Здесь можно говорить об ЭТОМ без цензуры и чистки
Write comments

Re: Военная техника и вооружение

Пн дек 30, 2019 21:10:16

Інформаційний сайт, що присвячений державній (військовій) авіації України, MilitaryAviation.in.UA підготував підсумки 2019 року у військовій авіації України, публікуємо його у повному обсязі.

Надходження авіаційної техніки. Випробовування та модернізація.
Із повідомлень у ЗМІ, публічних передач техніки відомо, що протягом 2019 року до авіаційних частин ЗСУ та підрозділів МВС надійшло:

МіГ-29 – 5 од.; Су-27 – 2 од.; Су-25 – 2 од.; Су-24М – 1 од.; ІЛ-76МД – 2 од.; Ан-26 – 3 од.; Ан-2 – 1 од.

Мі-14 – 1 од.; Мі-2МСБ-В – 3 од. Мі-8МСБ-В – 2 од. для ВМСУ; Н-225 – 3 од.; БПЛА Bayraktar – 6 од.;

Фактична кількість є більшою, оскільки по деяким типам літаків чи гелікоптерів не було публічної інформації про їх передачу.

Як повідомляли у Командуванні ПС ЗСУ загалом у 2019 році було відновлено, відремонтовано, модернізовано та передано тільки до частин Повітряних Сил понад 20 одиниць авіаційної техніки, серед них 12 – модернізованих.

Кабіна керування на модернізованому гелікоптері Мі-14 ПЧ
Кабіна керування на модернізованому гелікоптері Мі-14 ПЧ Фото: Авіакон
В 2019 році відбувалися чергові випробовування Мі-2МСБ із некерованими авіаційними ракетами типу С-8, а також проводився етап державних спільних випробувань комплексу протитанкового керованого ракетного озброєння «Бар’єр-В» на Мі-8МСБ-В.

В цьому році «Авіакон» провів серійний ремонт та модернізацію гелікоптерів Мі-14 для ВМС України, а також розпочав освоєння капітального ремонту Ка-27.

Тривала модернізація Су-24МР на Одеському авіаційному заводі.

МіГ-29МУ2 вийшов на випробування. До бригад також надійшли декілька модернізованих Су-271М та МіГ-29МУ1 із довгоочікуваним встановленим мультифункціональним дисплеєм.

Цього року проведено відновлення спецобладнання РЕБ, укомплектування льотними екіпажами та бортовими операторами гелікоптерів РЕБ Мі-8МТПБ та Мі-8МТПІ.

У квітні 2019 року на базі васильківської бригади тактичної авіації проходили випробування комплекту захисного шолому льотчика моделі LA 100 з кисневою маскою UA21S для льотчиків французького виробництва, який пристосований виробником для використання у літаках типу МіГ-29 та Л-39, в тому числі для використання нашоломної системи цілевказування.

Проведено дослідні випробування відремонтованих на «НАРПі»» уніфікованих підвісних агрегатів заправки «УПАЗ».
...
Сэнсэй

Re: Военная техника и вооружение

Пт янв 03, 2020 19:25:29

https://inforesist.org/mvd-poluchilo-pe ... rbus-n125/
Министерство внутренних дел Украины получило два французских вертолета Н125 по контракту с компанией Airbus Helicopter. Об этом говорится на сайте ведомства.

Изображение

Новые вертолеты предназначены для Государственной пограничной службы. Их планируют задействовать для подготовки пилотов, а позже — для мониторинга границы. По словам заместителя главы МВД Сергея Ярового, в течение текущего года ожидается получение 10 аналогичных вертолетов для других подразделений.

«В дальнейшем модели Н125 будут прилетать в Украину уже со специальным оборудованием для наблюдения. Несмотря на сравнительно небольшой размер, эта машина имеет большую стабильность полетов, на борт может поднять до 6 членов экипажа, отсутствие вибрации в салоне, что необходимо для работы оператора, и длительное время находится в воздухе без дозаправки», — сказал замминистра Сергей Гончаров.

В свою очередь глава ГПСУ Сергей Дейнеко отметил, что в целом пограничники получат 24 такие машины в разной комплектации.
Сэнсэй

Re: Военная техника и вооружение

Пт янв 03, 2020 19:39:34

https://mil.in.ua/uk/news/partiya-kozak ... gady-dshv/
81-а окрема аеромобільна бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України отримала партію броньованих автомобілів «Козак-2» виробництва НВО «Практика».

