Здесь можно говорить об ЭТОМ без цензуры и чистки
Write comments

Чт сен 03, 2009 10:03:28

Veliky писал(а):Стабилизаторы не указаны, но присутствуют!

Опять же-откуда информация? Ты носил продукцию на анализ в санстанцию? Или тебе на базаре сказали?
Veliky

Чт сен 03, 2009 13:49:27

DoMik писал(а):
Veliky писал(а):Стабилизаторы не указаны, но присутствуют!

Опять же-откуда информация? Ты носил продукцию на анализ в санстанцию? Или тебе на базаре сказали?


...

DoMik писал(а):
Veliky писал(а):И все-таки: почему всегда однородная масса, запах, цвет... может 3-ое суток стоять и не портится. С чего этот творог?

... Стоит и не портится из-за того, что туда добавляется стабилизатор.
А вот по поводу мифического порошка...
DoMik

Чт сен 03, 2009 15:31:17

Veliky
Ну, если уж на то пошло
Танчик писал(а):Сметана "Простоквашино": Склад: вершки з коров*ячого молока, закваски чистих культур молочнокислих бактерій. Всё.
Молоко, ТМ та же. Склад: молоко коров*яче незбиране, молоко знежирене. Тоже всё. Про творог не скажу, дома нет.


Танчик писал(а):к слову, в перечисленных мною выше продуктах стабилизаторов нет, во всяком случае, не указано).


Veliky писал(а):Стабилизаторы не указаны, но присутствуют! Скорее всего ещё что-то не указанно, по известным причинам!


А ты ссылаешься на мои слова о наличии стабилизатора в твороге..
Veliky

Чт сен 03, 2009 16:36:12

DoMik
Не бери все в штыки. Мы же решили задачку - творог со стабилизаторами не портится без холодильника 3 дня. Мне очень важно твое мнение. Просто на чаше весов с одной стороны домашний творог (молочные продукты) с возможно присутствующими следами антибиотиков, грязных рук, соды, воды из под крана. С другой стороны - "Заводская" продукция с возможно присутствующими стабилизаторами, усилителями, остатком моющих средств в чанах и пр. и при плохом контроле входящего молока - весь букет домашней продукции.
DoMik

Пт сен 04, 2009 08:18:58

Veliky
Резюме- если хочешь есть чистую продукцию - нужно заводить корову и делать всё самому. :smile: Только тогда будешь уверен на 100%
Veliky

Пт сен 04, 2009 10:51:05

DoMik
Согласен, тем более что вчера прочитал состав "заводского" творога Президент. В крайнем случае уже знаем чьё молоко и кефир более качественное из "заводских" :D
Filin

Пт сен 04, 2009 18:48:55

Лиза Чайкина писал(а):многие люди которые побывали на молокозаводах...перестают вообще молочку употреблять....

я був та все-одно пити буду молоко "магазинне", а не з рук якоїсь бабулі, я розумію тих хто каже що своє (читай своїх мами/тата/баби/діда) коровка з села дає краще молоко, бо ви бачите цю корову і ваша рідня вам не наллє гидоти в чашку, АЛЕ навіть сам хазяїн іноді не знає що тварина хвора!!!!! бо це не завжди видно!!!! це по-перше, а по-друге я теж бачив як вигулюють кіз та вони жруть пачки з під цигарок та "бички"... а потім мені кажуть що коза розумна тварина і їсть тільки корисне і ніколи не з'їсть поганого... з коровами теж саме, я в цьому переконаний, а домашнє молоко, якого я бачив достатньо щоб мене відвернуло його пити, в якому плаває чиясь шерсть ?!?!.. бєєє я не брезгливий, але коли бачу ті ж брудні руки тих бабусь... то зовсім не хочу пити те молоко....
доречі додають в нього бабусі таке :shock: що ви будете в шоці... в глибокому... сода, крейда, алебастр (!) це не для того щоб молока стало більше!!!! ні... для того щоб воно не скисало!!! наявність таких речовин ви можете знайти самостійно (просто пошукайте в інеті, декілька способів є) і це не тільки влітку роблять, а і взагалі і воно навіть відчувається на смак, причому ті бабусі, які вважаються "своїми", рано чи пізно таке зроблять і з вами... на жаль...це не пусті слова - а життєвий досвід (випив я того молока чимало)

Добавлено спустя 15 минут 7 секунд:

Veliky писал(а):может 3-ое суток стоять и не портится. С чего этот творог?

