Write comments

Чи варто робити зараз ТО?

Вт май 26, 2015 22:21:46

Привіт! Прошу поради стосовно проходження ТО.

В кінці 2013 року пройшов оф ТО2 (2 роки від покупки) на той момент був пробіг 23тис, вкінці 2014 року прийшов час ТО 3, тоді був пробіг десь 36тис, але оскільки офіційна гарантія саме закінчувалась, вирішив не проходити ТО3 в оф. дилера, і просто його пропустив.

Зараз пробіг 40тис, бортовий комп постійно нагадує про те, що пора на ТО, оскільки від останнього ТО минуло понад 15тис км. Звісно, можу просто його обнулити, але питання залишається відритим: як правильно зараз поступити? Чекати пробігу 45 тис, і тоді влаштувати ТО 3, чи їхати вже зараз? ТО 3 передбачає заміну лише обох фільтрів і мастила, чи ще щось?

Швидше за все ТО 3 буду проходити не в оф. дилера, з цим біль-менш вирішив, а от чи варто це робити вже чи докатати до 45 тис, не впевнений. З моїм неінтенсивним катанням, цілком ймовірно 45тис наїжджу не раніше кінця рору, тобто ТО3 робитиму в кінці 2015, це через 2 роки після ТО2. Це нормально?

Що порадите?
oleg_t

Re: Чи варто робити зараз ТО?

Ср май 27, 2015 07:24:43

Масло нужно менять не реже чем каждые 15 тыс. пробега и не реже чем раз в год если пробег за год меньше чем 15 тыс.
Вот от этого и нужно отталкиваться.
Torpedo

Re: Чи варто робити зараз ТО?

Ср май 27, 2015 09:22:14

western писал(а):був пробіг 23тис
western писал(а):Зараз пробіг 40тис,

Менять масло надо было на 38 000 км, поэтому - на ТО однозначно.
locust

Re: Чи варто робити зараз ТО?

Ср май 27, 2015 09:26:38

+1 к тому, что бы делать.
oleg_t

Re: Чи варто робити зараз ТО?

Ср май 27, 2015 09:45:21

Мне на "Авто Интернешнл" говорили что они меняют масло даже в новых автомобилях если они стоят до продажи больше года.
@Gelo@

Re: Чи варто робити зараз ТО?

Ср май 27, 2015 12:50:01

да, как минимум нужно масло в движке поменять
так бывает

Re: Чи варто робити зараз ТО?

Ср май 27, 2015 18:03:27

@Gelo@ писал(а):да, как минимум нужно масло в движке поменять

И прокатиться, так, километров 60, чтобы втулочки, амики и сайленты поработали :)
western

Re: Чи варто робити зараз ТО?

Чт май 28, 2015 16:01:50

Дякую за поради! Говорив з тех майстром на оф. СТО, був здивований, але він каже, якщо рівень масла не падає, впринципі можна докатати до 45тис а тоді на ТО3. Виходить, на мастилі буде пробіг близько 22 тис і термін близько 2х років. ХЗ
oleg_t

Re: Чи варто робити зараз ТО?

Чт май 28, 2015 16:07:34

Держаться от таких мастеров подальше :D
DimaCh

Re: Чи варто робити зараз ТО?

Чт май 28, 2015 16:13:44

western писал(а):він каже, якщо рівень масла не падає, впринципі можна докатати до 45тис а тоді на ТО3.


Я б дивився не не зміну рівня (як проведення або непроведення ТО 3 може вплинути на жор масла) а на стан самого масла. Якщо прозоре - не міняв би. Хоч би що не розповідали про те що через рік маслу приходить капець.
ІМХО самом собою.
western

Re: Чи варто робити зараз ТО?

Чт май 28, 2015 16:34:57

Ще раз передзвонив на оф. СТО і уточнив, дійсно, ресурс мастила 15 тис, тобто треба проходити ТО3 вже зараз а не чекати.
oleg_t

Re: Чи варто робити зараз ТО?

Чт май 28, 2015 16:57:24

DimaCh писал(а):Хоч би що не розповідали про те що через рік маслу приходить капець.ІМХО самом собою.

Насколько я слышал масло со временем окисляется, кроме того при перепадах температуры, особенно с минуса на плюс, образуется водяной конденсат который тоже попадает в масло.
так бывает

Re: Чи варто робити зараз ТО?

Чт май 28, 2015 18:18:36

western писал(а):Дякую за поради! Говорив з тех майстром на оф. СТО, був здивований, але він каже, якщо рівень масла не падає, впринципі можна докатати до 45тис а тоді на ТО3. Виходить, на мастилі буде пробіг близько 22 тис і термін близько 2х років. ХЗ

Задай этот вопрос здесь http://liquimoly.ua/phpbb/voprosi-liqui-moly-f1.html , тебе все по полочкам разложат.

Я бы не просто бежал от такого мастера, а сначало ему подзатыльник
western

Re: Чи варто робити зараз ТО?

Ср июн 03, 2015 10:37:13

Це майстер мене не правильно зрозумів, тому дав таку дурну пораду, потім виправився.

В офіційного дилера ТО3 буде коштувати 1400 грн, на не оф. СТО замінити мастило і фільтри можна за 1000 грн.

Як бути з штампом в сервісній книжці? Гарантія закінчилась вже, останній штамп був про ТО2. Якщо поїду до не оф. СТО штап не поставить, наскільки це мені може нашкодити при продажу в майбутньому?
ДВОЙНЯШКИ

Re: Чи варто робити зараз ТО?

Ср июн 03, 2015 10:39:33

На мій погляд, обслуговування на неофіційному сервісі - тільки плюс.
Write comments