Модератор: Модераторы форума
levsha писал(а):А що це?
Я особисто в такі "дірки" не залазив, на форумі бачив скріншот з таким попередженнямlevsha писал(а):І можна побачити що воно справді враховує ці параметри при навігаціі?
Torpedo писал(а):levsha писал(а):А що це?Там в модифікованих скінах сила-силенна налаштувань, мабуть тільки чорта лисого не вистачає, але на рахунок лисого чорта я не впевнений
- | +
Може це для когось і круто, а для мене це гнучкий вибір налаштувань під мої потреби, треба тільки не лінуватися, а трохи розібратися.levsha писал(а):Сила силенна налаштувань це круто (мабуть для когось
Мені теж так намалювало, але тітонька люб'язно повідомила, что кінцевий пункт маршруту недосяжний. Мені цього достатньо, щоб подивитися на картоснові від OSM що там не так з кінцевим пунктом.levsha писал(а):бо там якась дурня а не карти
Скоріше за все застосована тобою мара не актуальнаlevsha писал(а):бо там якась дурня а не карти
Torpedo писал(а):точці 2 взагалі магазин на проїздній частині дороги розташували... Ну той що, нічого страшного, з часом виправлять.
Torpedo писал(а):Це не є проблемою програми, яку ти використовуєш для навігації, це проблема картоснови
Torpedo писал(а):Скоріше за все застосована тобою мара не актуальнаlevsha писал(а):бо там якась дурня а не карти
Torpedo писал(а):[Screenshot_2019-10-23-21-45-59.jpgТак краще?
А це тебе ні на які думки не наштовхує?levsha писал(а):тобто програмка ще й неактуальну карту за умовчанням підстовує?
Я оновлюю картоснову сам, ту яку потрібно мені та коли це потрібно мені. Також знаю що в залежності від типу ліцензії користувачу може бути недоступна частина інформації або функцій.Torpedo писал(а):Kostya писал(а):
родные карты обновляют 2 раза в год
Экономят? HERE раз в квартал обновляет...
Якщо правильно задати умови, то навігатор там не прокладав маршрут, навіть коли дорога була неправильно намальована.levsha писал(а):Дорога тепер намальована правильно, тільки там немає проїзду - там стовпчик посередині, прямо де прямий кут
Torpedo писал(а):Якщо правильно задати умови, то навігатор там не прокладав маршрут, навіть коли дорога була неправильно намальована.levsha писал(а):Дорога тепер намальована правильно, тільки там немає проїзду - там стовпчик посередині, прямо де прямий кут
Torpedo писал(а):А це тебе ні на які думки не наштовхує?levsha писал(а):тобто програмка ще й неактуальну карту за умовчанням підстовує?Я оновлюю картоснову сам, ту яку потрібно мені та коли це потрібно мені. Також знаю що в залежності від типу ліцензії користувачу може бути недоступна частина інформації або функцій.Torpedo писал(а):Kostya писал(а):
родные карты обновляют 2 раза в год
Экономят? HERE раз в квартал обновляет...
Torpedo писал(а):Цікаво, комусь прийде в голову думка шукати через Гуглю Сокар в тих краях?Вложение Screenshot_2019-10-26-21-23-34.jpg больше недоступно.
levsha писал(а):Покажеш маршрут з Kapellstrasse 68853 Lachen до Seestrasse 20, 8853 Lachen, наприклад?
Мабудь необов'язково, якщо хочеш заїхати у якесь містечко погуляти, але якщо треба бути о 06:45 в конкретній точці за 200 км, і це для тебе дуже важливо, то ти станеш не тільки шаманом...levsha писал(а):Обов'язково кучу таких шаманств?
Макдональс та ділер Нісану де? А тепер виведи ці РОІ на мапу без використання пошукуlevsha писал(а):А що?
Torpedo писал(а):levsha писал(а):Покажеш маршрут з Kapellstrasse 68853 Lachen до Seestrasse 20, 8853 Lachen, наприклад?
лЬОгко...
Torpedo писал(а):Мабудь необов'язково, якщо хочеш заїхати у якесь містечко погуляти, але якщо треба бути о 06:45 в конкретній точці за 200 км, і це для тебе дуже важливо, то ти станеш не тільки шаманом...levsha писал(а):Обов'язково кучу таких шаманств?
Вернуться в Qashqai - мир высоких технологий
Зарегистрированные пользователи: Google [Bot]