Здесь можно говорить об ЭТОМ без цензуры и чистки
Write comments

Сб дек 26, 2009 15:16:25

Nik
Вы видели юмористический сериал короткометражный "Домком" ??
http://video.i.ua/user/146020/3042/ (осторожно, иногда не нормативная лексика)

всегда его вспоминаю-) сериал родился еще во время тех выборов. рекомендую!!!
ДВОЙНЯШКИ

Сб дек 26, 2009 20:04:17

Xapik писал(а):да ну их всех-)

Ага :)
Evgenij

Вс дек 27, 2009 12:41:32

С одной стороны это все полная фигня. А с другой стороны этих самых Угод и Мемориалов за последние 4 года столько наподписывали все политические бонзы, что пальцев на руках и ногах не хватит. Причем подтираться этими бумажками сами же и начинали на следующий день после подписания.
oreh

Вс дек 27, 2009 14:06:49

Evgenij писал(а):С одной стороны это все полная фигня. А с другой стороны этих самых Угод и Мемориалов за последние 4 года столько наподписывали все политические бонзы, что пальцев на руках и ногах не хватит. Причем подтираться этими бумажками сами же и начинали на следующий день после подписания.

+1

Про саму эту бумажку... Если они действительно между собой договорились, то зачем вообще подписывать подобные бумажки? Юридически все-равно она никаких сил иметь не может. А "джентельменски" - можно ниче и не писать, достаточно договориться
Nik

Вс дек 27, 2009 21:40:33

А вот ещё и заявление этого Козачка нашёл - со многим можно согласиться :

"Заява

Я, Козачок Ярослав Вікторович, доктор наук, професор, заступник керівника головної служби з внутрішньополітичних питань та регіонального розвитку Секретаріату Президента України. Працюю в секретаріаті Президента біля чотирьох років. Прийшов на державну службу з вищої школи. Головним мотивом для мене було прикласти всі мої знання та вміння на розбудову нашої державності, реалізації ідеалів Майдану та демократичних перетворень.

Сьогодні, коли вирішується доля нашої держави, я не можу спокійно дивитись на цинізм і аморальність політиків, на те, як декларації нашого президента розходяться з його реальними справами.

Зокрема, я не можу погодитись, як державний службовець та громадянин, з дискредитацією влади та деструктивною політикою, що нав’язується останнім часом нашому суспільству.
Свідоме блокування урядових рішень, протиставлення різних гілок виконавчої влади, ветування потрібних державі законів та нормативних актів, зокрема, таких як зміни до бюджетного кодексу, які б дали новий поштовх місцевому самоврядуванню, Закон про протидію відмиванню брудних коштів, фінансування охорони здоров’я, рішення про приватизацію та створення Державної міграційної служби тощо. Та навпаки, підтримка законів опозиції, що дестабілізують фінансову систему, таких як закон про соцстандарти. Все це свідчить, що політична боротьба з опонентами ставиться В. Ющенком понад інтереси держави.

Небезпечним прикладом таких дій є антиконституційне керівництво Президентом діяльністю НБУ. Це не тільки безконтрольні багатомільярдні потоки рефінансування та курсова гра, але й останні спроби примусити НБУ заблокувати наприкінці року бюджетне фінансування урядом всієї країни.
Спроби штучно дестабілізувати ситуацію в країні та боротьба проти свого політичного конкурента перетворюється на боротьбу проти власної держави.
На цьому тлі хочу зупинитися на стосунках Ющенка та Януковича. Вони сформувалися ще наприкінці 2005 року, часом ставали дещо прохолодними, але ніколи не припинялися.

З вересня цього року почався новий період їхнього зближення, який перетворився на системну взаємодію.
Регулярні відвідування Секретаріату Президента М. Азаровим, О. Лавріновичем, С. Льовочкіним та іншими регіоналами стали звичайним явищем, також як і особисті зустрічі Віктора Януковича з Віктором Ющенком.

