Основной форум. Темы для общения разнообразны.
Write comments

Re: ГЕРОИ нашего времени.

Чт дек 04, 2014 15:10:05

=D> =D> =D>
Нагородили 19-річну рівнянку, яка витягла з поля бою 128 поранених

Міністерство оборони нагородило рівнянку Яну Зінкевич відзнакою "За військову звитягу".
19-річна рівнянка врятувала та витягла з бою 128 поранених.
Як повідомили у прес-службі "Правого сектору" Рівненщини, Яна Зінкевич була однією з перших активістів організації, які поїхали на схід України відстоювати незалежність і територіальну цілісність нашої держави та допомагати українським військовослужбовцям боротись із ворогом. Нині 19-річна Яна керує цілим підрозділом (медичний підрозділ ДУК) і щодня рятує життя бійців.
Изображение
Даа... Не скажешь что 19 лет... :sad:
Dr.Feelgood

Re: ГЕРОИ нашего времени.

Чт дек 04, 2014 16:17:40

Nik писал(а):Нагородили 19-річну рівнянку, яка витягла з поля бою 128 поранених

=D> =D> =D>
Шульга

Re: ГЕРОИ нашего времени.

Чт дек 04, 2014 22:49:09

=D> =D> =D>
ДВОЙНЯШКИ

Re: ГЕРОИ нашего времени.

Чт дек 11, 2014 19:58:46

На сайті Міноборони створена сторінка наших загиблих героїв

Список загиблих військовослужбовців ЗСУ в ході ведення АТО

Герої не вмирають!
Nik

Re: ГЕРОИ нашего времени.

Чт дек 11, 2014 22:17:54

ДВОЙНЯШКИ писал(а):На сайті Міноборони створена сторінка наших загиблих героїв

+
http://memorybook.org.ua/index1.htm
Слава Героям!
Nik

Re: ГЕРОИ нашего времени.

Пт дек 19, 2014 18:59:33

ИВАН КУШНЕРЕВ: "Я СХВАТИЛ МИНУ - И ОНА ВЗОРВАЛАСЬ У МЕНЯ В РУКАХ"
Я никогда не хотел воевать, я очень мирный человек, но готов защищать людей, свою землю, на которой я родился и живу.
Я очень люблю детей. У меня своих пока нет, но есть очень много друзей и знакомых с детьми. Я шел воевать ради их будущего, чтоб они не видели того, что мы сейчас увидели. Хотя, когда сам был ребенком, тоже не представлял, что придется увидеть войну.

=D> :sad:
Изображение
Nik

Re: ГЕРОИ нашего времени.

Вс дек 21, 2014 20:03:01

Dr.Feelgood

Re: ГЕРОИ нашего времени.

Вт янв 13, 2015 09:50:39

Те, кто стоят насмерть! Защитники Донецкого аэопорта. Героям слава!!!
Вложения
10516786_728901330522451_6741616204916819046_n.jpg
10516786_728901330522451_6741616204916819046_n.jpg (55.77 KiB) Просмотров: 5092
Сэнсэй

Re: ГЕРОИ нашего времени.

Сб ноя 07, 2015 01:07:50

З Іваном Берташем нашим хлопцям спокійно, а ворогам — страшно
http://na.mil.gov.ua/26128-z-ivanom-ber ... m-strashno
Листопад 6, 2015
У лютому 2015 року в бою під Логвиновим 23-річний офіцер знищив два танки противника. Пізніше його машину зупинив «мінний шлагбаум», з екіпажу вижив тільки він
Изображение
Ми познайомились під час відведення танків 30-ї бригади з передової. 23-річний уродженець Рівненщини старший лейтенант Іван Берташ з позивним «Куліш» на війні з перших її днів.

Серед учасників боїв на Дебальцівському напрямі взимку 2015 року був і танковий підрозділ Івана Берташа.

— Після того, як ворог захопив Вуглегірськ, однією з ключових точок стало село Логвинове, — розповідає Іван. — Контроль над цим невеликим населеним пунктом на трасі Дебальцеве-Артемівськ дозволяв утримувати єдиний шлях сполучення із підрозділами дебальцівського угруповання. Тож коли село захопили бойовики, командування прийняло рішення вибити ворога з Логвинового.

Це завдання поставили бійцям 30-ї окремої механізованої бригади та батальйону «Донбас». Підтримати в бою піхоту належало танкістам.

Зранку 12-го лютого зведений підрозділ наблизився до села.