я був на заводі Доміка, що мене вразило, так це те що я за тиждень до цього візиту (про який узнав за 2 дні) купив саме сир (творог) цього заводу (який писати не буду, самі розумієте чому), так ось я його не доїв перед поїздкою, коли приїхав він що зробив??? як нормальний сир він зіпсувався в холодильнику(!) може не за три дні, може за 2, або за 4 я не пам'ятаю, але я в своєму житті і сиру достатньо з'їв, і не бачу там порошку, принаймні смак нормального сиру...
Последний раз редактировалось Filin Пт сен 04, 2009 19:16:21, всего редактировалось 1 раз.
Veliky

Пт сен 04, 2009 18:56:29

Filin
Столько ужасного написал про домашнее молоко, ужас. Но
(випив я того молока чимало)
и пока все ОК!
Почему все пишут негативную сторону только домашнего молока? Постарайтесь быть объективней.
Filin

Пт сен 04, 2009 19:22:55

kazantip писал(а):A молоко в чистом виде после 10 лет - вообще очень вредный продукт, лучше в твороге или простокваше!
PS - про мясо молчу!

нема натуральних продуктів, шкідливих для людини. Ми - всеядні тварюки!!!
Танчик писал(а):Да, и советую почитать состав мороженного. Даже обычного пломбира.

пломбир пломбиру - рознь, але і тут є свої нюанси, як писав Домік - це рецептура, і інакше бути не може, наприклад, там повинно бути як цільне молоко, так і сухе, інакше не зробиш морозива! (пощастило мені бути на виробництві морозива - дуже там цікаво))) )

Veliky писал(а):Как найти компромисс между качеством жизни и здравым рассудком?

їсти те що хочеться, і не думати що все шкідливе!!! розумію що копченості не корисні, але якщо хочу, то купую і їм з неабияким апетитом :smile: :smile:

Добавлено спустя 9 минут 10 секунд:

Veliky писал(а):и пока все ОК!

ніхто не знає "ок" чи не "ок" і не все залежить від молока, я ще окрім нього багато чого їм!!!

негатив не лише про домашнє молоко (просто я буду пити саме заводське), тому і аргументи ЗА нього даю, а нещодавно бачив передачу по ящику в якій рознесли в пух і прах і тих і інших по темі УСІЄЇ молочки, тобто і сир, і молоко, і сметана, і кефір, і сирки глазуровані....там давали багато порад з приводу визначення якості, нажаль я не пам'ятаю який канал, як передача називалась.. :smile:
можна знайти в інеті багато інфи на цю тему, але я не морочу собі яйця, тобто голову :smile: :smile: :smile: і купую те, що мені подобається на смак, запах, колір, читаю щоб менше було (чи взагалі не було) усіляких "Е"... знаходжу один продукт однієї торгової марки і його постійно купую..
Veliky

Пт сен 04, 2009 20:00:23

Filin
Я уже готов не заморачиваться, но ... как? :smile: :smile: :smile:
Filin

Пт сен 04, 2009 22:30:12

льогко :smile: :smile: :smile:
просто живи на повну катушку :smile: :smile: :smile:
озирнись навколо себе і ти побачишь ... життя, а все інше то дрібниці, що більше на них звертаєшь уваги, то більше вони заважають жити...

Бог, он не в зданиях из камня и дерева, Бог везде вокруг нас, подними камень, расщепи дерево и ты найдешь его...
oreh

Чт окт 22, 2009 11:12:34

И вот новости...
http://korrespondent.net/business/economics/1007203
Рада отсрочила запрет на продажу мяса и молока домашнего производства

".....
Принятым законом вносятся изменения в действующий закон относительно отсрочки на запрет реализации необработанного молока и сыра домашнего производства, туш или частей туш парнокопытных и других копытных подворного забоя на агропромышленных рынках еще на пять лет (с 1 января 2010 года на 1 января 2015 года).
...."
healix

Чт окт 22, 2009 12:16:27

Просто так изменить какой-то закон сложно.
Надо сначала поднять волну, сформировать общественное мнение, а потом, легко и непринуждённо, вносить изменения.

Технология :)
Filin

Чт окт 22, 2009 21:56:39

healix писал(а):Просто так изменить какой-то закон сложно.

помиляєтесь, Ви мабуть не чули про тендерну палату... це те що трохи не вийшло з Законом про оцінку зараз, але оцінювачі трохи полізли на барикади... сподіваюсь що не дарма... тепер 4 законопроект розглядається... справжня війна.
А скільки законів було "протягнуто" і ніхто навіть не помітив.... Хоча якщо помічають вчасно то healix +1
Write comments