Write comments

Re: У кого вдруг вариатор заклинит на "Р".

Ср мар 21, 2012 19:19:53

levsha писал(а):Есть много исследований, которые четко показывают что опасно не собственно держание телефона возле уха, а разговор по телефону, потому как переключает внимание. И это практически не зависит от того, телефон возле уха, гарнитура или громкая связь

Ага Юлий Цезарь просто ло* по сравнению с водителем маршрутки :mrgreen:
oreh

Re: У кого вдруг вариатор заклинит на "Р".

Ср мар 21, 2012 22:53:15

levsha писал(а):Есть много исследований, которые четко показывают что опасно не собственно держание телефона возле уха, а разговор по телефону, потому как переключает внимание. И это практически не зависит от того, телефон возле уха, гарнитура или громкая связь

да, похоже в моей операционке многозадачность точно криво реализована, правда, радует, шо приоритет на дороге, а тормоза в разговоре по телефону...
levsha

Re: У кого вдруг вариатор заклинит на "Р".

Чт мар 22, 2012 08:53:17

oreh писал(а):да, похоже в моей операционке многозадачность точно криво реализована, правда, радует, шо приоритет на дороге, а тормоза в разговоре по телефону...

Нормальня многозадачность встречается в основном у женщин и водителей маршруток :)
bykovdima

Re: У кого вдруг вариатор заклинит на "Р".

Чт мар 22, 2012 11:16:18

levsha писал(а):Нормальня многозадачность встречается в основном у женщин и водителей маршруток

окружающие обычно не рады такой многозадачности :)
ДВОЙНЯШКИ

Re: У кого вдруг вариатор заклинит на "Р".

Чт сен 20, 2012 09:04:02

І мене спіткала та ж доля - заблокувався варіатор. Тепер катаюсь з викруткою в підстаканнику. До речі є плюси - додатковий захист проти угону. :) Тепер треба розбиратись з цими контактами...
oreh

Re: У кого вдруг вариатор заклинит на "Р".

Чт сен 20, 2012 09:57:19

ДВОЙНЯШКИ
зачем? достаточно ключ воткнуть в щелку и не налдо ни с чем разбираться
ДВОЙНЯШКИ

Re: У кого вдруг вариатор заклинит на "Р".

Чт сен 20, 2012 10:30:49

oreh писал(а):ДВОЙНЯШКИ
зачем? достаточно ключ воткнуть в щелку и не налдо ни с чем разбираться

І так при кожній спробі почати рух? :)
oreh

Re: У кого вдруг вариатор заклинит на "Р".

Чт сен 20, 2012 10:42:22

ДВОЙНЯШКИ
" додатковий захист проти угону" при этом достаточно 1 раз
ну а тебе - уже все описано :) думаю, все возможные варианты, поремонтишь легко
DDA

Re: У кого вдруг вариатор заклинит на "Р".

Ср окт 24, 2012 13:10:01

А кто из Киевлян лечил сам? Нужна помощь по разборке "бывалого".
ДВОЙНЯШКИ

Re: У кого вдруг вариатор заклинит на "Р".

Ср окт 24, 2012 19:01:12

DDA писал(а):А кто из Киевлян лечил сам? Нужна помощь по разборке "бывалого".

Якщо почекаєш тиждень-два, то я вже буду з досвідом. Ще досі з викруткою катаюсь....
DDA

Re: У кого вдруг вариатор заклинит на "Р".

Чт окт 25, 2012 10:04:28

ДВОЙНЯШКИ писал(а):
DDA писал(а):А кто из Киевлян лечил сам? Нужна помощь по разборке "бывалого".

Якщо почекаєш тиждень-два, то я вже буду з досвідом. Ще досі з викруткою катаюсь....

Я тогда первый в очередь на консалтинг!
loginza2651

Re: У кого вдруг вариатор заклинит на "Р".

Пт окт 26, 2012 09:02:27

Разобрать и в каком месте поджать контакт-знаю
ДВОЙНЯШКИ

Re: У кого вдруг вариатор заклинит на "Р".

Вс ноя 04, 2012 18:06:51

Ну що, забрав я з машини викрутку. Витратив в суботу півтори години на усунення цієї незручності. Роздрукував фотки, надані шановним blondin1402 і все робив згідно інструкції. Нічого складного немає. Просто треба бути акуратним та уважним. З обома контактами майже нічого не робив. Просто кілька разів вийняв та трохи пошурхав. Все запрацювало.
Але, схоже, все ж таки не працював контакт, що показаний на фото elektron-а в першому пості. Після розбирання передивився, як (не)працює система. При натисканні на гальмо соленоїд з боку водія втягує шток і система ричагів вивільнює ручку перемикання коробки. У мене соленоїд не працював, тобто напруга на нього не подавалась. Власне, коли ми засовуєм викрутку в аварійний отвір, ми приводимо в рух цю систему ричагів. Після розбирання-збирання контакти запрацювали. Видимих ознак коррозії чи чогось подібного не побачив. Очевидно, тряска на наших європейських дорогах таки дала взнаки і вони просто розхитались.
Готовий до консультацій :)
ЗІ Згадав. Все ж є одне уточнення. Нижні саморізи з обох боків закручуються в спеціальні планки-повзунки. Під розборки-збираня вони у мене сповзли. Я ніяк не міг зрозуміти, чому саморізи просто провалюються в отвори. Після вдоху-видоху заспокоївся та виявив ці планки. Поставив на місце і все залагодилось. Отже, треба бути уважним.
DDA

Re: У кого вдруг вариатор заклинит на "Р".

Чт ноя 22, 2012 14:02:16

Мне разобрать помог loginza2651, огромное ему спасибо! Визуально все было на месте, потормошили, все стало гуд. Но, через 2 неделе опять начало заедать. Опять с отверткой...
oreh

Re: У кого вдруг вариатор заклинит на "Р".

Чт ноя 22, 2012 14:07:36

DDA
одна из проблем, которая была у меня - пластинка не дожимала микрик, было где-то на грани, то срабатывал, то нет, пришлось подогнуть
Write comments