Write comments

Гул в салоні

Ср сен 27, 2017 12:57:27

Недавно купив машину. Часто ледь ледь відчувається десь ззаду періодичний гул пропорційний швидкості. Тобто чим більша швидкість тим вища частота гулу.
На малих швидкостях не чути, на високих зливається з шумом дороги але все одно на нерви діє.
Найкраще чути десь на швидкості 60-80.
Не можу зрозуміти, чи це нормальний звук машини чи щось з ходовою...
Міняв шини, все одно гул є...
Ніхто в себе подібного не помічав?
oreh

Re: Гул в салоні

Ср сен 27, 2017 13:24:20

Funt
ступица?
oleg_t

Re: Гул в салоні

Ср сен 27, 2017 16:54:55

Funt писал(а):Недавно купив машину.

1,5 дизель 2016 г.в.? Официально у нас не продавались. Брал новую или б/у?
Для ступицы вроде рано, хотя все может быть, возможно был неудачный контакт колеса с бровкой или ямой. Можно попробовать поменять местами левую и правую ступицы и посмотреть на результат.
Привод не полный, значит это не кардан и не муфта полного привода.
Может глушитель сечет?
Kostya

Re: Гул в салоні

Ср сен 27, 2017 19:17:25

Очень похоже а ступицу. Так у Барабаки было. Мы с ним на трассу Бориспольск специально выезжали.
Funt

Re: Гул в салоні

Чт сен 28, 2017 07:33:08

Так, 1.5 дизель 2016 року.
Б/в, пробіг біля 20 тис. зараз.
Гул ледь помітний і не завжди є, з ним вже 8 тис проїхав і мені здається він став меншим.
Якби ступиця, то мабуть вже би було краще чути.
Думаю може просто колеса погано збалансовані, скоро на зимові мінятиму, послухаю ще...
STORM

Re: Гул в салоні

Чт сен 28, 2017 07:42:36

Funt писал(а): Тобто чим більша швидкість тим вища частота гулу.

Может чем выше обороты двигателя? Глушитель посмотри.
STORM

Re: Гул в салоні

Чт сен 28, 2017 08:14:14

Funt писал(а):Думаю може просто колеса погано збалансовані, скоро на зимові мінятиму, послухаю ще...

От балансировки гула нет, есть вибрация на определенных скоростях.
Voyager

Re: Гул в салоні

Чт сен 28, 2017 08:23:40

Может покрышки гудят. А шумоизоляция в Кашкае не очень хороша. Попробуй поездить по дорогам где разное качество асфальта, если гул будет меняться - значит это покрышки.
Funt

Re: Гул в салоні

Чт сен 28, 2017 08:39:21

Дякую за поради :)
Ну можливо це і не гул, а вібрація :) То важко порівнювати на різних дорогах, бо його майже не чути, важко вловити.
Від шин наче не залежить, пробував 3 комплекти різні, на кожному іноді було чути.
Мені здається не від обертів, а від швидкості залежить, наче не глушник.
Сьогодні ще раз прислухався, до 50 км/г не чути, 130 - то чути, то ні.
На 180 ніби стабільно чути з певною частотою гул/вібрацію але дуже тихо все одно.
Буду міняти на зимові шини ще спробую поворушити, чи люфт є...
Буду мабуть їздити поки не посилиться, далі буде видно. Якщо сильніше буде, може поїду на діагностику, може по гарантії поміняють щось, визначити би спочатку що :)
Розвал/сходження може бути причиною?
STORM

Re: Гул в салоні

Чт сен 28, 2017 08:44:55

Funt писал(а):Дякую за поради :)
Ну можливо це і не гул, а вібрація :) То важко порівнювати на різних дорогах, бо його майже не чути, важко вловити.
Від шин наче не залежить, пробував 3 комплекти різні, на кожному іноді було чути.
Мені здається не від обертів, а від швидкості залежить, наче не глушник.
Сьогодні ще раз прислухався, до 50 км/г не чути, 130 - то чути, то ні.
На 180 ніби стабільно чути з певною частотою гул/вібрацію але дуже тихо все одно.
Буду міняти на зимові шини ще спробую поворушити, чи люфт є...
Буду мабуть їздити поки не посилиться, далі буде видно. Якщо сильніше буде, може поїду на діагностику, може по гарантії поміняють щось, визначити би спочатку що :)
Розвал/сходження може бути причиною?

На высоких скоростях много чего может давать гул. У меня например вибрировала пластиковая защита двигателя, которая на пистонах держится. Воздух спереди захватывала и резонировала. Может вибрировать теплоизоляция глушителя. Больше нечему. Остается только ступица. Развал-сход не будет гудеть. У тебя J11? Мест вообще то много, которіе на 180 будут гудеть.
Последний раз редактировалось STORM Чт сен 28, 2017 08:47:58, всего редактировалось 1 раз.
Funt

Re: Гул в салоні

Чт сен 28, 2017 08:47:55

STORM писал(а):У тебя J11?

Так, J11. Може і в правду десь якась обшивка не добре тримається...
Справа в тому, що гул/вібрація не постійний, а періодичні. Типу як коли камінчик в шині застряг. Але не так виразно, значно тихіше і трохи розмазано, незнаю як то пояснити, тяжко таке обговорювати, то треба слухати з діагностом :)
Короче катаюся, поки виразніше не буде. Недавно якраз перше ТО робив, нічого по ходовій не казали...
Сэнсэй

Re: Гул в салоні

Чт сен 28, 2017 22:20:42

Funt
Може, щось починає відриватись потихеньку, на зразок двох пластикових закрилків на днищі, що перед бензобаком. Це слабкі місця, відриваються часто при їзді задом по високій траві чи снігу. Також, часто рветься край фольги-термозахисту на передньому-лівому (по ходу авто) куті бензобака, там же, знизу на дні треба дивитись.
Write comments