Изображение

Передача бойової техніки відбулась напередодні – в останні дні 2019-го року.
Інформація про кількість переданої техніки не розголошується.
...
Нагадаємо, що ще у серпні 2019 року «Науково-виробниче об’єднання “Практика”» із випередженням графіку завершувало черговий контракт на постачання бронеавтомобілів «Козак-2» в інтересах Міністерства оборони України.

Загальна кількість машин у тій партії складала 40 одиниць, щоправда до якого саме підрозділу мали надійти машини – не повідомлялось.

Окрім переозброєння підрозділу 81 бригади на «Козак-2», у десантно-штурмових військах ЗСУ вже експлуатує ці машини 13 окремий десантно-штурмовий батальйон 95 бригади ДШВ, який отримав 33 броньовані автомобілі «Козак-2» у березні минулого року.
Torpedo

Re: Военная техника и вооружение

Сб янв 04, 2020 16:20:18

Каким будет новейший беспилотник для ВСУ

У беспилотного самолета-истребителя еще нет названия, сообщает источник.Однако есть тактико-технические требования. Беспилотный самолет-истребитель максимальным весом до 3,5 тонн может подниматься на высоту более чем 12 км и выполнять полет продолжительностью до 5:00. Управление — с помощью спутниковых систем. Масса вооружения или полезной нагрузки до 1 тонны. Беспилотник должен уничтожать как наземные, так и воздушные цели. Скорость более чем 900 км в час должны обеспечить доработаны украинские турбореактивные двигатели Al-25TLТ от запорожского предприятия «Ивченко-Прогресс».

Ударный беспилотный истребитель является следующим перспективным проектом для предприятия Baykar вслед за оперативно-стратегическим разведывательно-ударным БПЛА Akıncı, который 6 декабря 2019 впервые поднялся в небо с помощью также украинских двигателей АИ-450Т от ГП «Ивченко-Прогресс».
Torpedo

Re: Военная техника и вооружение

Сб янв 04, 2020 16:25:38

В Україні вперше створено виробництво артилерійських підривачів


На Казенному підприємстві «Шосткінський казенний завод "Імпульс" створено новий виробничий комплекс, який готовий до запуску у 2020 році серійного виробництва підривачів В-429, В-429Е, РГМ-2М та інших елементів вогняних ланцюгів артилерійських боєприпасів. Ці підривачі використовуються у різноманітних артилерійських снарядах калібром від 85 до 152 мм.

"За всю історію України наша країна не мала власного виробництва артилерійських підривачів. Лише у 2001 році "Імпульс" спільно з ДККБ "Луч" розробив засоби ініціювання для високоточного озброєння. Тому відкриття цього виробничого центру є надважливою подією для України", - підкреслив директор КП "ШКЗ "Імпульс" Євген Чернов.

Новітній виробничий комплекс був створений за 9 місяців та оснащений понад 100 сучасними верстатами, зокрема і високоточними станками з цифровим управлінням.

"Сьогодні в українській армії більша частина підпривачів для артсистем знаходиться за межами строків технічної придатності. Більша половина снарядів та підривачів підлягають оновленню, окрім того, боєзапас необхідно поповнювати. Ми розраховуємо на те, що Міноборони у рамках Державного оборонного замовлення буде розміщувати замовлення на цьому підприємстві", - зазначив Андрій Артюшенко, Директор дивізіону високоточного озброєння та боєприпасів ДК "Укроборонпром".

Окрім того, як додав Андрій Артюшенко, вже здійснені успішні випробування підривача В-429Е.

"Зараз ми маємо унікальний виробничий комплекс з продукцією світового рівня. Водночас, з боку РНБО буде створено всі умови для того, щоб підприємство отримало замовлення", - заявив Сергій Омельченко, радник Секретаря РНБО.


