Здесь можно говорить об ЭТОМ без цензуры и чистки
Write comments

Re: Сбор на майдане

Ср фев 19, 2014 12:30:23

Стартанули вчора лише пізно ввечері... Зробили південний виторг дівчинці в аптеці при лікарні №1 на Червоному Хуторі (доречі, тим, хто купуватиме розчини, ліки та матеріали, порада в першу чергу робити це в аптеках на території або поблизу лікарень чи пологових будинків - там завжди всього багато. Таких лікарень, що мають хірургічні та реанімаційні відділення та не приймають поки постраждалих багато - №1 - Червоний Хутір, №8 - Кондратюка, №4 - Солом'янська, ДОБ-1 та ДОБ-2 на Повітрофлотському та Коцюбинського тощо.), завезли все до офісу Олі Богомолець та подалися на передову. Швидкі вже досит вчасно евакуювали постраждалих, а сам медпункт готували евакуювати до Михайлівського. Через те, що мали колеса під дупами, вирішили зробити рейд лікарнями. У 17-й було все спокійно, 12-та - оточена волонтерами та бажаючими допомогти, 9-ка тихо-мирно очікувала на поранених, їх туди доставили всього 7, вони були легко поранені, тому хлопці-волонтери всіх вже вивезли по надійних місцях. До 8-ї нікого не возили, бо вони найдальші та не чергували за швидкою, а от в БСМП затрималися. З однієї швидкої зсадили 5 ППС-ників, що намагалися потрамити до лікарні у такий спосіб, а іншу із ніби-то отруєними ВВ-шниками і взагалі розвернули та скерували до шпиталю МВС. Доречі, медик, що був із ними поводив себе дуже агресивно. Отака допомога вийшла. Сьогодні продовжимо. Ліки, іжа, речі - потрібне все!

Вово, електрон, вибач... Були такі приголомшені та заклопотані. що зовсім забули про вас... Сьогодні як організуємось, бам знати. :wink:
Kostya

Re: Сбор на майдане

Ср фев 19, 2014 12:35:01

Особисто я не розумію таких ультиматумів... невже не зрозуміло, що для підтримки Майдану працівникам не обов'язково брати участь у спротиві на площі. Є багато інших методів та способів допомоги. Агонія ригів...
Capture.JPG
Nik

Re: Сбор на майдане

Ср фев 19, 2014 12:44:26

BIS писал(а):Пройдет еще немного времени подтянутся люди с запада и с востока.

Все уроды с востока уже и так в Киеве. Осталось немножко типа жопу прикрыть Гепе и Допе. Больше нет. Отправлять нЕкого. Ты же не думаешь, что сейчас кто-то согласен чтоб ему пробили башку(и это ещё хорошо) даже за 500-1000 грн. в день? На лечение заработать? Даже если совсем нет мозгов и то пошлют Гепу в Допу и иже с ними.
BIS

Re: Сбор на майдане

Ср фев 19, 2014 13:11:08

Nik писал(а):
BIS писал(а):Пройдет еще немного времени подтянутся люди с запада и с востока.

Все уроды с востока уже и так в Киеве. Осталось немножко типа жопу прикрыть Гепе и Допе. Больше нет. Отправлять нЕкого. Ты же не думаешь, что сейчас кто-то согласен чтоб ему пробили башку(и это ещё хорошо) даже за 500-1000 грн. в день? На лечение заработать? Даже если совсем нет мозгов и то пошлют Гепу в Допу и иже с ними.

Ну дай то бог, чтоб это были последние уроды.
Однако, я хотел сказать, что эти уроды тоже граждане нашей страны. Простые люди ломают голову простым людям. А те люди, которые имеют влияние на власть, управляют властью, сами являются властью - сидят далеко от центра событий. Пока их лично не коснется - они не пошевелятся. А им есть что терять. И все их добро беркутом, как правительственный квартал, не огородишь.
Nik

Re: Сбор на майдане

Ср фев 19, 2014 13:13:42

Гражданская война начнется тогда, когда выстрелит первый танк. А Хам уже не может остановиться.
На Киев движется колонна танков? - СМИ
http://censor.net.ua/news/271467/na_kie ... tankov_smi

Изображение
healix

Re: Сбор на майдане

Ср фев 19, 2014 13:54:17

Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение
healix

Re: Сбор на майдане

Ср фев 19, 2014 14:14:19

Изображение


Изображение


Изображение


Подача камней на передовую

Изображение


Изображение
healix

Re: Сбор на майдане

Ср фев 19, 2014 14:30:53

Изображение


Изображение


Изображение


Изображение
healix

Re: Сбор на майдане

Ср фев 19, 2014 14:59:25

Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение
healix

Re: Сбор на майдане

Ср фев 19, 2014 15:33:18

Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение
healix

Re: Сбор на майдане

Ср фев 19, 2014 16:54:38

- Це поранені?..
- Мертві.
- З Iнституцької?
- З Майдану.

- Суглоб ліктя роздроблений гранатою. Наклали гіпс. Двадцять тисяч гривень лікування, або інвалід.
- Пиши контакти лікаря... Він лікує суглоби.

