Write comments

Додаткове обладнання на ГалАвтоСвіт

Пн окт 24, 2011 13:47:34

Скоро має прийти моя машина, і я от цікавився, що пропонують, і що можуть поставити на ГалАвтоСвіт:

Сигналка - Хотів Pandora DXL 3170 (обрізана версія 3300) без автозапуску і т.д., але казали шо не дуже з ними дружать, але можуть замовити. Свою приносити тепер не можна, колись позволяли. Питав яку можуть запропонувати з діалоговим кодом - запропонували Convoy 150D хтось якісь відгуки чув, бо таке враження, що не дуже популярна. Ціна з встановкою десь до 2000 грн. з установкою. От вагаюсь краще поставити її, бо вони вміють її ставити? Бо на попередній машині (Kia Soul) ставив Pandora DXL 2500, і мене з офіційного СТО посилали на іншу СТО, щоб доробляти, бо їм шось не виходило

Парктронік - Пропонують Steelmate, модель не пам"ятаю. Ціна 1250 грн. Установка не пам'ятаю скільки. Вішають дисплей на дзеркало заднього виду (він досить маленький), досить класно виглядає. Можне хтось ставив в них і в курсі точну модель.

Захист картера - 900 грн з встановкою на скільки пам"ятаю. З 20 см кліренсу є сенс ставити? Загалі читав (незнаю наскільки правда), що загалі за конструкцією не передбачають захист картера, і замість того щоб двигун падав униз під час аварії, він через захист "застрягає" і йде в середину машини.

Багажник - Бачив в них стоїть Thule в салоні на одному Qashqai. Резину на дверях кріплення зовсім не видно шоб загинало. На Kia Soul досить таки загинає. Ціна 1900 грн. що здалось досить дешево, десь таку ціну в Спорт-Континенті мені назвали.

GPS система - Пропонують FlyAudio E7506NAVI причому за 9000 грн як на офф. сайті (http://www.flyaudio.com.ua/produktcija/E7506NAVI-1) + 1000 грн встановлення. Я думаю ціна відрізняється від усіх китайський, які обговорювались на форумі, бо там двохядерний процесор: "Мультимедийный двухъядерный процессор Zoran Vaddis 9". Тобто не буде виснути GPS коли слухати музику. На Kia Soul стоїть китайський і досить таки тупить.

Молдинги - Дуже агітували бокові і передні/задні молдинги, щоб спасти від подряпин . Один комплект 1500 грн, інший 1000 грн - не пам'ятаю, який скільки, але мені здається це дуже дорого як напару кусків пластмаси/резини. На форумі ше пошукаю, думаю альтернативи є.

#-o Вроді все.
Captain Morgan

Re: Додаткове обладнання на ГалАвтоСвіт

Пн окт 24, 2011 14:07:12

ну так ты советуешься с нами ставить или не ставить или просто перечислил что предлагает сервис?
Сэнсэй

Re: Додаткове обладнання на ГалАвтоСвіт

Пн окт 24, 2011 14:10:40

ipetrovych
Про защиту картера - смотри тут. На Кашкае защита ставится не в самой нижней точке днища, поэтому клиренс не страдает. 20 см клиренса не спасает от хорошего пенька в лесу или ледяной глыбы под снегом, или от вывалившейся от впередиидущего Камаза железяки. Наличие в природе фирменной кашкаевской металлической защиты (допопция) говорит о том, что движок нормально падает при ударе, срывая болты защиты. Очевидцы на российском форуме тоже подтверждают, что защита нормально отрывается в случае чего. Движок не на рельсах соскальзывает, а его крепления имеют запрограммированное направление деформации "вниз".
Про молдинги на двери - полезная штука, проверено. Про передний-задний бампер - непонятно что это. Если это декоративные пластиковые нижние накладки, то они просто ненужный декор. Кто-то писал уже про лопнувшую заднюю накладку, защитную функцию не выполняют. Молдинги значительно дешевле у Алексея или на Экзисте.
ipetrovych

Re: Додаткове обладнання на ГалАвтоСвіт

Пн окт 24, 2011 20:05:57

@Captain Morgan - так, я раджуся - ставити, не ставити, чи ставити щось інше (краще, чи дешевше без втрати якості).

@Сэнсэй - дякую за інфу.
Captain Morgan

Re: Додаткове обладнання на ГалАвтоСвіт

Пн окт 24, 2011 21:43:10

ipetrovych


ну тогда читай мои мысли, по пунктам.

1- поставил. обычный аллегатор. уже на второй машине исправно служит. бомжей пугает, кошек тоже. а захотят угнать, мы знаем, что и так угонят.
2- не ставил.у меня камера заднего вида. мне ее хватает.
3- обязательно поставил. верю, что она помогает. и уже пару раз проверил. помогла.
4- у меня рейлинги. думал про багажник для аэробокса. расчитывал разные варианты но пока не решился покупать его. пока хватает места в салоне для моих поездок.
5- хотя и есть штатная жпс, но в ней нифига нет карт, кроме россии. поэтому, юзаю мобилу нокию и мне хватает и по украине и за рубежом. надо тебе жпс взрослая или нет, решай сам.
6- боковые на двери поставил сразу же.оригинальные. на бамперы нафиг не нужны и не красиво смотрятся.мне так кажется.
7- я себе еще поставил ветровики на стекла. мне очень нравятся. и в дождь и при сильном ветере могу дышать свежим воздухом.

да, всю хрень, защиту, молдинги и ветровики ставил оригинальные. дорого, но тогда были деньги и решил не экономить. сигналку ставили тоже на сервисе.
Write comments