Здесь можно говорить об ЭТОМ без цензуры и чистки
Write comments

Re: Борьба за власть.

Чт дек 28, 2017 20:39:10

Kostya писал(а):теперь надо идти свергать наших выдвиженцев. Самим.


Зачем полумеры? Пускай обиженные, обвиняющие и знающие кто прав, а кто виноват, сразу номера карточек банковских пишут и сумму, сколько им должны.
vyk

Re: Борьба за власть.

Чт дек 28, 2017 21:02:10

Kostya писал(а):Sysopaty
Ну как что?
Мы с тобой намайданили Турчинова с Порохом, мы и в ответе. Если бы не Майдан, все тихо-мирно было бы. И Крым бы не отдали, и пару десятков тысяч а Донбассе не положили бы. И Гепа с Допой продолжали бы иметь харьковчан в привычной им позе. А так, добегались мы по Майданам, теперь надо идти свергать наших выдвиженцев. Самим.

Вы б господа поосторожнее с харьковчанами. Кто кого имеет мы сами разберемся, без советчиков. Приехали б, посмотрели на город и сравнили со столицей :mrgreen:
А песню - нам трудно, но вот следующее поколение будет жить при... я уже за свою жизнь третий раз слышу. И что мы должны достичь уровня ...13 года (то сравнивали все показатели с 1913, теперь 2013). И времени у меня уже не осталось ждать. Есть такое проклятие - чтоб ты жил в эпоху перемен. Так вот - тошнит уже и результата нет и не будет при моей жизни. А она как известно одна... Зарпалату в баксах как айтишники и прочие я не получаю, поэтому этот геноцид в виде постоянного повышения цен на электроэнергию и коммуналку меня уже достал. Программу повышения до 2017 года выполнили. Теперь объявили - с нового года будем опять повышать.
А насчет самим я вполне серьезно. Не видно было что ли чем кончится? Что одни олигархи сожрут других и будут давить население, потому что обогатиться иначе у них не выйдет? Им и Донбасс и Крым не нужны, там избиратели, которые "голосуют неправильно" - не за них.
Sysopaty

Re: Борьба за власть.

Чт дек 28, 2017 21:13:30

vyk

Вы, дяденька, извините меня ущербного, херню несете. При этом так неловко несете, расплескивается, на людей попадает.

vyk писал(а):Зарпалату в баксах как айтишники и прочие я не получаю, поэтому этот геноцид в виде постоянного повышения цен на электроэнергию и коммуналку меня уже достал.


Kostya

Я был прав. Всегда все дело в них.
Torpedo

Re: Борьба за власть.

Пт дек 29, 2017 10:59:34

Неповторний шарм та своя родзинка чорно-білого фото, 1954 рік ...
AUVP.jpg
Kostya

Re: Борьба за власть.

Пт дек 29, 2017 11:16:12

Torpedo
1954 - це ж був рік повернення Криму Україні?
Torpedo

Re: Борьба за власть.

Пт дек 29, 2017 11:58:01

Kostya
Звісно так, а ще Україна стала членом ЮНЕСКО, а ще перший диск Елвіса Преслі та початок ери рок-н-ролу, а ще ... багато чого сталося.

Але тоді держмашини не належали депутатам, машини передавались наступникам, зараз приїжджають всі на своїх за чесно зароблені.
Kostya

Re: Борьба за власть.

Пт дек 29, 2017 17:03:28

Torpedo
Я пам‘ятаю ще ті часи, коли автівки були із спецгаражу. Причому, не кожен бюрократ міг користатися, коли хоче чи 24/7. Сусід возив спочатку зама голови облвиконкому, а проїм і самого голову. Аж 31-ша «Волга» була, точніше, дві. А вже новий, космонавт Жолобов, придбав за державний кошт Вольво 960 в дуже жирному виконанні. Поїздив на ній небагато, зняли його, так новий босс змінив всіх і водіїв теж. Вольво в тотал наступного ж тижня. Нажаль, ця наволоч лише подряпинами на носі відбулася.
Torpedo

Re: Борьба за власть.

Сб фев 10, 2018 13:16:04

Рейтинг міністерських зарплат

Міністр інфраструктури Володимир Омелян за 2017 рік заробив найбільше серед інших членів Кабінету Міністрів, а найменше – міністр аграрної політики й продовольства Тарас Кутовий.

Зарплата Омеляна за 2017 рік становила 746,8 тисяч гривень, а Кутового майже вдесятеро менше – 84, 6 тисяч гривень, повідомляють "Українські новини".

Так, на другому місці у "зарплатному" рейтингу опинився міністр закордонних справ Павло Клімкін, який заробив 740,9 тисяч гривень. Трійку лідерів замикає міністр соціальної політики Андрій Рева, заробітна плата якого склала 709,1 тисячу гривень.

