Новички скажите пару слов о себе …
Write comments

Всім привіт зі Львова

Вс мар 20, 2011 18:10:48

Доброго здоровячка усім! Мій Кашкай уже на піході, казали що буде до кінця місяця. Вчора дзвонили з банку і підтвердили, що дають кредит. Завдаток вже дав так що дороги назад немає (вірніше вона є але самому не хочеться :) ).
P.S. У вас тут дуже цікавий форум - дуже багато корисної інфи. Дякую, що ви такі є...
Kostya

Вс мар 20, 2011 18:22:16

Салют! Заходь, заповнюй профіль, розповідай що, де, коли?
:)
irina

Вс мар 20, 2011 18:33:48

Привет!Вливайся в наш дружный коллектив!
Афоня

Вс мар 20, 2011 21:08:18

Добро Пожаловать!!!
Jane

Вс мар 20, 2011 22:02:01

Привет :) очень рады! Какой цвет будет?
BMB

Re: Всім привіт зі Львова

Пн мар 21, 2011 08:39:46

scooter писал(а):Мій Кашкай уже на піході, казали що буде до кінця місяця.


Ждем вместе с тобой! Присоединяйся! :D
bykovdima

Пн мар 21, 2011 09:06:53

привет! вливайся!
Сигналкин

Пн мар 21, 2011 09:41:57

Вітаю! Вливайся!
ДВОЙНЯШКИ

Пн мар 21, 2011 10:43:35

Добро пожаловать! :)
scooter

Пн мар 21, 2011 11:09:24

Ось моя історія "як я дійшов до Кашкая":
Їздили ми з жінкою на старенькій мазді 626 (не те щоб дуже старенькій 1997 рік) і хотілося нам чогось нового, мякшого, менш ламкого, з більшим кліренсом і т.д.. Ну от продали ми свою маздусю і задалися метою пошуку нового авто.
Основні вимоги - кліренс, вмісткий багажник, краса (більше для дружини), економічність (вміру)
Порахували бюджет і було вирішино брати кредит. Сумма, яку ми могли виділити на авто 20 з гаком (гак десь 2-3) кілодоларів.
І пішли ми по салонах машинку, значить, приглядати. Рішили спочатку все оглянути, а потім вже виділити ряд претендентів і вже до них приглядатися детальніше. І першим з салонів ми попали в Ніссан. Дружині дико сподобався Кашкай, але на той момент ми вважали що не потягнемо і тому в той момент більше дивилися на Нод і Тііду. Потім ще бачили Фольцвагени, Міцубісі, Форди, Сітроени, СанЙонги, Рено, Сузукі, Хюндаї, Кіи, Шевроле, Опелі... Із конкретних варіантів Фокус, Фабія, Меган, С3, Нод. Але в дружини Каршай все не виходив з голови :) та і мені самому він припав до душі.
Отже сівши і ще раз перерахувавши всі наші фінанси було вирішено приглядатися до Кашкая. Перечитав купу відгуків (ваш форум також), поїздив на ньому в салоні... і вирішили брати. От я собі подумав, куплю я зараз фабію, або фокус, поїзджу 2-3 роки і захочу щось краще (якщо будуть фінанси дозволяти) і втрачу я на машині відчутно. Так може краще уже зразу брати щось краще - їздити і не брати дурного в голову.
Була ще одна дилема - 1.6 чи 2.0 (мабудь вона виникає в багатьох). Друзі і знайомі безапаляційно заявляли, бери 2 л і не думай, 1.6 мало - машина їхати не буде, мотор швидко "зноситься" і т.д.. різниця 2.3к доларів... Але я таки піддався на умовляння (не хотів потім жалкувати). На рахунок повного приводу - рішив що нам він ні до чого. Їздити будемо в основному по місту і по трасі. Автоман - зручно звичайно, але 2.5к зверху я пожалкував... Дружина обіцяла, що якщо купимо Кашкай - то вона навчиться їздити хоч на механіці, хоч на будь-чому :) Колір темно-сірий, брали який був - дружина погодила.
От коротесенько і все. Як тільки буде авто, сфоткаю і викладу похвалитися :)
himera_neo

Пн мар 21, 2011 12:16:41

scooter
Вітаємо!!! Молодець, вірний вибір. А очікування у клубі менш дратує)))
Шульга

Пн мар 21, 2011 14:05:40

Вэлком, вливайся
Aleksey

Пн мар 21, 2011 14:34:46

scooter
Вітаю !!!
Sysopaty

Пн мар 21, 2011 16:41:11

Гарний вибір. :) Легкого очікування, хороших доріг.. :roll:
Yasechka

Пн мар 21, 2011 18:24:10

scooter,
приветик :D добро пожаловать!
Всегда рады новым соконфетникам :)
Write comments