— Коли ми підійшли до Логвинового, бойовики відкрили щільний вогонь. Загорілася одна БМП, потім ще одна. В селі я помітив два танки, — пригадує Іван Берташ. — Щоб не підставлятись, почали крутити «карусель», виїжджаючи раз за разом на невеликий пагорб для пострілу. Танк, що був праворуч, вдалось підбити зразу. Потім переніс вогонь на другий. Разом із іншим екіпажем ми той танк таки вразили.

Попри успіхи танкістів, піхота просувалась повільно. Бойовики засіли в будинках і звідти поливали її вогнем.

— Рушили далі, аби підтримати піхоту, — продовжує офіцер. — За будинками помітив ще один «сепарський» танк, але він чомусь не рухався і не стріляв. Ми його підпалили першим же пострілом.

У цей час до східної околиці села бойовикам підійшло підкріплення — три «сімдесятдвійки». Ситуація ускладнювалася, проте Іван дав команду механіку-водієві рухатися їм назустріч.

— І раптом сильний вибух. Танк здригнувся і зупинився, дим, полум’я. Кілька секунд я приходив до тями, покликав своїх, але ніхто не озвався. Почав вибиратися, машина вже палала і могла вибухнути будь-якої секунди, — згадує танкіст. — Вивалився на землю і став відповзати. Дуже пекло очі, я не міг їх розплющити. Рухався практично наосліп. А ще дуже боліла ліва рука — зовнішня сторона кисті була обдерта до кістки і обгоріла.

Коли Іван повз, наштовхнувся на двох поранених, що лежали неподалік. Спочатку подумав, що це наші бійці. А потім зрозумів, що бойовики, скоріше за все ті, що підтягнули під гусениці танка «мінний шлагбаум», тобто кілька протитанкових мін, зв’язаних між собою мотузкою у вигляді ланцюжка. Вочевидь, їх зачепило вибухом мін.

В тому бою янгол-охоронець хлопця був поруч — з екіпажу вцілів тільки він. Згодом його підібрали наші бійці. Далі — чотири місяці лікування в госпіталі. Він повернувся до свого підрозділу лише в червні. Після поранення в Івана погіршився зір, але він упевнений, що побачити у прицілі танк противника зможе.

Питаю, чи страшно під час танкових боїв?

— Перед боєм ще страх є, а в бою боятися ніколи, — спокійно каже офіцер. — Тут головне не впасти в ступор, інакше противник зробить постріл першим. У танковому бою, хто перший вистрілив, той має більше шансів вціліти. Бити російські Т-72 на наших Т-64 можна впевнено. Система управління вогнем «шістдесятчетвірки» краща, ніж на «сімдесятдвійці», тому на Т-64 зробити точний перший постріл шансів більше. Звичайно, якби в нас були «Оплоти» з тепловізійним прицілом для нічного бою, статистика знищених ворожих танків була б кращою.

Указом Президента України від 14 березня 2015 року старший лейтенант Іван Берташ нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Роман ТУРОВЕЦЬ
ДВОЙНЯШКИ

Re: ГЕРОИ нашего времени.

Сб ноя 07, 2015 11:29:18

Год назад, 6 ноября 2014 года, при обороне Донецкого аэропорта на самом опасном участке - в башне нового терминала - пал смертью храбрых самый юный его защитник - 18-летний доброволец "Правого сектора" Сергей Табала – позывной Север.

Изображение

Это был патриот, для которого Украина была живым человеком, он так к ней относился
Dr.Feelgood

Re: ГЕРОИ нашего времени.

Пт фев 19, 2016 17:52:29

Вони померли за Україну: Герої ультрас, які загинули в боях на Донбасі
В Революції Гідності та на війні з Росією загинуло щонайменше 27 ультрасів
http://ultras.org.ua/heroes/

Изображение
Изображение
Изображение
Dr.Feelgood

Re: ГЕРОИ нашего времени.

Вт мар 22, 2016 06:51:55

Есть имена, которые на слуху. Есть истории со своими героями, понятные лишь узкому кругу приближённых к событиям. И есть ещё одна категория: о них упоминают лишь вскользь, сидя с боевыми товарищами в компаниях. В контексте: а помнишь, у нас вот такой, «уникальный» был? Такие чудеса творил, мужики в шоке были… http://petrimazepa.com/youngergeneration.html


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Шульга

Re: ГЕРОИ нашего времени.

Пн апр 25, 2016 08:35:58

Изображение
Написано - ВМЕСТЕ НАВСЕГДА!
Dr.Feelgood

Re: ГЕРОИ нашего времени.

Чт май 05, 2016 06:23:36

Может это и не героизм, в прямом понимании этого слова, но явно достойно уважения.
Замість випускного - нові операційні: Школярі Харкова відмовилися від гучних свят заради порятунку життів (відео)
http://patrioty.org.ua/society/zamist-v ... 17680.html
Write comments