- Якісь нові гранати використовують. Відріває кінцівки, багато осколків... Портсігар ось пом'яло весь... Куртка вся в лахміттях.

- Целились в яйца, но я успел прикрыться, - окровавленные кисти рук, ступни ног, нервный тик головы и рук...
- Юморист?

- В Доме Профсоюзов три труппа в фойе лежит...
- Мы тут часа три дежурим, за это время одного со скорой сразу в морг повезли, ещё двоих из операционной... Поеду, отвезу мужчину на левый берег...

- Валик спокойно, спокойно... Всё хорошо...
Дрожащий подбородок. Отрешенный взгляд в потолочные светильники. Судороги ног.
- Возьмите одеяло, укройте ноги.
- Всё хорошо.. всё хорошо...

- А где юморист?
- На рентгене.
- Ноги ему тоже сделайте. Я на трепанацию!

- Граната возле стеллы накрыла. Человек пять скосило сразу.
- А у тебя что?
- Обе ноги в осколках...

- Яка адреса?.. Кудряшова?
- Тебя перевязали? Зашили? Куда тебя отвезти? Ты киевский? Есть где ночевать?
- У мене друг на Кудряшова...
- Я отвезу!
- Скажи йому нехай візьме пляшку горілки... Да, мене завезуть... Ноги зачепило... Ні, ще не шили.

- Давай этих двоих.
- У нас одна кушетка...
- Сейчас принесём ещё одну.
- Этого лёгкого, сюда. С ногами - под светильник. Там больше работы.

- А-а-а!!!.. Бл...!.. А-а-а!!!..
- Ты этим летом был на море?..
- А-а-а-а-а... - хрипло и сдавленно.
- Ты был на море?..
- М-м-м-м!.. Не-е-ет... А-а-а-а!!!!
- А когда был на море?..
- Сделайте ему укол!
- У него восемь ран...
- Был вообще на море?..
- Да-а-а... А-а..!..
- Когда?..
- В 2008-м
- С девушками встречался?..
- А-а-а!!! Бли-и-ин-н-н-н!!..
- Терпи герой...

- Вас отвезти?
- Вам помочь?
- Вам куда?
- Куда ехать?
- Помощь нужна?
Kostya

Re: Сбор на майдане

Ср фев 19, 2014 17:20:59

Чи думав я - 36-річний статевозрілий чоловік, хірург у минулому, який багато чого бачив, що плакатиму, як дитина?..
Мабуть, ні...
elektron

Re: Сбор на майдане

Ср фев 19, 2014 18:41:14

Kostya писал(а):Вово, електрон, вибач... Були такі приголомшені та заклопотані. що зовсім забули про вас... Сьогодні як організуємось, бам знати. :wink:


Понял! Дай знать конечно! Я сегодня заберу с работы жену, а потом ближе к ночи отвезу ее опять на "точку", потому что ей от нас утром на работу просто нереально добраться, а из "точки" 15 минут неторопливым пешачком. Потом поеду снова домой, поставлю машину. А потом уж и не знаю.
Вчера конечно брат жены несколько раз перезванивал что ты там надумал, хотел тоже ехать.
В общем отзвонись, будем определяться по реалиям. Возможно опять же с братом Танюхи пересечетесь, если у меня что не пойдет так как хотелось.
levsha

Re: Сбор на майдане

Чт фев 20, 2014 15:18:28

BIS писал(а):Однако, я хотел сказать, что эти уроды тоже граждане нашей страны. Простые люди ломают голову простым людям

Де ти бачиш простих людей з боку влади? Озвірілий беркут з калашами це прості люди? снайпери, які стріляють по беззбойним, це прості люди? Скількох людей вбили люди з майдану? Назви хоча б одне їм’я. А ці "прості люди", що охороняють унітаз, вже вбили десятки. Як в тебе взагалі повертається язик казати про простих людей проти простих людей? Коли уголовники будуть різати людей, а ті будуть відбиватись, ти теж будеш говорити про простих людей проти простих людей?
BIS

Re: Сбор на майдане

Чт фев 20, 2014 15:50:41

levsha писал(а):
BIS писал(а):Однако, я хотел сказать, что эти уроды тоже граждане нашей страны. Простые люди ломают голову простым людям

Де ти бачиш простих людей з боку влади? Озвірілий беркут з калашами це прості люди? снайпери, які стріляють по беззбойним, це прості люди? Скількох людей вбили люди з майдану? Назви хоча б одне їм’я. А ці "прості люди", що охороняють унітаз, вже вбили десятки. Як в тебе взагалі повертається язик казати про простих людей проти простих людей? Коли уголовники будуть різати людей, а ті будуть відбиватись, ти теж будеш говорити про простих людей проти простих людей?

Ты хочешь сказать что ломают голову хоть одному олигарху? Ты отрезал следующее предложение.

Все. Умолкаю про политику. Любое слово может быть понято не так и вызвать бурю негатива :(
А я не хочу ни с кем тут ссориться.
Write comments