Write comments

Re: Львов. Список учасников.

Пн ноя 14, 2011 21:21:27

Дякую! А нарахунок зимової гуми безпосередньо в офіційного дилера якось не впевнений. По-перше, не відомо, що у них буде в няавності на той момент, а по-друге, думаю за роботу візьмуть чи не вдвіччі дорожче ніж де-інде. Чи я помиляюсь? Взагалі, як правильно вибрати зимовоу гуму на Кашкай, для експлуатації переважно містом? Мабуть, це вже запитання не потемі )
optic

Re: Львов. Список учасников.

Вт ноя 15, 2011 12:04:07

Забрав з салону свого 1,6 SE ще минулої середи. Також подумую про зимову резину у Львові.
western

Re: Львов. Список учасников.

Вт ноя 15, 2011 13:44:35

Супер, яку коплектацію взяв, який колір? Ділись враженнями! Також, цікаво яке вирішення проблеми зимової гуми знайдеш.
тим

Re: Львов. Список учасников.

Ср ноя 16, 2011 22:15:09

western писал(а):Дякую! А нарахунок зимової гуми безпосередньо в офіційного дилера якось не впевнений. По-перше, не відомо, що у них буде в няавності на той момент, а по-друге, думаю за роботу візьмуть чи не вдвіччі дорожче ніж де-інде. Чи я помиляюсь? Взагалі, як правильно вибрати зимовоу гуму на Кашкай, для експлуатації переважно містом? Мабуть, це вже запитання не потемі )

Міняв резину на Галавтосвіті вийшл на 20 чи 30 гривень дорожче ( вже не пам"ютаю) але зробили добре. правда в мене зимова на окремих дисках. Біля Південного є шиномонтаж здається ціни в них нормальні,можеш там купити і вони зразу і перекинуть. Точну адресу завтра ввечері напишу,десь маю мати на роботі.
western

Re: Львов. Список учасников.

Пн дек 12, 2011 17:34:16

Привіт, всім, шукаю пораду:

На ГалАвтосвіт уклав договір купівлі-продажу, дав завдаток, чекав кілька тижнів, оце прийшов мій кашкай в салон, виставили рахунок на $260 більший, ніж було зафіксовано в договорі, мовляв імпортер підняв ціни. Дивлюсь, на оф. сайті нісан дійсно вищі ціни на $260, отже підняття ціни таки дійсно мало місце, але ж для чого тоді фіксувати ціни в договорі, якщо ними потім нехтувати?

В салоні пропонують подарунок, але я, в принципі, очікував на подарунок і без того...

Що робити мені з цим? Логічно, що я уклав договір до підняття, дав завдаток, ціни в доларах зафіксували, я можу стояти на своєму і вимагати початкової ціни? Як бути, до кого апелювати?
Kostya

Re: Львов. Список учасников.

Пн дек 12, 2011 17:40:31

western
Здаётся мне, что в договоре твоём написано о том, что если ГАС не выполняет обязательства, то просто отдаёт тебе весь задаток... Так что, если поставку авто не по цене, оговорённой выше квалифицировать как невыполнение ГАС своих обязательств, то ты ничего (кроме уже потраченного времени) не потеряешь. А если полюбовно, то вымагай подарок на сумму, большую суммы надбавки или хотя бы бесплатную установку подарка...
Мне так КийАвто просрочил поставку и предложил в замен другой цвет, что был в наличии, в итоге задаток отдали без проблем.
ХЗ #-o
echirkova

Re: Львов. Список учасников.

Ср дек 28, 2011 23:20:12

+1 во Львове )
Aleksey

Re: Львов. Список учасников.

Чт дек 29, 2011 10:23:15

echirkova
Добро пожаловать !!!
samvexler

Re: Львов. Список учасников.

Чт ноя 15, 2012 12:25:12

Щось активності в клубу немає :(
BMB

Re: Львов. Список учасников.

Чт ноя 15, 2012 12:31:30

Так приезжаейте в Киев на Новогоднюю встречу! :D
yurbec

Re: Львов. Список учасников.

Чт окт 17, 2013 15:01:36

+1 Кашкай во Львове :D
Aleksey

Re: Львов. Список учасников.

Чт окт 17, 2013 15:49:11

yurbec
Добро пожаловать !!!
yurbec

Re: Львов. Список учасников.

Чт окт 17, 2013 15:54:45

Спасибо! :D
BMB

Re: Львов. Список учасников.

Чт окт 17, 2013 15:57:38

yurbec

Добро пожаловать!
ДВОЙНЯШКИ

Re: Львов. Список учасников.

Чт окт 17, 2013 16:04:16

yurbec
Ласкаво просимо! :)
Write comments