Поблагодарили: 1400 раз.
Авто: Qashqai 2007 2.0 4х4 CVT Silver Евросвет; ГБО BRC p&d
Пункты репутации: 119

Re: И снова про инспекторов ГАИ

Сообщение oleg_t » Пт фев 27, 2015 15:57:25

-
Из статьи в газете:
... для киевской ГАИ на этот месяц выделили двухдневную норму топлива. Но гаишники не сократили количество выездов, они сами заправляют машины.

:D
Партнёр Кашкай-Клуба по страхованию. Все виды! Удобно и надёжно. Про автостраховки тут: viewtopic.php?f=70&t=10956

Аватар пользователя
Qashqai - умище
 
Сообщений: 10981
Зарегистрирован:
Сб май 07, 2011 21:13:36
Откуда: Lachen
Cash on hand: 1,157.74
Благодарил (а): 4729 раз.
Поблагодарили: 2255 раз.
Авто: PEUGEOT 5008 1.6 EAT6 GT Line
Пункты репутации: 143

Re: И снова про инспекторов ГАИ

Сообщение levsha » Пт фев 27, 2015 16:08:29

"Тут еще и платят? Я думал выдали жезл со свистком и крутись как хочешь"

Пред.След.

Вернуться в Qashqai право

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: нет зарегистрированных пользователей


cron