Новички скажите пару слов о себе …
Write comments

Приймайте новенького)

Ср июл 20, 2011 00:54:40

Всім доброго вечора)) Минулого тижня (14.07) забрав свого нового Nissan Qashqai SE 2WD CVT 2011.
Машинка просто супер, на наступний день з Києва поїхав додому на Львів (купував на Кий авто, так як фактично живу в Києві).

За весь час всім дуже задоволений, окрім того, що на нижню частину радіатора легко попадають всякі великі і малі мухи, та і камінці можуть легко до самого радіатора долетіти з під машини що їде попереду, тепер пластини радіатора вже в деяких місцях погнуті. Порадьте, що можна зробити і чи не смертельні загини пластин на самому радіаторі.
І друге задню ліву дверку пасажир не притримав і легенько на контурі здер фарбу аж до металу (три маленкі крапочки розміром з макове зернятко). Я сьогодні протер змивкою для нігтів (обезжирив поверхню) і наніс прозорий лак, білий лак і знову прозорий (лаки для нігтів жіночі :) ). Можливо хтось щось краще порадить або скаже що це взагалі не страшно :?:

Добавлю ще - це моя перша машинка :D
BMB

Re: Приймайте новенького)

Ср июл 20, 2011 01:09:56

Привет! Поздравляю, прсоединяйся! Только профиль заполни.

1. Есть сетки в нижнюю часть бампера, которые предохраняют радиатор от камней. Поищи здесь по форуму.
2. Погнутые пластины - не страшно.
3. Лак для ногтей - оставь женщинам :D . Надо купить флакончик ремонтной краски своего цвета. Он по размеру как женский лак и тоже с кисточкой :D .
Фирменный флакончик можно заказать в салоне ближайшего дилера Ниссан. Но твоего цвета может не быть в наличии. Везут 2-3 недели и стоит он 60 грн. В комплекте 2 флакона: краска и лак.
Но можно пойти в любой автомагазин и купить за 12-13 грн ремонтный флакончик из жигулевско-ланосовской гаммы цветов. Обычно, продавцы наносят на листок бумаги несколько мазков из разных флаконов и можно подобрать номер краски очень близкий к родному цвету.

Хороших дорог!
Petka.Franko

Re: Приймайте новенького)

Ср июл 20, 2011 01:16:56

Дуже дякую! Фарбу ремонтну замовлю (лак поки що хай буде, гірше не зробить :lol: ) а про сітку пошукаю по форуму.
BMB

Re: Приймайте новенького)

Ср июл 20, 2011 01:20:55

А где ты успел камней в радиатор нахватать? Киев-Львов ведь сейчас в более-менее приличном состоянии.
Petka.Franko

Re: Приймайте новенького)

Ср июл 20, 2011 01:32:36

та там нормально, але є участки де ше дорогу роблять, там напевно і нахватав. А може це в нас мухи такі броньовані, що аж пластини погнули :)
Шульга

Re: Приймайте новенького)

Ср июл 20, 2011 06:11:36

Вэлком вливайся :)
Сигналкин

Re: Приймайте новенького)

Ср июл 20, 2011 07:00:49

Petka.Franko
Приет вливайся

Як я вас розумию ... новая машина ... погнутые пластинки, первые царапинки ( а обидно ж блин как! ) а щаз уже все трошки по другому
levsha

Re: Приймайте новенького)

Ср июл 20, 2011 07:06:59

Petka.Franko писал(а):окрім того, що на нижню частину радіатора легко попадають всякі великі і малі мухи, та і камінці можуть легко до самого радіатора долетіти з під машини що їде попереду, тепер пластини радіатора вже в деяких місцях погнуті. Порадьте, що можна зробити і чи не смертельні загини пластин на самому радіаторі.

Я на фірмовій СТО поставив сітку. Вийшло щось порядку 400грн з роботою. Тут на форумі розповідали як самому вирізати і поставити - вийде дешевше.
bykovdima

Re: Приймайте новенького)

Ср июл 20, 2011 07:58:59

Привет-привет!
Kostya

Re: Приймайте новенького)

Ср июл 20, 2011 08:05:29

Petka.Franko
Привіт! МоЇ вітання!
Я так розумію - біленький! До пари ВМВ! :D

Якщо самому немає часу та бажання морочити голову з сіткою, то просто придбай на Перова сітку та інше (пластикові хомути тощо) та під'їдь на СТО до Діми. Вийде дешевше в надцять разів, ніж на фірмовому СТО. По форуму пошукай тему, в якій сітку ставили вже на рестайл.

Удачі!
himera_neo

Re: Приймайте новенького)

Ср июл 20, 2011 08:23:01

Вітаємо! Радіємо поповненням))))
Captain Morgan

Re: Приймайте новенького)

Ср июл 20, 2011 08:52:26

надоело выковыривать пчел и ос из сот радиатора, и в минувшие выходные сам поставил сетку и в нижнюю часть бампера и в верхнюю.
не трудно, но руку слегка поцарапал. уже зажило.
официалы просили 380 грн. похожую сумму проел в тот вечер с друзьями.

да, поздравляю с покупкой! желаю только наслаждаться машиной, как мы :)
bykovdima

Re: Приймайте новенького)

Ср июл 20, 2011 09:27:17

Captain Morgan писал(а):официалы просили 380 грн

у меня официалы просили 150грн, при том что сетка была моя, и самое главное что это было в момент замены бампера, т.е. бампер, на который нужно было установить сетку еще не был установлен на авто, а делов там аж на 5 минут было.
я зажал, сам поставил :)
Kostya

Re: Приймайте новенького)

Ср июл 20, 2011 09:31:40

bykovdima писал(а):и самое главное что это было в момент замены бампера

Для рестайлов очень даже удобно без снятия бампера, через открытый капот - кто-то уже выкладывал отчётец...
Captain Morgan

Re: Приймайте новенького)

Ср июл 20, 2011 09:57:08

Kostya писал(а):
bykovdima писал(а):и самое главное что это было в момент замены бампера

Для рестайлов очень даже удобно без снятия бампера, через открытый капот - кто-то уже выкладывал отчётец...



через капот и снятую решетку удобно, кроме правого нижнего края. там надо иметь тонкую руку, чтобы пролезть между радиатором кондея. вот об него я и поцарапал руку.
Write comments