Write comments

как пережить ЕВРО 2012

Пт июн 01, 2012 12:41:43

Вот нашел статейку http://donetsk.comments.ua/article/2012 ... 93116.html
описывается что где и когда будет перекрываться. Но посмотрев на карту думаю что в реальности перекрывать будут много больше. Приедет през или прем и перекроют пол города.
Сам планирую на дни чемпионатов
Матчи Евро-2012 в Донецке
Групповой раунд
11 июня — Франция—Англия, 19.00
15 июня — Украина—Франция, 21.45
19 июня, Англия—Украина, 21.45
Четвертьфинал
23 июня, победитель группы C — 2-е место D, 21.45
Полуфинал
27 июня, победитель Ч1 — победитель Ч3, 21.45


отменить все поездки, и перемещаться пешком.
п.с. в статье описано перекрытие дорог в периметре за 10 часов. Тролейбусы и трамваи прекратят движение за 4 часа до начала матчей.
Woolf

Re: как пережить ЕВРО 2012

Пт июн 01, 2012 12:53:07

Может на недельку-вторую в Крым?
Kostya

Re: как пережить ЕВРО 2012

Пт июн 01, 2012 12:59:26

Забегая вперёд...



Перший день після ЕВРО 2012!!!!!!!

- Комунальники демонтують новенький асфальт на дорогах. Колесніков його позичив в Німеччині тільки на місяць;

- У новому терміналі Львівського аеропорту, як і планувалося, відкрився речовий ринок;

- Міліціонери нарешті перестали імітувати знання англійської і знову заговорили на звичній фені;

- Повії, що добряче заробили під час Євро, масово скуповують місця у парламенті. Вони там планують створити свою фракцію "Трудова Україна";

- Збірна Росії, повертаючись з України, прихопила за собою Крим;

- Віктор Янукович у прямому зверненні привітав українців з завершенням Зимової Олімпіади в Україні;

- На полігоні ядерних відходів в Чорнобилі захоронили результати діяльності тисячі біо-туалетів;

- Катерина Осадча дотепер ходить з мячем на голові. Настільки потужно виконав штрафний Олександр Алієв;

- З українських готелів масово почали відпадати зірочки;

- Збірна Голандії дотепер сплачує штраф за куріння в ліфті;

- На швидкісних потягах «Хюндай» почили просвічуватися емблеми Дніпропетровського вагонобудівного заводу;

- Колесников вигнав Блохіна за те, що той так і не випустив його в жодному матчі. "Хто на це більше заслуговував, ніж я???" - емоційно пояснював він своє рішення;

- Футболістів Північної Кореї відправили на виправні роботи в шахти, за непопадання на Євро-2012;

- Україна подала скаргу на дії арбітра, який не зарахував м'яч Мілевського рукою. "У нас такі завжди зараховують" - аргумент української сторони;

- Англійських хуліганів вже почали потроху виписуватися з Феофанії;

- Англійська мова поповнилася новими словами "blyat", "pidaras", "kuda bjosh invalid";

- Користуючись київськими вуличними вказівниками, під час Євро пропали безвісті 1240 вболівальників;

- За підрахунками організаторів, лушпинням сємочок, які з’їли під час Євро вболівальники, можна засипати територію сучасної Угорщини;

- Беар Гріллс - автор "Выжить любой ценой" - отримав травму одразу ж на київському вокзалі, коли в нього попросили закурити в туалеті. Керівництво «Діскавері» дотепер не може з ним зв'язатися. Наразі його доля залишається невідомою;

- Британські вчені якраз завершили розшифровувати привітальний виступ Прем'єр-міністра України;

- Як повідомила прес-служба глави держави, на фінальному матчі Чемпіонату Президента України привітали радісним свистом;

- Опозиція заявила, що зібрала 80-тисячний мітинг на Олімпійському під час фіналу Євро-2012;

- Ганна Герман сказала: "Да я манала!" і взяла відпустку за власний рахунок;

- Після відльоту останнього літака, Юрій Луценко замалював знак SOS на даху тюремного корпусу;

- З дерев навколо стадіонів МНС-ники знімають останніх дітей.
Шульга

Re: как пережить ЕВРО 2012

Пт июн 01, 2012 13:14:08

Kostya
баян! viewtopic.php?f=18&t=6813&start=165 Sysopaty уже писал
Kostya

Re: как пережить ЕВРО 2012

Пт июн 01, 2012 13:50:12

Aleksandr
упс...
провтыкал...
некрасивенько вышло...
сорри...
olegf2

Re: как пережить ЕВРО 2012

Пт июн 01, 2012 13:58:51

Woolf писал(а):Может на недельку-вторую в Крым?

Это точно!
Я бы на Вашем месте бежал от этого "Евро"...
(или я уже в том возрасте, чтобы стремиться от хаоса подальше :D )
Шульга

Re: как пережить ЕВРО 2012

Пт июн 01, 2012 14:32:30

Kostya писал(а):сорри...

это уже к Сисопати за нарушение авторских прав гы :smile:
Sandra

Re: как пережить ЕВРО 2012

Пт июн 01, 2012 14:57:52

тут один вариант)) "смыться":))))
Joe di

Re: как пережить ЕВРО 2012

Пт июн 15, 2012 12:33:13

Всем привет!
Во вторник (19.06.2012) буду в Донецке, если кому-то нужны автоковрики(текстильные/резиновые) и прочие автоаксессуары, пишите заранее, возьму с собой, встретимся в Донецке.

063 104 70 74 - Денис
e-mail: order@avtokovriki.com.ua
skype: joe_di
icq: 383549190
www.avtokovriki.com.ua
Write comments