Здесь можно говорить об ЭТОМ без цензуры и чистки
Write comments

Re: Беларусь, начало...

Сб мар 19, 2022 22:13:49

Airman

Re: Беларусь, начало...

Вт мар 22, 2022 09:22:23

Airman

Re: Беларусь, начало...

Вт мар 22, 2022 11:42:41

"Лукашенко давал фашистскому диктатору РФ обещание наступать в Украину не позднее 21 марта. Путин в бешенстве", — Геращенко
:mrgreen:
По его словам, теперь в окружении Путина прорабатывается вариант насильственного отстранения Лукашенко от власти, путём переворота :
Вложения
-6183593536109261190_121.jpg
Kostya

Re: Беларусь, начало...

Вт мар 22, 2022 13:50:39

Airman
Хто тільки вже хуйла не "кидав"?
Мертвечуку взагалі треба героя України дати і одразу розстріляти.
За відмінну підривну діяльність та наіпалово хуйла. Яник із батоном навіть провідником в його вагоні не зможе влаштуватися.
:mrgreen:
Kostya

Re: Беларусь, начало...

Вт мар 22, 2022 20:11:19

Готовий поставити пляшку віскі чи то коньяку на те, що білоруське військо вступить на нашу територію і, відповідно, офіційно вступить у війну.
oreh

Re: Беларусь, начало...

Вт мар 22, 2022 22:01:20

Kostya писал(а):Готовий поставити пляшку віскі чи то коньяку на те, що білоруське військо вступить на нашу територію і, відповідно, офіційно вступить у війну.

Печально это. Я, все-таки, надеюсь, шо беларусы не такие бараны
Kostya

Re: Беларусь, начало...

Вт мар 22, 2022 22:17:27

oreh
Все до того йде. Байден приїздить до Польщі, русня палить папери в посольстві сьогодні, а хуйло погрожує Полььщі превентивним ударом. Батькові вибачили борги рашці до наступного року, дипломати РБ залишили Україну, а супутникові знімки покажують накопичення техніки.
Я і сам не хочу вірити, але…
oreh

Re: Беларусь, начало...

Ср мар 23, 2022 09:56:52

Kostya, про бумаги, вроде фейк. Ну а беларусов я имел в виду не батька, а людей, военных в частности. Надеюсь, они не пойдут на убой как бараны
Сэнсэй

Re: Беларусь, начало...

Ср мар 23, 2022 11:19:41

oreh писал(а):про бумаги, вроде фейк

Не думаю, що вони там просто шашлики смажать
Изображение
Kostya

Re: Беларусь, начало...

Ср мар 23, 2022 11:33:52

oreh писал(а):военных в частности. Надеюсь, они не пойдут на убой как бараны

Ну, я сподіваюся, але не впевнений. Вони ж бачать, що стріляє з їхніх майданчиків в бік України. Бачать, що злітає з їхніх аеродромів...
oreh

Re: Беларусь, начало...

Ср мар 23, 2022 15:13:12

Сэнсэй писал(а):
oreh писал(а):про бумаги, вроде фейк

Не думаю, що вони там просто шашлики смажать
Изображение

Эту фотку и вообще все опубликовал в твттере чувак, который сам же потом удалил и сказал что не соответствует действительности, это то, что я сегодня утром прочитал в пронаших телеграмм каналах. Если ты хотел что-то доказать ней, то почему не дошел до первоисточников?
Последний раз редактировалось oreh Ср мар 23, 2022 15:15:26, всего редактировалось 1 раз.
oreh

Re: Беларусь, начало...

Ср мар 23, 2022 15:14:43

Kostya писал(а):
oreh писал(а):военных в частности. Надеюсь, они не пойдут на убой как бараны

Ну, я сподіваюся, але не впевнений. Вони ж бачать, що стріляє з їхніх майданчиків в бік України. Бачать, що злітає з їхніх аеродромів...


Это да, но одно дело видя это пытаться мешать вооруженной русне (что страшно), совсем жругое самим идти на шашлык к нам
Kostya

Re: Беларусь, начало...

Ср мар 23, 2022 15:23:46

100% озброєної русні вже в Україні, назад не поверне, аби білорусів придушувати. Те, що наразі туди стягує хуйло - повна фігня, і білорусам однаково, що зараз повставати, що чекати на наказ. Навіть більше - якщо без наказа це зроблять, то є шанси зняти санкції та отримати допомогу від Заходу. В іншому разі то буде їхня внутрішня проблема. Ніхто не рипнеться із допомогою.
Kostya

Re: Беларусь, начало...

Ср мар 23, 2022 15:31:43

oreh писал(а):Если ты хотел что-то доказать ней, то почему не дошел до первоисточников?

Стоп, які першоджерела? Фотка наче вчорашня. Дим над будинком очевидний. Про нього в мережах і поляки писали, наче спостерігали таке. Польща сьогодні виганяє 45 раша-агентів (типу, дипломатів). Стандартна практика - палять папери, бо не вивезуть. А може і з інших причин. Важко сказати, що там у плешивій голові. Може і шмальнути ракетами. Особливо після армійських випробувань вундервафлі на наших ТРЦ в Києві. Воно ж важає, що жодне ППО їх не перехватить.
Сэнсэй

Re: Беларусь, начало...

Ср мар 23, 2022 17:07:25

oreh писал(а):
Сэнсэй писал(а):
oreh писал(а):про бумаги, вроде фейк

Не думаю, що вони там просто шашлики смажать
Изображение

Эту фотку и вообще все опубликовал в твттере чувак, который сам же потом удалил и сказал что не соответствует действительности, это то, что я сегодня утром прочитал в пронаших телеграмм каналах. Если ты хотел что-то доказать ней, то почему не дошел до первоисточников?

Цей чувак просто після публікації чужої фотки пішов туди сам і В ТОЙ МОМЕНТ диму не було. Мабуть, рашики побігли за новою пачкою паперів. От він і видалив фото, бо сам особисто не побачив.
Тепер можна й відео подивитись:
Write comments