Новички скажите пару слов о себе …
Write comments

Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Ср янв 08, 2014 21:29:33

Треба, нарешті, і мені, згідно традиції, тут відписатися. В листопаді забрав цього красеня з салону Фрунзе-Авто у Харкові. Колір хотів темночервоний, але сказали, що залишились тільки чорні і такі
IMG_4104.jpg

чорний, як на мене, надто урочистий, а темносірий вже навіть полюбив.
Мій попередній автомобіль DACIA LOGAN
IMG_3639.JPG

Йому дісталося(обидва бампери, крило і дзеркало), бо на ньому і я, і дружина вчилися кермувати. Про ЛОГАН можу сказати тільки добрі слова. Надійний, невибагливий, просторі салон і багажник і т. п. За 86 000 км. змінив тільки гальмівні колодки, ремінь ГРМ та інші планові заміни і термостат по гарантії. З ходовою все добре. Трудяга і добрий товариш. Як з таким розлучитися? Тому ЛОГАШИК залишився в сім,ї.
Кашкай сподобався дуже. Звісно, це інший рівень комфорту, комплектації. Мені вже прийшлося на ньому з,їздити у відрядження до Дніпропетровська, від круїза я у захваті, витрата палива тільки трошки перевищує логанівську, але це зрозуміло.
IMG_4110.JPG

Кермо з єлектропідсилювачем -пісня, старт на підйомі без відката-чудово, вариатор-неперевершено =D>, система ВІЛЬНІ РУКИ- як цього не вистачало в ЛОГАШИКУ. Поступово звикаю до габаритів, вивчаю усі тонкощі, в чому мені дуже допомогає ВАШ, тобто вже НАШ, форум. Дуже Вам вдячний. Сподіваюсь КАШКАЙ не підведе.
docker

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Ср янв 08, 2014 21:39:17

Пусть и дальше машина дарит только положительные эмоции!!! :D
Владимир+2

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Ср янв 08, 2014 22:00:26

Добро пожаловать, ни гвоздя не жезла... :D
Кстати, а почему Варанчик?
Шульга

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Ср янв 08, 2014 22:06:31

отличное вступительное слово :D
вэлком ту клаб :)
альтист Данилов

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Ср янв 08, 2014 22:25:42

Владимир+2 писал(а):Кстати, а почему Варанчик?

подивився на нього спереду, ребра на капоті викликали цю асоціацію. Взагалі, ці РЕНОШНИКИ такі дивні. Вгадайте, що вони бачать у фірмовому знаку РЕНО? :shock:
Dr.Feelgood

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Ср янв 08, 2014 22:25:59

Добро пожаловать
Везунчик

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Чт янв 09, 2014 02:36:08

Ну вот и моя первая фраза: Добро пожаловать!
:D
Gusti

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Чт янв 09, 2014 12:33:12

Привет-привет!
Сэнсэй

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Чт янв 09, 2014 13:18:52

Добро пожаловать!
STORM

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Пт янв 10, 2014 11:38:12

:mat: Семь футов под килем! Удачи! Вливайся!
Nik

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Пт янв 10, 2014 13:54:50

Пожаловать добро! Увижу - буду фа-фа делать. :alc:
Alexsoff

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Пт янв 10, 2014 15:41:36

Привет Харьковскому пополнению !!!!
альтист Данилов

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Пт янв 10, 2014 21:52:54

Всім дякую за вітання.
в салоні у подарунок дали зимові шини NORDMAN RS, диски штамповані рідні купив у них. Вважаю, що для зими це ліпший варіант, крім того, два комплекти дисків, це дуже зручно, перевзування займає пів години в найбільш слушний для цього час. Хотів поставити міні-ковпаки, типу логанівських(з ними безпечніше чіплятись за бордюр), та виявилось, що у NISSAN таке не передбачено. Приміряв ДАСТЕРовський,що закриває тільки ступицю, не підійшов, бо наші гайки, за які він чипляється, більші за розміром, ніж болти на ПИЛЬНИКУ. Поставив, поки що, турецькі, 325гр. комплект. Вибрав варіант з найменшими отворами. Мені не подобається, коли ковпак імітує спицеве колесо і в проміжках видно металевий диск. Привабило, що на тому сайті можна замовити поштучно. Кого зацікавить, посилання скину в ЛС.
IMG_4107.jpg

В салоні поставив захист картера двигуна від Фрунзе-Авто і додаткову сітку в передній бампер для захисту радіатора. Крім того, зробили бронювання порогів і зони ручок всіх дверей. Погодився на їх пропозицію, поставити ксенон в ближнє світло.Каюсь, був у надто піднесенному настрої.Наступного дня одумався, але "поезд ушел"(ну хто відмовиться від додаткового заробітку).Рідні лампочки, прийшлось наполягати, щоб віддали. Якщо товариству буде цікаво і припустимо на цьому форумі, розповім про всі враження, від салонів АТЛАНТ-М і Фрунзе-Авто У Харкові. Килимки-корита на зиму купив у нас на Автограді, російські,бо в них високий бортик, на ЛОГАНІ мене влаштовували, і на КАШКАЙ (модельні)стали нормально. В багажник, куплю згодом.
Nik :alc: сподіваюсь, що впізнаю тебе. У мене на дзеркалі стрічка, ти розумієш яка. :xmas:
Нина

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Вс янв 12, 2014 17:27:44

Добро пожаловать!
Владимир+2

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Вс янв 12, 2014 18:43:39

альтист Данилов писал(а): Вгадайте, що вони бачать у фірмовому знаку РЕНО? :shock:

И что они в нем видят??? Заинтриговал! :D
Write comments