Write comments

Ремонт підкермового шлейфу

Сб фев 11, 2017 13:35:29

З 2012 почалися проблеми з кнопками на кермі. Потім все перестало працювати...крім сигнала. А ось учора у самий непідходящий момент сигнал відмовив. Оригінальний на ромаріо-авто десь близько 2400. Тайвань - 1000-1100. Але відгуки про Тайвань-Китай не дуже. Комусь щастить, комусь - 3 місяця. Знайшов хлопців які перепаковують шлейф. Ціна питання 1100. Знаходяться біля ІнгАвто на Новомостицькій. У них багато переобраних від кашкаїв - так що часу зайняло близько 35-40 хв. - мій зняли - такий саме поставили. Подивимось як буде працювати і на скільки довго. Но виходячи з того, що роблять багато і на різні моделі - скоріш за все обізнані в цьому питанні. Подивимось. Кому цікаво - могу дати телефон.
elektron

[Удалено]

Сб фев 11, 2017 16:21:33

Сообщение было удалено | удалил: elektron | Сб фев 11, 2017 16:22:02.
atk

Re: Ремонт підкермового шлейфу

Вт фев 14, 2017 21:27:50

Мне ремонтировали шлейф местные спецы в Херсоне. Через 3 месяца сломался. Учитывая подушку в руле, лучше не рисковать. Я так думаю!
И два раза не платить.
Мацони

Re: Ремонт підкермового шлейфу

Ср фев 15, 2017 13:32:17

atk писал(а):Мне ремонтировали шлейф местные спецы в Херсоне. Через 3 месяца сломался. Учитывая подушку в руле, лучше не рисковать. Я так думаю!
И два раза не платить.


Ремонт в Києві, Полтаві, Херсоні і т.д. і навіть в одному місті, але в різних людей може відрізнятися кардинально. Тому кожен вибирає для себе відповідно фінансового стану. Можна і новий купити і через три місяці знову розчехлитись.
Write comments