Детальніше
Сэнсэй

Re: Военная техника и вооружение

Сб янв 25, 2020 21:00:19

Прикольные черепашки получились. Правда, из-за рашистских старых движков внутри, лучше бы эти Т-72 отправили тоже на экспорт в Африку, как и все остальные Т-72 ранее. Наши Т-64БВ (обр. 2017г) с украинскими движками и новой электроникой и лучше, и с запчастями почти нет проблем.

https://infonavigator.com.ua/armiya/vsu ... -t-72/?amp
Командование логистики вооруженных сил Украины сообщает, что в состав ВСУ была передана первая в 2020 году партия из 15 отремонтированных на ГП «Киевский бронетанковый завод» танков Т-72 с улучшенными тактико-техническими характеристиками, модификации АМТ.

Изображение

Передачу танков была осуществлена Объединенным центром обеспечения военно-техническим имуществом.

Так же сообщается, что до конца января, в ВСУ будет передана ​​вторая партия танков Т-72 из 10 единиц, так же прошедших капитальный ремонт и модернизацию. В феврале планируется передача шести танков Т-72 с аналогичным улучшением характеристик в модификации АМТ.

Изображение

Из украинской Вики:

Т-72АМТ — варіант модернізації Т-72А розробки Київського бронетанкового заводу, серед іншого, передбачає встановлення на танк приладів нічного бачення з електронно-оптичними перетворювачами третього покоління, нічного прицілу 1К13 з можливістю ведення вогню керованою ракетою «Комбат», двигуна В-84-1 замість В-46, комплексу динамічного захисту по тип танку Т-72UA, радіостанцій Aselsan, навігаційної системи СН-3003 «Базальт»; ведучих коліс з гусеницями та відкидними щитками по типу Т-80.
На танк встановлена модифікація «Щит-72» комплексу динамічного захисту «Ніж».
Сэнсэй

Re: Военная техника и вооружение

Пт янв 31, 2020 20:02:28

https://mil.in.ua/uk/news/do-zsu-nadijs ... j-su-27ub/
Запорізький державний авіаремонтний завод «МіГремонт» передав бригаді тактичної авіації Повітряних Сил ЗСУ навчально-бойовий винищувач Су-27УБ.
Про це повідомляє АрміяInform.

Изображение

Літак пройшов часткову модернізацію на підприємстві.
На літаку замінили двигуни, провели ряд ремонтних робіт, що у комплексі дозволило продовжити ресурс експлуатації навчально-бойового Су-27УБ щонайменше на 12 років.
Torpedo

Re: Военная техника и вооружение

Сб фев 01, 2020 20:08:21

Сэнсэй писал(а):навчально-бойовий винищувач Су-27УБ

Неправильно ты, дядя Фёдор, бутерброд ешь (С)
Надо так:
Украинские воины получили сверхмощный истребитель: фото суперсамолета
Сэнсэй

Re: Военная техника и вооружение

Сб фев 01, 2020 23:49:46

Torpedo писал(а):сверхмощный истребитель: фото суперсамолёта

На то они и "РБК-Украина" (РосБизнесКонсалтинг), чтобы пороть всякую чушь :mrgreen:
Сэнсэй

Re: Военная техника и вооружение

Вт фев 04, 2020 21:12:31

В прошлом году уже пролетало тут видео, как тестово запускали эти ракеты даже с мелких вертолётов Ми-2. Так воооот:

https://mil.in.ua/uk/news/vitchyznyani- ... ennya-zsu/
Після кількох років випробувань вітчизняні 80-мм некеровані авіаційні ракети РС-80, призначені для ураження наземних цілей, прийнято на озброєння Збройні Сили України.

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages.

Зокрема на озброєння прийняті некеровані авіаційні ракети РС-80 з кумулятивно-уламковою бойовою частиною та РС-80ГММ з габаритно-масовим еквівалентом бойової частини.

Ракетні снаряди РС-80 спроєктовані ДАХК «Артем» для озброєння літаків, гелікоптерів, а також наземних платформ з використанням штатних пускових блоків. Під час проведення державних випробувань здійснювались пуски ракет з наземних платформ, гелікоптерів та літаків, за результатами яких було визнано їх відповідність тактико-технічним характеристикам.

