Расскажите Всем о своем городе.
Write comments

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Пт фев 02, 2018 14:09:34

Kostya
Лучше боком выкладывай :smile:
Оказывается если вчитаться, то половину понять можно.
Так и польский выучим.

Кстати первый аттач в письме у меня что-то не отображается.
Torpedo

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Пт фев 02, 2018 14:40:28

BIS писал(а):Кстати первый аттач в письме у меня что-то не отображается.

Это он и есть, картинка 038818BE-44AB-4E7A-8DCC-9EA9E7EC834F.jpeg (163.85 KiB)
Kostya

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Пт фев 02, 2018 15:20:45

BIS
Прошу пардона, но там и без перевода все ясно. Штрафы и баллы, которые при этом снимают с водительской лицензии. Кстати, на следующей неделе идем с деной права на местные менять. Полгода на это есть, потом могут копы оштрафовать.
Torpedo

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Пт фев 02, 2018 15:53:21

Ой какие молодцы:
Jazda z prędkością utrudniającą ruch innym kierującym: od 50 do 200 zł i 2 punkty karne.
Hamowanie w sposób powodujący zagrożenie bezpieczeństwa ruchu lub jego utrudnienie: od 100 do 300 zł

Nadużywanie sygnałów dźwiękowych lub świetlnych: 100 zł
Używanie tylnych świateł przeciwmgłowych przy normalnej przejrzystości powietrza: mandat 100 zł i 2 punkty karne

Wjazd na autostradę lub drogę ekspresową pojazdem, dla ruchu którego drogi te nie są przeznaczone: 250 zł

Omijanie pojazdu, który jechał w tym samym kierunku, lecz zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu: 500 zł i 10 punktów karnych

Utrudnianie lub tamowanie ruchu poprzez niesygnalizowanie lub błędne sygnalizowanie manewru: 200 zł i 2 punkty karne
Airman

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Пт фев 02, 2018 16:12:52

Kostya писал(а):идем с деной права на местные менять

Уже не с Дашей :smile:
BIS

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Пт фев 02, 2018 16:49:32

Kostya писал(а):Прошу пардона, но там и без перевода все ясно.

Это тебе все ясно :D
А для нас вынос мозга. Первый взляд на картинку понимаешь что это. Но потом начинаешь вчитываться. :)
Что такое "телефон" и "брак пасов" ассоциации быстро приходят. А вот что такое "дзиеско без фотелика"? :smile:
Ну и дальше по тексту... Забавное упражнение :smile:
Kostya

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Пт фев 02, 2018 16:55:41

BIS
Децко без фотэлика - это ребенок без кресла. ;)
sauron

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Пн фев 05, 2018 14:19:42

levsha писал(а):
sauron писал(а):
levsha писал(а):Гм, в нас ніяких фільтрів ніде в квартирі не стоїть. Воду п'ємо прямо з крану. Ніяких сторонніх кольорів і запахів нема.
Патаму что Avian :smile: а если честно то жесткая вода у вас из под крана, я такую не люблю.

Нет, не потому что. Еще раз: мне до Женевы почти что 300 километров.

ну плюс минус, я обычно там околачиваюсь :)
Kostya

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Пн фев 05, 2018 22:00:48

Всі прогнози мовчали до останнього. Я навіть, не зважаючи на ледь помітний морозець, встиг помити машину.
Як завжди.
Але, краса!
CBFDE6A5-C73D-4182-AF23-C045B1280BA6.jpeg
3F9CC539-B78D-4CB1-B3D7-EED34B076A50.jpeg
7C8A4C42-BD95-4DB3-A78C-FF42E206B217.jpeg
sauron

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Пн мар 05, 2018 22:25:13

эти фото уже были нас дурят :mad:
Сэнсэй

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Пн мар 05, 2018 23:20:00

sauron
Саня, похоже, тебя отпускает ровно раз в месяц. На дату фоток посмотри :mrgreen:
Sysopaty

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Пн мар 05, 2018 23:29:08

Сэнсэй

Не трогай человека. Пускай выговорится. Может у него только новогодние праздники закончились или празднование дня рождения.. :) :mrgreen:
sauron

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Вт мар 06, 2018 15:18:30

а шо такое :alcohol: щас 8 марта будет
Kostya

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Чт мар 22, 2018 11:02:14

Kostya писал(а):На родину забиратимемо за тиждень. 8)

Забув відписати, що карти на родину забрали і були досить здивовані фактом, що дружина отримала також доступ до ринку праці. Про такий бонус мало де написано в офіційних джерелах. Отже, мотивації підтверджувати диплом лікаря та проходити спеціалізацію в неї суттєво побільшало.

Із інших переваг так званої "блакитної картки ризидента" (Sauron, мовчати! :mrgreen: ):
- термін дії картки + 3 місяці після терміну закінчення контракту;
- можливість подаватися за 90 днів до закінчення за процедурою "продовження", а не "переподачі", що значно простіше та дешевше;
- не потрібно повідомляти про зміну місця проживання та міняти через це картку;
- працедавець має повне право тепер укласти зі мною безтерміновий контракт, що ми і зробимо в квітні 2020.

А поки подалися на заміну водійських посвідчень та по програмі сім'я 500+, за якою щомісяця отрумуватимемо 500 злотих, які не обкладають податками, на нашу другу дитину. Вся процедура зайняла аж 3 хвилини, враховуючи час, витрачений на заповнення заяви. Дрібничка, але приємно. Надалі треба раз на рік переподавати заяву для продолження виплат до початку навчального року.

На початку лютого склали також внесок до податкової. Процедура досить проста - працедавець надіслав мені форму, в якій зазначено суми виплат ЗП, відрахувань до різних фондів та авансові внески податку на дохід фізичної особи. Далі я за 3 хвилини заповнив відповідну форму звіту у спеціальній программі, яка вирахувала, що за ті півроку, які я пропрацював в 2017-му, мені повернуть близько 5500 злотих переплат, включаючи 1100 злотих на дітей, 700 злотих за інтернет та решту - переплачений податок. Роздрукував звіт у 2-х примірниках, завіз до місцевої податкової та подав аж за 30 секунд. Поки в мене часовий побут, маю складати внески власноруч, аби отримати штамп на копії - вони потім мають подаватися на сталий побут, поки така фігня, але обіцяють скоро й електронні підтвердження звітів, що виключить необхідність самому їздити до податкової. Десь до кінця наступного тижня мають грошики булькнути на картку.
levsha

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Чт мар 22, 2018 14:26:24

Kostya писал(а):Десь до кінця наступного тижня мають грошики булькнути на картку.

Оперативні вони у вас там :)
Я першу декларацію за 2 місяці 2014-го року подав восени 2015-го. Переплату повернули в травні 2017-го.
Переплати за 2015-й ще не отримав.
Про 2016 навіть нема смислу ще говорити.
Декларацію под 2017-му я ще не подавав.
Write comments