Страна должна знать своих героев ну если не в лицо то хотя бы по нику :)
Здесь мы выражаем благодарность, заслужившим того, одноКашникам.
Write comments

Re: Спасибо, ing-avto!

Сб апр 21, 2018 19:39:26

Странно, обычно внутренние колодки сильнее стираются, т.к. на них напрямую давит поршень.
ДВОЙНЯШКИ

Re: Спасибо, ing-avto!

Чт апр 26, 2018 08:53:04

Колись давно я знав, що із задоволенням можна дивитись на три речі - як горить полум'я, як тече вода і як працюють інші люди. Згодом, коли короткі спідниці почали лякати більше, ніж сиве волосся, прийшло розуміння, що не на всяку працю можна дивитись спокійно. Тому в третьому пункті я би підправив - з задоволенням можна дивитись, як працюють професіонали. От кожного разу, як приїжджаю до наших улюблених партнерів, маю добру нагоду насолодитись цим третім пунктом. Працюють без нав'язування непотрібних робіт і завжди підскажуть і зроблять те, до чого сам, як непрофесіонал, не додумаєшся.
Трохи з запізненням (винен, вибачте) хочу висловити хлопцям вдячність від себе особисто і також від машинки за гарне обслуговування. Окремо дякую шановного Alexsoff за увагу, заботу і, я би сказав, навіть ласку (до машинки :mrgreen: ). Нехай щастить і нехай Ваші діти люблять Вас і цінують.
ДВОЙНЯШКИ

Re: Спасибо, ing-avto!

Вт июн 19, 2018 11:57:55

Олександре, дякую за плече, що підставляєш вчасно, мовчки, надійно. Нехай спиться солодко :)
Шульга

Re: Спасибо, ing-avto!

Вт июн 19, 2018 13:34:19

Також подяка від мене, переглянули ходову, підтягнули пару болтів и т.і.
Torpedo

Re: Спасибо, ing-avto!

Сб июл 14, 2018 17:45:24

Большое спасибо бригаде автодокторов в составе: Александр, Сергей Борисович, Борис Борисович, Павел. Привели Кешу в чувство.
snap

Re: Спасибо, ing-avto!

Сб июл 14, 2018 18:17:14

Привели Кешу в чувство.
а шо с ним было ,чихать начал ? 8)
Torpedo

Re: Спасибо, ing-avto!

Сб июл 14, 2018 18:27:08

snap
Хромать и стонать
snap

Re: Спасибо, ing-avto!

Сб июл 14, 2018 19:15:06

Torpedo писал(а):snap
Хромать и стонать

надо чаще его за ушком чесать,и тогда он будет мурчать 8)
Torpedo

Re: Спасибо, ing-avto!

Пн июл 16, 2018 08:10:00

snap писал(а):надо чаще его за ушком чесать

Конечно надо, но "чесалка" сдувается быстро, а наполняется медленно... :D
Write comments