Страхование, кредиты, ПДД, и т.д.
Write comments

Правовая помощь участникам дорожного движения

Пт июн 17, 2011 00:54:38

Бесплатная юридическая помощь по админ праву касательно дорожного движения. Подготовка исков в суд и помощь в обжаловании незаконных постановлений ГАИ. Консультации для водителей касательно авто права.

Если нужна помощь пишите в этой теме, или сюда - Закон один для всех
РОМКА

Re: Правовая помощь участникам дорожного движения

Пт июн 17, 2011 11:42:13

Kiт,спасибо за сайт ЗОВ отличный помошник!
Kiт

Re: Правовая помощь участникам дорожного движения

Вс июн 19, 2011 09:15:02

Пожалуйста, если нужна будет помощь - обращайтесь, поможем.
Dimon L

Re: Правовая помощь участникам дорожного движения

Вс июн 19, 2011 21:40:24

Еще отличная информация по "Авто-Радио", автоадвокат 221 с мобильного и т.д.
Alvas

Re: Правовая помощь участникам дорожного движения

Пт июл 22, 2011 15:12:30

Информация отличная, и тариф там тоже отличный - 7 грн. минута. Сразу попадаешь на секретаря и т.д. Это Магнолия ТВ тоже рекламирует. Хотя когда произошло что-то, то пофиг тарифы.
Станислав

Re: Правовая помощь участникам дорожного движения

Пт июл 22, 2011 19:15:39

Kiт писал(а):Бесплатная юридическая помощь по админ праву касательно дорожного движения. Подготовка исков в суд и помощь в обжаловании незаконных постановлений ГАИ. Консультации для водителей касательно авто права.

И это всё действительно бесплатно,а контакт только по интернету ,телефонной поддержки нет,правильно я понял????
espace

Re: Правовая помощь участникам дорожного движения

Пн окт 17, 2011 20:13:03

только лишь учасникам дорожного движения ?
Kiт

Re: Правовая помощь участникам дорожного движения

Пн окт 17, 2011 21:41:45

Станислав писал(а):
Kiт писал(а):Бесплатная юридическая помощь по админ праву касательно дорожного движения. Подготовка исков в суд и помощь в обжаловании незаконных постановлений ГАИ. Консультации для водителей касательно авто права.

И это всё действительно бесплатно,а контакт только по интернету ,телефонной поддержки нет,правильно я понял????


Ну мы как бы этим занимаемся в свободное время, поэтому не можем гарантировать консультации в то время когда заняты на основной работе.
Kiт

Re: Правовая помощь участникам дорожного движения

Пн окт 17, 2011 21:42:55

espace писал(а):только лишь учасникам дорожного движения ?


Ну и не только участникам, но только того что касается дорожного движения. :D
espace

Re: Правовая помощь участникам дорожного движения

Вт окт 18, 2011 08:44:39

а разбирательства с Оф дилерами?
Нина

Re: Правовая помощь участникам дорожного движения

Чт апр 26, 2012 19:19:56

http://autoportal.ua/articles/chtobudetesli/22669.html
levsha

Re: Правовая помощь участникам дорожного движения

Чт апр 26, 2012 22:59:23

Очень плохо описали: не описали ситуацию ДТП с машиной ГАИ, на которой маячки были _выключены_
Нина

Re: Правовая помощь участникам дорожного движения

Чт апр 26, 2012 23:24:16

они скажут , что были включены, и приведут 5 свидетелей ;-)
mach333

Re: Правовая помощь участникам дорожного движения

Пт апр 27, 2012 00:01:00

Модераторы, перекинте плиз, измотан но не здамся. Буду рад любой посильственной пощи. ребята тяжко мне..



Громадянина України
Черевичного Максима Анатолійовича,
1977 року народження
м. Полтава, вул. Шевченко, 82, кв. 36
тел.: 0532 7-50-76
моб.: 050 908 57 21

По статтям 383, 384 КК України попереджений.

Заява
Прошу захистити мою родичку Бондарюк Наталію Василівну, яка потрапила в психіатричну лікарню не з власної волі, знаходячись під впливом сторонньої особи Шарай Лідії Степанівни, в діях якої вбачаю протиправні дії стосовно привласнення майна моєї родички.

26 квітня 2012р. Черевичниий М.А.



Громадянина України
Черевичного Максима Анатолійовича,
1977 року народження
м. Полтава, вул. Шевченко, 82, кв. 36
тел.: 0532 7-50-76
моб.: 050 908 57 21
Пояснення до заяви

Моя родичка, Бондарюк Наталія Василівна, 18.09.1930 року народження, яка мешкає за адресою м. Полтава, вул. Репіна, 19, кв. 8, на даний час знаходиться в Полтавській обласній клінічній психіатричній лікарні ім. О.Ф. Мальцева, про що я дізнався випадково 17.04.2012р., коли почав її розшукувати, після того як на протязі декількох тижнів не міг застати її вдома.
Спілкуючись з нею я зрозумів, що вона потрапила туди не з власної волі. Зі слів завідуючого відділенням №6 ПОКПЛ ім. О.Ф. Мальцева Гаврилюка Артура Зіновійовича, до відділення лікарні 18.02.2012р. її привела жінка за направленням доктора Репіна з Полтавського обласного психоневрологічного диспансеру. Дана обставина викликала в мене подив, так як раніше моя родичка Бондарюк Н.В. психічними розладами не страждала і на обліку в диспансері не знаходилась. Також з розмови з завідувачем відділення мені стало відомо, що жінка яка привела до лікарні мою родичку не залишила лікарям паспорта Бондарюк Н.В., залишивши лише ксерокопію Довіренності, яка складена 7.11.2011р. нотаріусом Шимко О.М., в якій Бондарюк Н.В. доручає управління всіма активами (пенсія, заощаджувальні рахунки і т.д.) з правом підпису на громадянку України Шарай Лідію Степанівну, паспорт серії КО №239941 виданий Зінькивським РВ УМВС України, прописана за адресою м. Зіньків, вул. Погрібняка, 25. Цю громадянку раніше я ніколи не бачив, хоча неодноразово провідував родичку.
Зараз склалася така ситуація, що родичку Бондарюк Н.В. виписують зі стаціонарного лікувального закладу, але в неї немає ні паспорту, ні ключів від власного помешкання, які по всій вірогідності знаходяться у Шарай Л.С., яка в лікарню не з’являється та я ніде не можу її знайти.
Аналізуючи ситуацію, я вбачаю за вірогідність, що Шарай Л.С. своїми діями вже позбавила мою родичку засобів до існування (пенсія) та хоче позбавити мою родичку власного майна.

26 квітня 2012р. Черевичниий М.А.



извините, за беспокойство, но буду бороться до конца (КАНДАГАР)
mach333

Re: Правовая помощь участникам дорожного движения

Пт апр 27, 2012 00:19:17

о результатах сообщу. ищу юристов...... ребята помогите.......................................................
Write comments