Наше здоровье в наших руках :)
Write comments

Re: И я спрошу. Сахарный диабет ?

Вт янв 02, 2018 14:23:52

Американські вчені винайшли альтернативу інсуліну
02/01/18
Дослідники розробили метод, який дає пацієнтам дозу інсуліну без жодних ін’єкцій.
Новий винахід використовує природну речовину, отриману з бурих водоростей, та забезпечує організм інсуліном без необхідності робити щоденні ін’єкції, – інформує International Business Times.

Дослідники National Institute of Biomedical Imaging and Bioengineering розробили інноваційну біохімічну формулу мінералізованих сполук, які регулюють рівень цукру у крові протягом декількох днів.

Досліди, проведені на мишах, показали, що пластир біохімічно сформований з розчинних мікроголок і може автоматичного впливати на рівень глюкози.

Пластир складається з матеріалу під назвою альгінат, отриманого з бурих водоростей. Разом з іншими інсуліностимулюючими речовинами за допомогою мікроголок він потрапляє в організм пацієнта.

Вчені помістили альгінат разом з екзендіном-4 та глюкозооксидазою на один пластир. Ці сполуки взаємодіють із кров’ю та викликають секрецію інсуліну. Кожна з них поєднується з фосфатною мінеральною часткою, яка стабілізує сполуку, поки вона не стане потрібною.

Згідно з повідомленнями, коли цукор у крові підвищується за межі допустимого рівня, він спричиняє реакцію фосфату міді та глюкозооксидази всередині пластиру, що викликає невелику кислотність. Це змушує фосфат кальцію вивільнити певну частину ексендіну-4 та привести у норму рівень цукру.

Отже, коли рівень глюкози в організмі зростає, у пластирі спрацьовує вивільнення ексендіну-4, що спричиняє сплеск інсуліну в організмі та врегулювання рівня глюкози у крові. Коли її рівень вертається до норми, випуск екзендіну-4 припиняється.

Дослідники продемонстрували, що на півдюймовому пластирі міститься достатня кількість лікарського засобу для контролю за рівнем цукру у крові мишей протягом тижня.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2018/01/02/amerykans ... nu_1237493
Вложения
cukrovyj_diabet_insulin_960.jpg
Airman

Re: И я спрошу. Сахарный диабет ?

Пн июн 18, 2018 09:23:21

8 потужних рослин для зниження рівня цукру в крові
18.06.2018581
Доведено!
Регулярне застосування цих рослин, допоможе підтримувати нормальний рівень глюкози в крові і понизить ризик розвитку небезпечних наслідків діабету!
Рослини віками використовувалися для лікування безлічі проблем зі здоров’ям.
В наші дні, дослідження доводять, що деякі трави можуть бути потужними союзниками при боротьбі з діабетом.

Ось найпотужніші з них:

1. Женьшень
Серед усіх корисних властивостей цієї трави, найбільш важлива її здатність знижувати рівень глюкози в крові. Женьшень має здатність збільшувати використання глюкози в клітинах і знижувати тривалість утримування крохмалів.

2. Часник
Цілющі властивості часнику відомі впродовж тривалого часу, проте його здатність знижувати рівень глюкози була відмічена в порівняно недавно. Часник містить хімічні речовини, такі як пропил-аллін і алліцин, які підвищують вироблення інсуліну в організмі.
Часник регулює рівень глюкози в крові і знижує ризик розвитку небезпечних наслідків діабету.

3. Джимнема лісова
Ця трава використовується впродовж багатьох років. Це одна з кращих трав для зниження рівня глюкози в крові. Регулярне застосування цієї трави сприяє руху білків, покращуючи використання глюкозних клітин і збільшуючи виробництво інсуліну.

4. Імбир
Імбир може бути потужним союзником у боротьбі з підвищеним рівнем цукру в крові.

5. Ромашка
Ромашка – дуже важлива трава для нашого організму, тому що вона має здатність виводити цукор з крові. Прогрес діабету типу 2 зупиняється, оскільки це переміщення цукру знижує рівень цукру в крові. Для цього ви повинні вживати чай з ромашки після кожного прийому їжі.

6. Чорниця
Швидко понизити рівень глюкози в крові і мінімізувати наслідки діабету вам допоможе регулярне вживання цих ягід.
Чорниця запобігає ушкодженню клітин, а також ушкодженню сітківки, яке може виникати при діабеті.

7. Кориця
Ця спеція має дивовижні властивості, які можуть підтримувати рівень цукру в крові в межах норми.
Згідно з дослідженнями, вживання 6 грамів кориці щодня допоможе зменшити рівень глюкози і холестерину в крові.

8. Кріп
Ця трава містить 70 унікальних хімічних речовин, усі з яких сприяють зниженню рівня глюкози в крові.

Перед застосуванням будь-яких народних рецептів рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Вложения
Ukrop_lechebnie_svojstva_i_protivopokazaniya_k_upotrebleniyu.jpg
Airman

Re: И я спрошу. Сахарный диабет ?

Сб дек 26, 2020 16:25:17

Сахар – "белая смерть"? А если он ни в чем не виноват?
30 сентября 2018
Люди, которые едят много сладкого, подвергаются большему риску заболеть диабетом 2-го типа, сердечно-сосудистыми заболеваниями и даже раком… Но, возможно, сахар в этом вовсе не виноват. Что говорят последние научные исследования?

https://www.bbc.com/russian/vert-fut-45668941
Вложения
_103601609_sugar1.jpg
Tabarik

Re: И я спрошу. Сахарный диабет ?

