Write comments

Кий-Авто - не Кий-Авто

Пт авг 03, 2012 12:07:08

Звернувся с заявою до Кий-Авто стосовно минулих робіт. Отримав відповідь, що зараз це "Кий-Авто холдінг" і він не є правонаступником Кий-Авто. Формально, в Києві в тому самому приміщенні, під тією самою назвою з'явився новий ділер, який не несе відповідальності за попередника. Є підозри, що й інші можуть робити так само. Будьте уважні.
bykovdima

Re: Кий-Авто - не Кий-Авто

Пт авг 03, 2012 12:18:16

красивый ход... в очередной раз нас нагибают :)
pilot

Re: Кий-Авто - не Кий-Авто

Пт авг 03, 2012 12:23:36

Да тяжело играть, когда правила постоянно меняются. Чет мне это "еллоубой" напомнило. :smile:
sauron

Re: Кий-Авто - не Кий-Авто

Пт авг 03, 2012 13:34:12

катай заяву в Ниссан и в общество защиты прав потребителей
oleg_t

Re: Кий-Авто - не Кий-Авто

Пт авг 03, 2012 13:56:14

Интересненько получается.
Видать были проблемы с погашением кредитов.
Нужно подергать Ниссан Украина.
ДВОЙНЯШКИ

Re: Кий-Авто - не Кий-Авто

Пт авг 03, 2012 14:36:39

sauron
oleg_t
Вже відписався в Ніссан-Моторс. Серед іншого запитав - що у нас новий дилер з'явився, з новим сертифікатом та новим навчанням співробітників?
Стосовно правонаступництва. Приміщення те саме, працівники ті самі, на стінах висять грамоти та регаліїї ті самі, база клієнтів використовується та сама. Навіть дисконтні картки використовуються ті ж самі. Питання копійчане, в принципі. Але жлобство зашкалює. Мене вже просто цікавість долає. :)
Сигналкин

Re: Кий-Авто - не Кий-Авто

Пт авг 03, 2012 21:01:23

ДВОЙНЯШКИ писал(а): Мене вже просто цікавість долає.

а меня б уже подолало бажаня нагнуты матюкив их руководству :mad:
oleg_t

Re: Кий-Авто - не Кий-Авто

Пт авг 03, 2012 21:27:34

Да, очень похоже на развод.

Можно развить тему.
Например, ты оплатил новый автомобиль. Приходишь получать - а тебе говорят: вы договор заключали с Кий Авто, а сейчас тут уже не Кий Авто, а Кий-Авто. А где Кий Авто делось - ищи-свищи :D
vyk

Re: Кий-Авто - не Кий-Авто

Пт авг 03, 2012 21:33:39

oleg_t писал(а):Да, очень похоже на развод.

Можно развить тему.
Например, ты оплатил новый автомобиль. Приходишь получать - а тебе говорят: вы договор заключали с Кий Авто, а сейчас тут уже не Кий Авто, а Кий-Авто. А где Кий Авто делось - ищи-свищи :D

А че ее развивать, у меня так и было. Оплатили в АНК-Инвест в Харькове, а потом 8 месяцев назад аванс пытася получить, при том, что тот же хозяин открыл в том же помещении АНК-Моторс (правда салон Suzuki).
oleg_t

Re: Кий-Авто - не Кий-Авто

Пт авг 03, 2012 21:47:51

vyk
Хорошо что только аванс, а не 100%. Хотя конечно ничего хорошего.
vyk

Re: Кий-Авто - не Кий-Авто

Пт авг 03, 2012 21:53:15

oleg_t писал(а):vyk
Хорошо что только аванс, а не 100%. Хотя конечно ничего хорошего.

Может уже пора на форуме black list открыть, а то к примеру у этого ... :evil: ...(господина Колесникова А.Н., откуда АНК во всех его харьковских фирмах) бизнес еще где-то на юге (в Крыму) есть?
Последний раз редактировалось vyk Пт авг 03, 2012 23:17:54, всего редактировалось 1 раз.
oleg_t

Re: Кий-Авто - не Кий-Авто

Пт авг 03, 2012 22:07:04

vyk
Ну я вот на Кий-Авто тоже обслуживаюсь, уже 5 лет. Претензий к ним никаких не было за это время.

Но такого кидалова как у Двойняшек прощать нельзя.
Check

Re: Кий-Авто - не Кий-Авто

Пт авг 03, 2012 22:33:25

Подобного еще не слышал. В Севастополе проще - город не большой и ОД один. Такого плана кидалово моментально разлетится слухами и им это ой как не выгодно.
ДВОЙНЯШКИ

Re: Кий-Авто - не Кий-Авто

Пт авг 10, 2012 14:55:46

Отримав відповідь "Ніссан Україна" . В двох словах - "Кий Авто - дійсно не Кий-Авто". У випадку необхідності, якщо мене не влаштовує Кий Авто, я можу обслуговуватись у іншого офіційного ділера. :) Ще одна цікавинка - у випадку ремонтних робіт, виконаних офіційним ділером, гарантійний термін скорочується. :shock: ( В чому тоді секрет вимог страхових про ремонт тільки у офіційників?) Точно цифр не назву - спілкувався по телефону, письмову відповідь побачу пізніше. І ще - гарантія 12 років на корозію кузова має силу тільки у випадку щорічного спеціального обстеження з відповідним записом в сервісній книжці. І так - 12 років :smile: Нібито про це написано в гарантійній книжці. Треба перевірити.
Щось мені автомобілі Ніссан стали менше подобатись :roll:
BMB

Re: Кий-Авто - не Кий-Авто

Пт авг 10, 2012 15:11:24

ДВОЙНЯШКИ писал(а): І ще - гарантія 12 років на корозію кузова має силу тільки у випадку щорічного спеціального обстеження з відповідним записом в сервісній книжці. І так - 12 років :smile: Нібито про це написано в гарантійній книжці.


У Форда то же самое.
Write comments