Хочу зазначити, що останньою краплею, яка примусила мене до рішучих дій став документ, що потрапив до мене. Це конфіденційна угода між Ющенком та Януковичем, в якій вони домовились не тільки про взаємодію під час виборів, але й про майбутнє.

Мене, як людину, яка продовжує вірити в демократичні цінності, не може влаштовувати такий стан справ, тому я написав заяву на звільнення з посади заступника керівника головної служби з внутрішньополітичних питань та регіонального розвитку Секретаріату Президента України.

Особисто мені було важко прийняти таке рішення, але є речі, які стоять вище власних інтересів і навіть особистої безпеки.
Дякую за увагу."

Добавлено спустя 6 минут 20 секунд:

-Слышал, работник Секретариата президента обнародовал документ о соглашении, заключенном между Ющенко и Януковичем?

-И что в нем говорится?

-Что Ющенко вовсе не пасечник, а нормальный донецкий пацан.
ДВОЙНЯШКИ

Пн дек 28, 2009 13:22:13

Бред сивой кобылы. Надо объяснять?
Nik

Пн дек 28, 2009 20:51:31

ДВОЙНЯШКИ писал(а):Бред сивой кобылы. Надо объяснять?

Если считаешь, что всё бред - то надо.Изображение
ДВОЙНЯШКИ

Вт дек 29, 2009 09:46:01

- Госслужащий, заявляющий такие вещи - преступник.
- С каких пор общение секретариата Президента с народными депутатами стало угрозой обществу? наоборот, если его целью было "прикласти всі мої знання та вміння на розбудову нашої державності", то он должен был способствовать подобным общениям. Тем более в таком управлении.
- работая в подчинении у Президента, полный бред говорить о нем негативно. тем более в ретроспективе. Увольняйся для начала. А не хочется - место тепленькое.
- Чуваку указали на бесперспективность Ющенка после выборов - утрату им работы. Предложили что-то взамен - продался.
- Когда политики безосновательно заявляют об управлении нацбанком и т.п. - это бред. Но когда госслужащая шавка подзаборная так гонит - за такое должна быть тюрьма. Документы где? Или не вякай. А если вякаешь - в тюрьму. Иначе никогда здесь порядка нет. Забыли там на востоке, как пугали Ющенком-фашистом? А он, наоборот, все спустил. Теперь те же вякалки этим пользуются.
- Подписывать подметные документики как раз в стиле тюльки. Янык вообще к бумажкам с недоверием относится.
- Куча проплаченых банеров по тырнету - это чья инициатива?

Повторяюсь, я не оправдываю этих двух великовозрастных балбесов в их деяниях. Просто данный случай - бред от безысходности проигравшей.
Nik

Вт дек 29, 2009 10:07:14

ДВОЙНЯШКИ
C этим же никто и не спорит.
Nik писал(а):Свідоме блокування урядових рішень, протиставлення різних гілок виконавчої влади, ветування потрібних державі законів та нормативних актів

Nik писал(а):підтримка законів опозиції, що дестабілізують фінансову систему, таких як закон про соцстандарти

Nik писал(а):безконтрольні багатомільярдні потоки рефінансування та курсова гра, але й останні спроби примусити НБУ заблокувати наприкінці року бюджетне фінансування урядом всієї країни.

Nik писал(а):Спроби штучно дестабілізувати ситуацію в країні та боротьба проти свого політичного конкурента перетворюється на боротьбу проти власної держави.

Понятно, что написано как под Юлину диктовку, но с этим трудно не согласиться!
Представь , что у нее припасено на десерт, если уже сейчас такими вещами разбрасываются(эту бумажку рановато ещё до выборов выбросили, народ забудет за 3 недели). И Казачок там ещё не один.
И не думаю, что в штабе БЮТ паника, хотя есть о чем поволноваться.
healix

Вт дек 29, 2009 13:00:04

Nik писал(а):написано как под Юлину диктовку

Ага, и по всем телеканалам кричали, что под Юлину диктовку :)
Nik

Сб янв 02, 2010 20:58:17

Рождественская акция! Проголосуй за одного Виктора, второго получи в подарок!
Write comments