Ищем партнеров для совместного бизнеса!
Денег много не бывает! Предлагаем свои идеи, обсуждаем.
Write comments

Органічні харчові продукти.

Пн сен 20, 2010 19:33:24

З розвитком *новітніх технологій* в сільському господарстві все більше людей побоюється купувати продукти в магазинах і схиляється до того , щоб вживати чисті, перевірені харчі ;)


Як багато хто вже знає - у моїх батьків є фермерське господарство на Чернігівщині, тому питання до господинь та господарів - чи хотіль б ви замовляти якісні продукти від виробника?
Я не знаю де хто купує овочі-фрукти-крупи, бо мене розбалували домашнім, але пропоную вам альтернативу базарам та бабцям :)

Можете замовляти з доставкою по Києву:
Мед
Моркву
Яблука
Гречку
багато ще іншого, але треба уточнити, що садили цього року, а що ні :)))

Мені потрібна думка кожного з Вас, дорогі одноклубники - наскільки Це Вам цікаво???
І ЯКІ продукти та як щасто вам потрібні


П.С. МЕД є в мене зараз :))) (50грн/літр. Різнотрав*я)
DOC

Re: Органічні харчові продукти.

Пн сен 20, 2010 19:47:51

Len4ik писал(а):З розвитком *новітніх технологій* в сільському господарстві все більше людей побоюється купувати продукти в магазинах і схиляється до того , щоб вживати чисті, перевірені харчі ;)


Як багато хто вже знає - у моїх батьків є фермерське господарство на Чернігівщині, тому питання до господинь та господарів - чи хотіль б ви замовляти якісні продукти від виробника?
Я не знаю де хто купує овочі-фрукти-крупи, бо мене розбалували домашнім, але пропоную вам альтернативу базарам та бабцям :)

Можете замовляти з доставкою по Києву:
Мед
Моркву
Яблука
Гречку
багато ще іншого, але треба уточнити, що садили цього року, а що ні :)))

Мені потрібна думка кожного з Вас, дорогі одноклубники - наскільки Це Вам цікаво???
І ЯКІ продукти та як щасто вам потрібні


П.С. МЕД є в мене зараз :))) (50грн/літр. Різнотрав*я)


А якна рахунок відправки в регіони? ;)

П.С. Може варто назвати тему "екологічно чисті продукти"?
ДВОЙНЯШКИ

Пн сен 20, 2010 20:05:29

А картошка есть?
elektron

Вт сен 21, 2010 12:58:53

Було б непогано м"ясо,молоко та картопелька...тобто те,без чого справжний украйинець не обийдеться! :wink:
А ще ковбаски б домашнього приготування... :sad:
Len4ik

Вт сен 21, 2010 13:17:00

Ні,
ні картоплі, ні м*яса , ні молока немає у нас :)))

О!
Ще є натуральний яблучний сік в три-літрових банках
Сигналкин

Вт сен 21, 2010 15:53:15

Як до натурального домашнього самогону ? :)
Нина

Вт сен 21, 2010 16:32:14

Len4ik
хочу мед. можно трех-литровую банку:-)
Len4ik

Вт сен 21, 2010 18:26:29

Нина
вже передала замовлення на нову партію :)
До кінця тижня буде :))))))
Відпишу , як привезуть.

Сигналкин
Це унікальний продукт :)))))
нажаль ми його не виробляємо...хоча були часи, пам*ятаю ;))
в дев*яності це була тверда валюта для оплати робочим, я тоді навіть допомогала готувати і розбавляти до необхідного градусу це зілля :)
igor'OK

Чт сен 23, 2010 12:57:24

Кому надо домашний алкоголь безупречного качества, дайте знать.
У меня коллега увлекается приготовлением крепких алкогольных напитков, с использованием лучших компонентов, причем не только самогон, также виски по спец рецептам, всякие настойки и прочие крепкие напитки. :)
sauron

Вс окт 03, 2010 22:03:45

Ленчик, ты изучай спрос, вон однуклубникам мясо надо и ковбаску , так шо давай закупай хрюшек и вперед :)
Write comments