Write comments

Уж пятница близко!!!!!!!!!!!!!!!

Вс окт 05, 2008 16:49:46

Шановні Тернопільчани, та співчуваючі західного осередку, дозвольте Вам нагадати , що 10.10.2008 - відбудеться чергове засідання нашого клубу!!!

Які будуть пропозиції?????
fridn

Вс окт 05, 2008 23:04:08

Всім прівєт.Ми недавно дізналися про Ваш клуб.Нам приємно було б з Вами зустрітися.Попередьте де і коли відбудеться зустріч. :)
DOC

Пн окт 06, 2008 07:27:56

приємно чути, слідкуйте за постами, а для гарантії - киньте № тел в лічку
drakosha

Ср окт 08, 2008 15:25:21

Чув від Фараона, що збираємося в с.Біла. Там відкрили новий ресторанчик з грузинською кухнею ( інфа від Тімура). Хто знає де це - підказуйте. Пропоную, як завжди, на 18.45-19.00 за місцевим часом.
Хто буде? Ау...

Добавлено спустя 3 минуты 30 секунд:

fridn писал(а):Всім прівєт.Ми недавно дізналися про Ваш клуб.Нам приємно було б з Вами зустрітися.Попередьте де і коли відбудеться зустріч. :)

Новим людям завжди раді! Обовязково приходьте ( приїзджайте на Кашачку) на зустріч!
Сигналкин

Чт окт 09, 2008 12:39:39

drakosha писал(а):Чув від Фараона, що збираємося в с.Біла.

Нехочу повчати.
Але вважаю що місце зустрічи та час бажано визначати під час спілкування на форумі, а не по телефону між своїх. Так більш шансів що хтось із новеньких побачить інфу і теж приєднається.
ІМХО
julia

Чт окт 09, 2008 16:04:25

Я буду обовязково! Але я так і не зрозуміла де "стрілка"? Ау, де всі пропали?
DOC

Чт окт 09, 2008 18:25:43

Значится так, встреча в ресторане грузинской кухни "Золотая рыбка" (чувствуется, что местный папа - генацвале ;) ), который находится в с.Била (на перекрёстке, где разворачивается автобус - налево) в 19.00

Добавлено спустя 2 минуты 26 секунд:

ежели кто-то из новеньких не сориентируется, можем обсудить вариант предварительной встречи в более приемлимом месте
fridn

Чт окт 09, 2008 21:59:01

Привіт всім! Маємо в завтра дуже багато справ, але постараємся приїхати! До зустрічі Юра, Оля
drakosha

Чт окт 09, 2008 22:49:27

Справ завжди багато. Думаю один раз в місяць для свого задоволення можна виділити годинку-другу для спілкування з кашкайцями. Повірте - це затягує. Срібна машинка, Оля ... - надіюсь що ВИ недаром цікавились адресою нашого і Вашого сайта кашкай клубу на ж/д. Усі будуть надзвичайно раді знайомству з Вами.
drakosha

Пт окт 10, 2008 23:25:10

Зустріч відбулася. Тімур зібрав всіх нас в Золотій Рибці. Як завжди смачненько нас накормив. Грузинська кухня в закладі на вищому рівні, усе домашнє та смачнесеньке. Власниця закладу ОСОБИСТО готувала ( на замовлення та прохання Тімура ). Запивали усе Тархуном виготовленим із сировини привезеної з Грузії. Тімур спецрейсом доставив його з Староконстантинова.
Зібрались постійні Кашкаводи. Прикрасою вечора була Юля. Вона прикрашає наші зустрічі. Був і десерт ( після того як поїхала Юля та Фараон )- зявилися Fridinи-Юра та Оля. Це новачки в клубі. Чудова і приємна пара. Надіюсь їм сподобається спілкування. Раді, що Ви приїхали, приємного Вам спілкування та володіння машинкою.

Добавлено спустя 4 минуты 49 секунд:

Справжні кашкаводи

Добавлено спустя 3 минуты 1 секунду:

Справжні кашкаводи.

Добавлено спустя 3 минуты 41 секунду:

Фкусності

Добавлено спустя 3 минуты 30 секунд:

Вкусності -

Добавлено спустя 1 минуту 46 секунд:

Дякую Золотій Рибці.
Вложения
DSC00009_изменить размер.JPG
DSC00007_изменить размер.JPG
Кашкаводы в сборе..JPG
Чудові нові Кашкаводи одноклубники.JPG
Fridn-Юра та Оля.
Ам- ням-ням.JPG
Ухты-ахты..JPG
Вкуснятинка.JPG
Вах-Вах-Вах .JPG
Вкусности.JPG
Чуть с пальцами не сьел.JPG
DSC00029_изменить размер.JPG
DOC

Сб окт 11, 2008 07:56:31

Да, завидуйте нам, ибо у вас нет такого человека как Тимур! Не то шо человека - ЧЕЛОВЕЧИЩА!!! Вот кого надо отправить в Верховную Раду и тогда жизнь у Украинского народа будет организована на высшем уровне! :smile:
Да, грузинская кухня - это не только шашлык!!

По ходу пъесы, вскользь, обсуждалась пропозиция поездки в Карпаты на осенних каникулах. у нас предварительно готовы ехать 4-5 экипажей, может кто желает присоединиться?
TIMUR

Сб окт 11, 2008 11:13:21

drakosha
Спасибо за Очень вкусный фотоотчёт! Так и не запомнил ты названия блюд. Я прокоментирую. Сверху вниз: баклажаны с орехами;
Кучмачи;
Сациви;
Хачапури;
Хинкали.
DOC
Спасибо за тёплые слова!
fridn
Молодцы, что приехали!
Сигналкин
Сигналкин писал(а):Нехочу повчати.
Але вважаю що місце зустрічи та час бажано визначати під час спілкування на форумі, а не по телефону між своїх. Так більш шансів що хтось із новеньких побачить інфу і теж приєднається.

Ты прав! Просто я был отрезан некоторое время от интернета, по-этому пришлось согласовывать всё в телефонном режиме, но и без телефона нельзя, ибо не все наши тернопольские одноклубники по некоторым причинам зарегистрированы на форуме. А вот новенькие Юра и Оля, действительно попали, хоть и с небольшим опозданием ,на встречу, благодаря форуму.

Добавлено спустя 26 минут 7 секунд:

Поздравляем наших одноклубников Арсена и Игорыча с рождением сыновей!!! По понятным причинам они не смогли присутствовать на встрече, и мы не вручили им подарки для их малышей. По-этому переносим на следующую плановую встречу, но это не столь важно, главное, чтоб малыши и мамы были здоровы!!! :smile:
fridn

Сб окт 11, 2008 11:16:23

Вибачаємся за вчорашнє запізнення, обіцяєм виправитись! Приємно що існує такий клуб, задоволені від спілкуваня з Кашкаводами-приємні, просто хорші люди. Раді новим знайомствам!
Афоня

Сб окт 11, 2008 11:22:06

Молодцы!!!
TIMUR писал(а):баклажаны с орехами;

TIMUR писал(а):Сациви;

Хачапури;

Хинкали.

ЭТО мы очень любим! Теперь встречи проходят еще и вкусные.
Танчик

Сб окт 11, 2008 12:03:11

Ребята! Вы - лучшие! Классный фотоотчётец!
ПыСы. Я тоже хочу такую вкуснятину!
Афоня
Организуй нам в Киеве такую кухню, ты же знаешь, где так же вкусно готовят!
Write comments