Расскажите Всем о своем городе.
Write comments

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Чт ноя 16, 2023 12:15:52

elektron писал(а):Подейкують, що сучасні БМВ найбільше свого життєвого часу проводять у сервісі...

Нажаль, це розповсюджений стереотип, Володю. І не безпідставний, бо ще до F30 кузову та його еквівалентів в вищіх модельних рядах, у виробника були реальні трабли із моторами. Сипатися починали на 30-50 тисячах. До того ж, самі власники вважали, що придбали Альпіну, а не 318 чи, навіть, 340 в М-пакеті і вджигали на повну. Але, вже у F30 багато чого пофіксили, а G20 стала практично ідеальною. Принаймні мотори сімейств B48/D48 стали одними із найнадійніших, як і Їхні трилітрові старші брати. Саме тому я в Польші бачу, як бєхи стають популярнішими за ВАГ, а ВАГ проблему моторів своїх вирішив набагато раніше.
Walkabout

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Вс ноя 19, 2023 20:52:13

Kostya
А як ти відносишся до релігії BMW-шинків замінювати масло два рази за між-ТО-шний інтервал?
Kostya

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Пн ноя 20, 2023 07:50:49

Walkabout
Ніяк не відношуся. На Кодьяку міняю раз на рік або 15000, хоча регламент 2 роки/30000. Тут такий самий регламент, і я не буду міняти частіше. Порівняю. Перша заміна в лютому-березні за віком. Пробіг десь 24-25 тисяч буде.
BIS

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Пт дек 01, 2023 12:58:31

Костя, я оце дивлюсь на тему...
Хочу спитати як воно там?
Як поляки до наших відносяться? Чи суттєво відношення змінилось останнім часом? Що за дичина зараз на кордоні коїться? Цікаво так би мовити погляд зсередини.
Kostya

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Сб дек 02, 2023 09:51:12

BIS
Поляки нормально відносяться. На кордоні - то більше політичні розбірки. ПіС перед виходом із влади вирішив насрати скрізь, де можна. Ось такі вони «друзі України». Більшість поляків адекватні, розуміють, що до чого, з нетерпінням вже чекають на уряд Туска
elektron

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Сб дек 02, 2023 21:09:58

Твої слова б ...!

Але все одно треба самим українцям вже якось визначатись, на жаль через 30 років втраченого часу, чи вони за щасливе майбутнє для своїх дітей з онуками в своїй Державі Україна, але вже майже без нас самих, чи за примарну пенсію с цінами на яйця та тарифами на газ сьогодні саме для нас, а нащадки нехай вже якось "розберуться", якщо залишаться в такій країні після нас. Совок та малоросійськість тримають навіть коли вже їх самих давно нема... отака воно страшна паскуда!
Kostya

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Пт дек 15, 2023 23:38:09

10 років…
Час від часу Бука підкидує фотки. В тому числі і з 1-го грудня, де ми із Вовою, Хеліксом та іншими навіть не уявляли, що буде попереду. Не було страху як тоді, так і зараз. Дякую всім і кожному, хто лишається в наших лавах до нашою перемоги! Ви - святі люди! Дякую вам!
IMG_5144.png
elektron

Re: Костянтин в Konstancine - як воно там.

Вс фев 11, 2024 22:18:52

Ты лучше скажи взгляд изнутри насчет затянувшихся забастовок фермеров на границе с Украиной.
Write comments