Изображение

Некеровані авіаційні ракети РС-80 призначені для знищення живої сили противника, бронетехніки, фортифікаційних споруд та інших цілей. Для забезпечення найбільш ефективного знищення противника, конструктори ДАХК «Артем» передбачили оснащення РС-80 різними бойовими частинами та детонаторами.
Torpedo

Re: Военная техника и вооружение

Вт фев 04, 2020 22:10:30

РС-80 "Оскол" від ДАХК "Артем": вогневе застосування бомбардувальником Су-24М
Torpedo

Re: Военная техника и вооружение

Пт фев 07, 2020 22:11:53

Сэнсэй писал(а):лучше бы эти Т-72 отправили тоже на экспорт в Африку
Скорее в Азию:
“Укроборонпром” презентував нову програму модернізації танків Т-72

В рамках виставки DefExpo-2020 у Індії Державний концерн “Укроборонпром” презентував нову програму модернізації танків Т-72 радянського виробництва.
Проект модернізації розроблений за участі українських підприємств оборонно-промислового комплексу, що вже реалізували ряд нововведень на інших проектах.
Модернізований танк Т-72 стане більш мобільним завдяки заміні двигуна, збільшиться вогняна потужність, посилиться захист, покращиться електроніка, системи навігації та ергономіки.

Більш детально про модернізацію у презентаційному ролику:

Підвищення рівня мобільності танку досягається завдяки заміні двигуна на шестициліндровий двигун 6ТД-2 (5ТДФМА або 6ТД-1) потужністю 1200 к.с. та реверсної трансмісії, що перевірені експлуатацією в умовах спекотного клімату та гірської місцевості, мають збільшений ресурс експлуатації.

Передбачається також встановлення допоміжної силової установки потужністю до 10 кВт, комплексної цифрової системи керування. Для збільшення вогневої потужності передбачається заміна гармати танку на 125-мм (заміна тих що вичерпали ресурс) або 120-мм як варіант для переходу на калібр НАТО, комплектація керованими снарядами “Комбат”, забезпечення дистанційного керування командирським люком, встановлення нової оптики, систем стабілізації та керування стрільбою.

Посилення захисту досягається завдяки комплексам динамічного (“Ніж”, “Дуплет”) та активного (“Заслон”) захисту, системи оптико-електронної протидії та ін. Окрім всього іншого, танк оснащується сучасною системою кондиціонування.

Загалом, пропонується замінити та осучаснити більше 40 частин та агрегатів танку.

Нещодавно до ЗСУ надійшла перша партія у 2020 році з 15 одиниць відремонтованих та модернізованих танків Т-72 доведена до рівня Т-72АМТ.

Проект модернізації реалізовано Київським бронетанковим заводом у тісній співпраці з Міністерством оборони – а саме, з Центральним бронетанковим управлінням ЗС України. Модернізація охоплює усі складові – захищеність, мобільність, вогневі спроможності, командну керованість.
Novovvedennya.jpg

Серед іншого на танк встановлено:

- приладів нічного бачення з електронно-оптичними перетворювачами третього покоління,
- нічного прицілу 1К13 з можливістю ведення вогню керованою ракетою «Комбат»,
- двигуна В-84-1 замість В-46,
- нового динамічного захисту,
- радіостанцій Aselsan,
- навігаційної системи СН-3003 «Базальт»;
- ведучих коліс з гусеницями та відкидними щитками по типу Т-80.

Також в ході модернізації танки Т-72 АМТ, партія яких і була передана до ЗСУ, отримав можливість ведення вогню керованим озброєнням.
Сэнсэй

Re: Военная техника и вооружение

Вт фев 18, 2020 11:51:52

Всё это было согласовано, оплачено и начато при "кровавом барыге, що розкрадае армию" в 2018-м. По итогу 2020-го посмотрим, чего нового продавил голубь мира.

https://mil.in.ua/uk/news/postavky-ozbr ... a-kilkist/

Кабінет Міністрів України озвучив інформацію про поставки озброєння до ЗСУ у 2019-у році.

В межах виділеного фінансового ресурсу впродовж 2019 року до Збройних Сил України поставлено 7436 од. нового і модернізованого ОВТ та виробів спеціального призначення.

Для порівняння у 2018 році було поставлено 6764 одиниці нового та модернізованого озброєння та військової техніки.