Вс янв 10, 2021 09:46:06

Говорят вреднее сахара. Правда?ИзображениеИзображение
Kostya

Re: И я спрошу. Сахарный диабет ?

Вс янв 10, 2021 10:12:15

Tabarik
Не думаю, что вкуснее (сравни обычную колу и зеро). Но, для пациентов с диабетом выбора особо нет.
А вот здоровым людям подсластители постоянно или даже без особой нужды принимать не рекомендуется. Все эти цикломаты-аспартаты-сахарины способны вызывать или усугублять дегенерацию волокон зрительного нерва. Так что, если не есть сахар ложками или шоколад килограммами, то эндогенного инсулина вполне хватает, чтоб вполне себе нормально утилизировать глюкозу. А если хочется таки извлечь пользу, то заменяй сахар медом, в котором глюкозы меньше и она связана с другим моносахаридом, что замедляет ее всасывание и снижает пик концентрации.
Tabarik

Re: И я спрошу. Сахарный диабет ?

Вс янв 10, 2021 10:18:01

Kostya писал(а):Tabarik
Не думаю, что вкуснее (сравни обычную колу и зеро).
Я без сахара пью :smile: проблем со здоровьем нет. Тоже не нужно?
Kostya

Re: И я спрошу. Сахарный диабет ?

Вс янв 10, 2021 10:32:51

Tabarik
Никогда в жизни не пил ни чай, ни кофе с сахаром или заменителями. Ну, как-то так сложилось. А в иных случаях даже не скажу так быстро, где бы нужно было или можно было заменять сахар на подсластители. В компоты, морсы или узвары вообще не кладем сахар. В выпечку жена кладет или коричневый сахар или мед. Иногда могу чайную ложку меда в сельский творог, он даже вкуснее с ним, а не с сахаром. Тут, как раз, проблем нет, чистый сахар можно контролировать. Сложнее как раз со связанным - сладости, выпечка, газировка и пр. Тут сложнее дозировать, но можно исключить вообще.
Ну и еще стоит помнить о том, что под влиянием инсулина глюкоза утилизируется всеми тканями, и она является единственным топливом для клеток мозга и сердца. А остальные моносахариды, как и сахарозаменители - только печенью, то есть по сути могут быть гепатотоксичными, если бросить пару-тройку таких вот таблеток в чашку чая. ;)
Airman

Re: И я спрошу. Сахарный диабет ?

Вс янв 10, 2021 11:30:07

Я последнее время пользую стевию, продается в виде или как сахар за 135 грн. пачка, или просто в виде травы кидаем прямо в чашку - и сладко, и безвредно :D
Кстати, будучи недавно в Торонто у младшеньких, и их подсадил на это.
Правда, в Канаде нашел токо в виде концентрированных таблеточек типа как ксилит
Kostya

Re: И я спрошу. Сахарный диабет ?

Вс янв 10, 2021 11:54:21

Airman
Стевия, имхо, - наиболее адекватная альтернатива. Именно стевия, а не выделенный из нее стевиол (скорее всего, таблетки именно с ним). Исследования говорят о том, что снижая уровень инсулина, стевия не имеет такого серьезного минуса других подсластителей, как отсутствие чувства насыщения. Из-за такого минуса на фоне употребления сахарозаменителей часто имеют место нарушение пищевых привычек и переедание, а соответственно - отсутствие снижения массы тела. Вроде как стевия не имеет такой «побочки». Так что да, если отказаться от сахара не можете, но имеете при этом болячки сердца, сосудов, обмена, хочется похудеть, то стевия однозначно лучше подсластителей-сахарозаменителей.
альтист Данилов

Re: И я спрошу. Сахарный диабет ?

Вс янв 10, 2021 14:31:39

Airman писал(а):Я последнее время пользую стевию, продается в виде или как сахар за 135 грн. пачка, или просто в виде травы кидаем прямо в чашку - и сладко, и безвредно :D

А как на вкус? Слышал от употреблявших эту травку, что вкус бридкий, как лекарство. Если опровергнешь, тебе поверю :D :D :D
Airman

Re: И я спрошу. Сахарный диабет ?

Вс янв 10, 2021 16:24:12

Та то бред, Толя :D
Та, которая как сахар (продаеца в АТБ, Форе, Сильпо и т.д. там, де у них типа уголок здорового питанья) - ваще не отличить, а када завариваю как траву - её-ж запариваешь вместе с чаем, шиповником, имбирём, солодкой и до., по вкусу, такшо как они там лекарственный смак учуивают, нипредстааляю #-o
альтист Данилов

Re: И я спрошу. Сахарный диабет ?

Вс янв 10, 2021 17:22:33

Airman писал(а):Та то бред, Толя :D
такшо как они там лекарственный смак учуивают, нипредстааляю #-o

спробую,интересно, ну и ЗОЖ какой-никакой :D
Airman

Re: И я спрошу. Сахарный диабет ?

Вс янв 10, 2021 19:05:01

альтист Данилов писал(а):ну и ЗОЖ какой-никакой


Запивая чайком со стевией коньячок и с сигареткой? :smile:
Write comments