Основной форум. Темы для общения разнообразны.
Write comments

Re: Опять про расход топлива.

Ср авг 31, 2011 09:06:57

Sheyk писал(а):p.s. хочецца попробовать, но зеленая жаба давит - тем более газ уже по 5,7...

і деж ти такий халявний ГАЗ знайшов? У нас 6,40 найдешевший. А розход газу я тільки описаним тобою способом міряю. Жаба витратити 230 грн і задути повний бак не з'являється)))))
himera_neo

Re: Опять про расход топлива.

Ср авг 31, 2011 09:10:48

megabroker писал(а):просто озадачился вопросом разницы показаний компьютера и фактического расхода, и то, любопытства и просветления ради...

комп дає приблизну уяву о приблизній витраті і приблизній можливій відстані. Я завжди перестраховуюсь))) Навіть зараз їзжу на газу, а бензиновий бак повний!)))
Captain Morgan

Re: Опять про расход топлива.

Ср авг 31, 2011 09:12:40

himera_neo писал(а):
Sheyk писал(а):p.s. хочецца попробовать, но зеленая жаба давит - тем более газ уже по 5,7...

і деж ти такий халявний ГАЗ знайшов? У нас 6,40 найдешевший. А розход газу я тільки описаним тобою способом міряю. Жаба витратити 230 грн і задути повний бак не з'являється)))))


а у нас тут газ по 7,2

чет мне как-то не кажется газ уж таким дешевым по отн к бензусу (каким он был раньше) и не вижу смысла им пользоваться, если ты не кастрюльник.
Sheyk

Re: Опять про расход топлива.

Ср авг 31, 2011 09:20:37

himera_neo писал(а):і деж ти такий халявний ГАЗ знайшов?


Буквально вчера позавчера "рухнул", так что ожидайте :)
himera_neo

Re: Опять про расход топлива.

Ср авг 31, 2011 09:23:37

Captain Morgan писал(а):чет мне как-то не кажется газ уж таким дешевым по отн к бензусу (каким он был раньше) и не вижу смысла им пользоваться, если ты не кастрюльник.

при теперешньому рівні цін окупаємість для мене з пробігом 1500км на місяць ( я не кастрюльник) десь 10-12 місяців. Я вважаю дуже вігідним, так як кашкай скоріш за все ще пару-трійку років буде моїм вірним помічником)))
Sheyk

Re: Опять про расход топлива.

Ср авг 31, 2011 09:29:50

himera_neo писал(а):при теперешньому рівні цін окупаємість для мене з пробігом 1500км на місяць ( я не кастрюльник) десь 10-12 місяців. Я вважаю дуже вигідним, так як кашкай скоріш за все ще пару-трійку років буде моїм вірним помічником)))


усе так само +1 :)
himera_neo

Re: Опять про расход топлива.

Ср авг 31, 2011 09:33:59

Sheyk писал(а):Буквально вчера позавчера "рухнул", так что ожидайте

Щось "рухнув" а у нас шуму нема. Ти нічого не помиловся про 5,7 у Київі??? Може 6,7?
Станислав

Re: Опять про расход топлива.

Ср авг 31, 2011 09:48:36

himera_neo писал(а):Щось "рухнув" а у нас шуму нема. Ти нічого не помиловся про 5,7 у Київі??? Може 6,7?

Лично вчера заправлялся по 5.7 на П.Усенка ,,БАРС,, на против МРЭО.И повторюсь-на Вискозной тоже по 5.7.Газ нормальный, как и везде.
Sheyk

Re: Опять про расход топлива.

Ср авг 31, 2011 09:51:55

himera_neo писал(а):
Sheyk писал(а):Буквально вчера позавчера "рухнул", так что ожидайте

Щось "рухнув" а у нас шуму нема. Ти нічого не помиловся про 5,7 у Київі??? Може 6,7?


Давай нову тему заводити "Вартість блакитного палива", ато зараз затюкають :smile:
Сьогодні зранку за маршрутом: заправки ноунейм 5,7-6,0. Велика заправка Авантаж 5,8. Кло 5,99-6,19. Shell - 6,79
himera_neo

Re: Опять про расход топлива.

Ср авг 31, 2011 10:26:52

Sheyk писал(а):Давай нову тему заводити "Вартість блакитного палива"

ЗАВОДЬ - підтримую. Пропоную тему обізвати Розход і ціни на ГАЗ.
Sheyk

ГАЗ. Расход, стоимость, заправки и др.

Ср авг 31, 2011 10:41:53

Предлагаю начать. :)

p.s. Модеры, може перенесите сообщения с соседних тем...
himera_neo

Re: ГАЗ. Расход, стоимость, заправки и др.

Ср авг 31, 2011 10:47:00

Почну. Стосовно вартості газу на сьогодні у Донецьку 6,40 (Асі), 6,40 (Надія), 6,70 (Параллель)
Стосовно витрати пального - десь приблизно 12 л на 100км у міському циклі без кондиціонера(тому що прохолодно).
Проїхав вже 3000км. на газу.
Афоня

Re: ГАЗ. Расход, стоимость, заправки и др.

Ср авг 31, 2011 11:36:07

Вот и газ начал в цене подниматься, и что дальше ждать...
himera_neo

Re: ГАЗ. Расход, стоимость, заправки и др.

Ср авг 31, 2011 11:37:41

Афоня писал(а):Вот и газ начал в цене подниматься, и что дальше ждать...

Доброго ранку ,ДРУЖЕ!!!! Після тривалого(впродовж 2 місяців) зростання ціни на ГАЗ почали падати))))))
Torpedo

Re: ГАЗ. Расход, стоимость, заправки и др.

Ср авг 31, 2011 13:13:20

himera_neo писал(а):ціни на ГАЗ почали падати

Щось мені підказує, що почати вони може й почали, але впасти не встигнуть, 1 вересня вже завтра.
Write comments