Далі по рейтингу йде міністр оборони Степан Полторак – 625,3 тисячі гривень, міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак – 620,3 тисяч гривень, віце-прем'єр-міністр Павло Розенко – 610,7 тисяч гривень, віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко – 607,8 тисяч гривень, міністр культури Євген Нищук – 604,2 тисячі гривень, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков – 601,6 тисяч гривень, міністр молоді та спорту Ігор Жданов – 600,2 тисяч гривень, міністр фінансів Олександр Данилюк – 579,8 тисяч гривень, міністр юстиції Павло Петренко – 570 тисяч гривень.

Також, міністр освіти і науки Лілія Гриневич заробила 543,3 тисячі гривень, міністр Кабміну Олександр Саєнко – 535,6 тисяч гривень, міністр енергетики Ігор Насалик – 528,3 тисячі гривень, віце-прем'єр-міністр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе – 527,6 тисяч гривень, віце-прем'єр Володимир Кістіон – 526,8 тисяч гривень, перший віце-прем'єр – міністр економічного розвитку Степан Кубів – 525,2 тисячі гривень.

Окрім того, міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко отримав 522,6 тисяч гривень, міністр з питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш – 475,2 тисяч гривень.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман минулого 2017 року заробив 435,7 тисяч гривень, а в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун – 344,8 тисяч гривень. Міністр інформаційної політики Юрій Стець отримав 185,5 тисяч гривень зарплати.

Найменше за усіх у 2017 році заробив міністр аграрної політики Тарас Кутовий – 84,6 тисяч гривень. Це пояснюється тим, що після того, як чиновник подав у відставку в кінці травня, нарахування та виплата йому зарплати не здійснювалася

Лохи, то ли дело прокурорские:
Зарплата Луценка виросла до 8 його окладів

324 479 гривень заробітної плати отримав генеральний прокурор України за січень. Про це йдеться у відповіді Генпрокуратури на запит Українських Новин.

При цім, згідно отриманої відповіді, оклад Луценка становить 37 тисяч гривень. Загальна сума заробітної плати вказана з урахуванням надбавок, доплат, премії та матеріальної допомоги. У підсумку, врахувавши всі збори та податки, Луценко отримав за січень 261 206 гривень заробітної плати.
92.png

STORM

Re: Борьба за власть.

Пн фев 12, 2018 18:20:35

Державна прикордонна служба України у понеділок, 12 лютого, депортувала лідера партії "Рух нових сил", екс-президента Грузії, колишнього голову Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі до Польщі. Про це повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян.
"Дана особа перебувала не території України незаконно, а тому, із дотриманням усіх юридичних формальностей, була повернута до країни, звідки прибула, порушуючи вітчизняне законодавство", - написав Олег Слободян на сторінці у Facebook.

Это полякам ответка за антибандеровский закон :smile:
Sysopaty

Re: Борьба за власть.

Пн фев 12, 2018 21:09:27

Надеюсь, если и когда будет следующий "прорыв", наши пограничники выполнят свой долг и всеми доступными способами и инструментами предотвратят очередное надругательство над одним из самых главных символов государственности нашей страны.
snap

Re: Борьба за власть.

Пн фев 12, 2018 21:25:56

Sysopaty писал(а):Надеюсь, если и когда будет следующий "прорыв", наши пограничники выполнят свой долг и всеми доступными способами и инструментами предотвратят очередное надругательство над одним из самых главных символов государственности нашей страны.

I will be back (c) he sad : "I love Poland,but my struggle in Ukraine"Он сегодня уже заявил,так что ждемс заявлений завтра :D
mutexx

Re: Борьба за власть.

Пн фев 12, 2018 21:31:29

Sysopaty писал(а):Надеюсь, если и когда будет следующий "прорыв", наши пограничники выполнят свой долг и всеми доступными способами и инструментами предотвратят очередное надругательство над одним из самых главных символов государственности нашей страны.

судя по тому что сегодня обошлось без беготни по крышам и онлайн стримов, силовики из предыдущих событий какие-то выводы уже сделали
snap

Re: Борьба за власть.

Пн фев 12, 2018 21:33:49

сегодня обошлось без беготни по крышам
Так он в ресторане не успел варенья подхавать,вот и не успел взлететь :D
BMB

Re: Борьба за власть.

Пн фев 12, 2018 21:38:51

snap писал(а):
сегодня обошлось без беготни по крышам
Так он в ресторане не успел варенья подхавать,вот и не успел взлететь :D


Кабак не самый дорогой, но и не самый дешёвый в Киеве. Помнится месяц назад Михо с дрожью в голосе рассказывал как ему пенсионеры последние сбережения жертвуют ... Видать, пожертвований на кабак хватало ... Позорище! :evil:
levsha

Re: Борьба за власть.

Пн фев 12, 2018 22:17:59

Хай тепер там будує
RUCH.jpg
Write comments