Write comments

Обяз :))

Вт июл 08, 2008 18:43:24

Братья кашкаводы, вроде как в это пятницу плановая встреча. Не уверен, что наш гуру успеет вернутся с курортов :( . Кто есть на месте - отзовитесь!!!! И какие будут предложения по месту.
drakosha

Вт июл 08, 2008 18:56:52

Я на місці, в Тернополі. Дам Тобі свій мобільний в лічку для звязку.
У мене є телефон тільки Юлі та Тімура. Чи Ти знаєш хто реально зараз в Тернополі і хто має можливість користуватись інтернетом?
Пропоную місце зустрічі- в Артура ( кінотеатр Перемога ).Мені без машинки зручно добиратись, але погоджусь на будь-який варіант в межах 10 км від Тернополя, якщо дальше. то прохання підібрати.
DOC

Ср июл 09, 2008 09:29:08

Ще хто на зв'язку?
FARAON1

Ср июл 09, 2008 19:57:10

99 % буду , говорив з Тімуром ,він приїхав
drakosha

Ср июл 09, 2008 21:43:30

А можна 1% добавити до впевненості і розуміння , що дороги для відсутності на зустрічі немає. Також зізванювався з Тімуром зранку, ввечері пропустив його дзвінок :sad: :shock: :roll: , вже пізно перезванювати. Думаю завтра все уточню.
DOC

Пт июл 11, 2008 11:31:38

Значится так, встреча сегодня (11.07.08), в 18.30, у Артура на шашлыках (возле кинотеатра "ПЕРЕМОГА")
Lilo

Пт июл 11, 2008 11:39:26

DOC
Юр, давай в 19-00, я могу неуспеть из за пробок :smile:
drakosha

Сб июл 12, 2008 11:40:39

Вчора була зустріч. Час провели приємно та корисно. В клуб влилася нова пара кашкаводів- АРСЕН та Софія + масянька в животіку. Особисто я познйомився з Русланом НИК ( до вчора його не знав, хоча він вже спілкувався з Тернопільськими кашкаводами). Клуб розширюється-отже стає цікавішим. Дякую DOCу за візитки клубу, тепер у мене є шанс "зловити" нових кашкаводів і "влити" їх у наш рух.
Дякую Тімуру за солодкі сухарики, дочка їх наярювала замість вечері з Веееличезним задоволенням. Побачимось. Юлі - швидшого одуження її кошечки.
DOC

Сб июл 12, 2008 20:58:24

Огромное спасибо всем за встречу, Тернополь форэвэ :smile: , Приятнейшея компания, отлично проведённое время - добавил пару лет жизни ;)

За визитки надо благодарить ТОРПЕДО!!!!
drakosha

Сб июл 12, 2008 23:43:00

DOC писал(а):Огромное спасибо всем за встречу, Тернополь форэвэ :smile: , Приятнейшея компания, отлично проведённое время - добавил пару лет жизни ;)

За визитки надо благодарить ТОРПЕДО!!!!

ТОРПЕДО- огромное спасибо.
TIMUR

Пт июл 18, 2008 20:15:52

drakosha писал(а):DOC писал(а):
Огромное спасибо всем за встречу, Тернополь форэвэ , Приятнейшея компания, отлично проведённое время - добавил пару лет жизни

За визитки надо благодарить ТОРПЕДО!!!!

ТОРПЕДО- огромное спасибо.

+1
А "обяз" прошел на отлично! Присутствовали все, и даже новенькие.Всем большое спасибо. Будем ждать следующего "обяза"! :D
Write comments