Write comments

Вт дек 01, 2009 09:41:18

ДВОЙНЯШКИ писал(а):Поздравляем. Так его еще никто не характеризовал. Может какой-то особенный?

Да ничего особенного. просто другая кожа. по фактуре вроде лутше, а как на деле увидим со времнем.

Добавлено спустя 1 минуту 7 секунд:

Да и еще руль скользит в руке.
ДВОЙНЯШКИ

Вт дек 01, 2009 10:38:34

тим писал(а):Да и еще руль скользит в руке.

А вот это хуже, конечно :(
кочевник по жизни

Вт дек 01, 2009 16:12:43

Мені сьогодні також замінили кермо та ричаг перемикання передач (можливо я навіть перший такій кашководій з новою ручкою ричагу 8) ), підтверджую, що матеріал на обох цих виробах дещо інший. Враження таке, що він дійсно більш слізкий в руці але можливо це від того, що ще не розім"ятий:-))
Ну і дякую працівникам "Галавтосвіту" за швідку та якісну роботу!!!
DOCвладимир

Вт дек 01, 2009 22:05:04

Ну от і мені замінили кермо по гарантії,дійсно відчуття як паперовий а в цілому нормально.Оперативно за 40 хв зробили. :D
тим

Пт дек 25, 2009 11:40:38

В который раз понял что это Сто отвратительное. В очередной раз проблемы с запчастями. Полетел саленблок передней балки жду уже месяц, как всегда нету и когда будет никто не знает. Из двух лет эксплуатации первые 15000 без проблем а потом все время в ожидании запчастей по 2-3 месяца . Достало меня это ужасно. Кто знает как написать в центральный офис Ниссана. Это мои первый Ниссан и последний.
clusic

Пт дек 25, 2009 12:17:16

Доброго дня всім! Тим, Ти мені наступив на хворе місце, от мене і понесло!
В центральний офіс Ти можеш написати на сайті ніссану.Що і варто зробити. Тільки після того чекай дзвінка пана Жеребецького (директора) з запитанням - Для чого Ви пишете, про все можна домовитися! В результаті все залишається так, як було. В мене є бажання почути всіх ображених Галавтосвітом і написати в ніссан колективного листа,це буде набагато результативніше. Окрім того, якщо це можливо, варто зробити на сайті голосування на тему задоволення Галавтосвітом.
Можна добиватися анулювання їм ліцензії, але де тоді будуь обслуговуватися львівяни? При сьогоднішньому керівництві дилерського центру
Цікаво, чи НМУ заходить на наш сайт? А варто би!!!!
Всіх форумчан з наступаючим!!! :lol:
тим

Пт дек 25, 2009 13:11:00

Да обидно только что коллектив Сто нормальный, а организация ужасная. Разници между серым диллером и официалом никакой. Разве что цена у серых дешевле. Я уже устал платить за диагностику ходовой. Сколько раз платил столько раз подтверждалась проблема с ходовой.
Komarik_lviv

Пн фев 22, 2010 18:48:08

сьогодні був у них... робив діагностику. задній амортизатор :(
а з позитиву то дали карточку на знижку!!!роздають всім. треба тільки анкетку заповнити... налітайте хто не в курсі!!!! а то на сайті в них щось нічого про то нема.... я шукав
тим

Ср фев 24, 2010 22:10:30

Яка знижка?
DimaU

Пт фев 26, 2010 07:19:21

Привет Всем! Вчера прошел 1 ТО (на 15000), машина в порядке, амортизаторы не текут, калесы не шатаются ;) вобщем посидел там ровно полтора часа, попил кофе, и уехал... :D
Komarik_lviv

Знижка

Пт фев 26, 2010 09:40:20

тим писал(а):Яка знижка?


Здається там так: якщо машина куплена на Галавтосвіті, то знижка на з/ч - 7% а на роботи - 15%.
Маю перед собою "наряд-замовлення" із ТО, то фільтр масла там тепер із знижкою - 101,37, фільтр повітря - 361 грн, і літра масла 10W-40 виходить - 50 грн )))) якісь трохи смішні ціни виходять, у порівнянні із минулим роком. Минулого року після такого ТО вже хотів з гарантії спригувати....
зараз враховуючи ту знижку ніби терпимо...
DimaU

Пт фев 26, 2010 12:00:04

Забыл сказать, что сразу дали карточку на скидку, по работам 15%, на запчасти не помню сколько, итого заплатил за ТО 700 с копейками грн, приготовил намного больше... цена вобщем меня порадовала однозначно :smile:
тим

Пн мар 08, 2010 17:32:57

Сегодня прошел то 75000.приятно удивлен. Дали карточку на скидку. Цены стали намного ниже, ну и самое главное забраковали два задних амортизатора и сразу два поменяли. Вот это прогресс. Теперь амортизаторы ставят от треила. Сегодня впервые был рад общению на Сто. Если будут продолжать также ,то я и после гарантии там буду обслуживать машину.
Komarik_lviv

Ср мар 17, 2010 17:20:43

Сьогодні мене шокували ))) Був на сервісі, заодно поставив собі накладки на пороги з підсвіткою Qashqai, прикольна штучка, і ціна теж прикольна ))))) реальна вартість - 2300 грн, а віддали за 1450!!!!! за такі гроші можна себе і побалувати. там Євген такий на запчастинах працює, обіцяв за таку ціну всім з кашкай-клубу таке віддати. Хоча якщо чесно я навіть не старався доводити про свою приналежність до клубу, мабуть просто розпродують все до випуску оновленого Кошака. Так що забирайте кому треба.... прикольно дивиться! я задоволений.
з мінусів то заставили помити машину, і довго робили. хоч і акуратно.
І ще одну штуку помітив, з ними реально можна торгуватись ;) Хотіли мене ще натягнути на хром-пакет, але моя жінка й так за накладки чуть з дому не вигнала!!! :oops: :evil: не розуміють наші жінки любові до машинок! ))))
f00t0r

Ср мар 17, 2010 18:17:40

А все тому, що запчастини Галавтосвіт тепер закупляє самостійно, не через хаб-дилера. А всі проблеми були через перехід до цієї схеми.
Write comments