Write comments

Пн июн 14, 2010 10:59:36

Станислав_Кашкай писал(а):
BH/BX писал(а):линзу зеркала вынули

Может от жары отвалилась?


там хорошие крепления)
и провода на подогрев сами тоже вряд-ли не отсоединились)
а снимается за 30 секунд, если не меньше. с обидой и ценой на диски не сравнится конечно, но 300 с копейками стоит и 2 недели минимум без зеркала. к слову, без шильдика поездить можно, а вот без зеркала трудно и опасно..а вот без дисков?
iQashqai

Пн июн 14, 2010 11:27:16

BH/BX
100%
Шульга

Пн июн 14, 2010 12:55:26

по идее секретки за 300 грн с лишним уже должны быть индивидуальными. Но если хороший токарь сделает то вообще супер а еще лучше и ключ полноценный под них и все болты такие, а еще чтобы вора током било на отруб, вот тогда мож и перестанут тырить.
тим

Пн июн 14, 2010 13:03:18

прочитав і не повірив. Вот це так уроди. Співчуваю.
himera_neo

Пн июн 14, 2010 14:57:23

Я вибачаюся! Я сигналізація хоча б будь яка була???????????
Komarik_lviv

Пн июн 14, 2010 17:02:05

сигналка є. але толку з того, настільки все тихо зробили що датчик удару навіть не спрацював. тому й кажу, що надія лише на механічні засоби захисту, на взлом яких потрібно більше часу. секретки, між іншим оригінальні зовсім навіть не зле виглядають, для Ніссану виявляється MCGard робить. Блокування КП дієве Construct, блокування керма. Я скоро неабияким спецом стану після того випадку.... хоч якийсь позитив....
Ant0n

Пн июн 14, 2010 18:11:11

Komarik_lviv
Датчик удара вообще бесполезная вещь, имхо.
Voyager

Пн июн 14, 2010 21:34:09

Ant0n писал(а):Komarik_lviv
Датчик удара вообще бесполезная вещь, имхо.

Для защиты колес - да, не поможет. Может помочь, если кто-то въедет в машину (в отсутствии водителя), тогда сработает.
himera_neo

Вт июн 15, 2010 11:47:31

я так зрозумів, що від моменту продажу до моменту крадіжки дисків пройшло не багато часу. Враховуючи, що дискі дорогі і той факт що скоріш знімала досвідчена "група фахівців" - дозволю зробити висновок, що крадіжка була по цільовій наводці. так як вартість дисків точно знали тільки продавці (установщіки) і власник, то на мою думку висновок єдиний. Коштовні диски мають високу вартість тільки за умовою гарного зовнішнього вигляду, а таке можливо тільки якщо зпі***ти швидко, поки власник не попригав на Кашкаю по бордюрах та по ямах. Все моє ІМХО
samvexler

Вс сен 05, 2010 15:19:01

по КАСКО також, до речі, викрадення коліс не підпадає, тому раджу усім ставити на ніч авто хоча б на парковці,яка охороняється....ще краще гараж
Ant0n

Вс сен 05, 2010 18:09:30

samvexler
с какой это радости не подпадает?
samvexler

Вс сен 05, 2010 19:05:29

Ant0n, якщо Ви їдете по дорозі і попадаєте в яму, пошкодивши при цьому тільки диск чи шину, жодна СК не відшкодує Вам збитки.
Аналогічно викрадення коліс. Це є винятки!

Хіба можна застрахувати диски додатково, як дод. обладнання, тоді страховка на такі випадки діятиме.
Последний раз редактировалось samvexler Ср сен 08, 2010 20:18:15, всего редактировалось 1 раз.
Ant0n

Вс сен 05, 2010 19:35:52

samvexler
я не не знаю, что в вашей страховой, но мое каско покрывает кражу резины и дисков.
oleg_t

Вс сен 05, 2010 22:08:21

samvexler писал(а): якщо Ви їдете по дорозі і попадаєте в яму, пошкодивши при цьому тільки диск чи шину, ні одно СК не відшкодує Вам збитки.
Аналогічно викрадення коліс. Це є винятки!
Хіба можна застрахувати диски додатково, як дод. обладнання, тоді страховка на такі випадки діятиме.


Отвечу на примере QBE:

1. Повреждение только резины (проколы, разрывы, гули) - не покрывается. Если добавляется диск - покрывается и то и другое, даже без справки ГАИ.

2. Кража колес - это не исключение, а даже в чем-то бонус: страховая вам оплатит покупку новых колес и резины - вместо старых (если страховка "без износа").

3. Никогда не встречал страхование родных дисков как допоборудования, только "модные" диски так страховали.
Write comments