Зокрема у 2019-у році поставлено:

162 од. переносних ракетних комплексів (“Стугна”, “Корсар”);
24 од. самохідних гаубиць (2С1 “Гвоздика”);
451 од. мінометів (82 мм, 60 мм);
42 од. бронетанкового озброєння (БТР-4, БТР-3, БТР-70Ді, БМП-1,“ONCILLA”);
806 од. автомобільної техніки (КрАЗ, МАЗ, Козак, Варта);
64 од. безпілотних авіаційних комплексів (Фурія, Лелека, PD-1);
22 од. літаків (МіГ-29, Су-27) і вертольотів (Мі-8, Мі-2)
;
18 од. радіолокаційних станцій;
5 од. бойових катерів (Island, МБАК, “Кентавр”);
23 од. станцій РЕБ (“Нота”, “Буковель”, Р-330TRC, “Мандат”);
635 од. засобів зв’язку.

Укладено контракти на постачання:

10 ПТРК “Javelin” і ракет до них;
по 100 ПТРК “Корсар”, “Стугна” та ракет до них;
2 станцій артилерійської розвідки “Зоопарк”;
50 броньованих автомобілів “Козак-2”;
37 БМП-1;
модернізованого літака Су-27;
10 станцій РЕБ і радіотехнічної розвідки (3 од. Р-330 УМ зі складу комплексу “Мандат” та 5 од. станцій “Нота”, 2 од. станцій “Діаграма”).

Поставлено ракет та боєприпасів:

300-мм реактивних снарядів Р624 “Вільха” (перша партія) – 48 шт. (нагадаємо, що раніше озвучувалась інформація про сотню одиниць);
152-мм осколково-фугасний снаряд до гармат “Гіацинт” – 2160 шт.;
стартові порохові заряди до 73 мм СПГ-9:
– до ОГ-9 – 42 000 шт.;
– до ПГ-9 – 60 000 шт.;
підривники ГО-2 – 41 000 шт.

На підприємствах вітчизняного оборонно-промислового комплексу відремонтовано 507 од. озброєння та військової техніки:

Літак Іл-76 – 1 од.;
бронетанкова техніка – 458 од.
;
ракетно-артилерійське озброєння – 48 од.

У 2019 році прийняті на озброєння та постачання 55 зразків озброєння та військової техніки, основними з яких є модернізований ЗРК “Оса-АКМ”, безпілотний авіаційний комплекс “Spectator-M1”, патрульні катери “Island”, пошуково-рятувальне судно “Олександр Охріменко”, радіолокаційний комплекс розвідки вогневих позицій “Зоопарк”, бронетранспортери БТР-80Т, “ONCILLA”, БТР-60ПБ-Т та БТР-60МК, зенітна самохідна установка ЗСУ-23-4М-А1, 30 мм гранатомет КБА-117, бригадні і батальйонні командно-штабні машини зв’язку, парашутні системи AD-95, Т-11, Intruder та інші.

Окрім того ведеться робота з організації виробництва боєприпасів та будівництва цехів спеціального призначення (будуються 3 цехи). Відремонтовано (модернізовано) – 59 одиниць верстатного обладнання.
Сэнсэй

Re: Военная техника и вооружение

Чт фев 20, 2020 18:30:50

https://inforesist.org/v-nikolaeve-spus ... r-svatovo/

В Николаеве на воду спустили десантный катер «Сватово», который находился на ремонте на судостроительном заводе. Об этом сообщает ресурс «Николаев – город кораблей».

На Николаевском судостроительном заводе в ходе ремонта была полностью восстановлена конструкция корпуса катера и внешняя обшивка. Также была отремонтирована система главного двигателя, валопроводы, винто-рулевая система, якорно-швартовые системы, механизм десантной аппарели и прочее.

Ожидается, что корабль будет передан ВСУ в конце марта этого года.

Изображение

Катер «Сватово» предназначен для транспортировки и высадки морских десантников и подразделений сил спецназначения. У катера есть открытый трюм и носовая аппарель. Его высокую маневренность обеспечивают два гребных винта в раздельно-управляемых поворотных насадках.

Также катер может перевозить тяжелую военную технику и буксировать другие судна. Десантовместимость «Сватово» — средний танк или 20 десантников с легким вооружением, или 50 тонн грузов.
Torpedo

Re: Военная техника и вооружение

Чт фев 20, 2020 20:56:25

Сэнсэй писал(а):десантный катер «Сватово»
Очень напоминает Т-36
Write comments