Write comments

Вкрали диски!

Пт июн 11, 2010 17:50:09

Сьогодні вночі прокинувся і зустрів свою машинку на .... цеглах. Вкрали диски. Тихо і безшумно. Ніхто із сусідів нічого не чув. Мєнти сказали останнім часом звикле явище, після того я вже не вірю що їх знайдуть. Блін!!!!!!!!!! Люди, один диск коштує більше 3 тис. гривень!!!! Цілий день в шоці ходжу! В понеділок йду в страхову, можу хоч щось відшкодують. І найгірше те, що зажав останнього разу як був на ТО триста гривень на секретки... ((((( Скупий платить двічі! Тепер або на стоянку ставити (до якої далеко добиратися), або навіть не знаю що..... Наразі стою на цеглинах... Хтось чув, були випадки коли злодії за викуп повертали диски?
Ant0n

Пт июн 11, 2010 20:07:35

Komarik_lviv
не думаю, чтобы секретки помогли.
датчик наклона - наше все, но только если машина недалеко.
Nik

Пт июн 11, 2010 20:08:37

Komarik_lviv писал(а): можу хоч щось відшкодують.

Диски нэ видшкодовують... :cry:
bykovdima

Пт июн 11, 2010 20:13:32

Komarik_lviv писал(а):Хтось чув, були випадки коли злодії за викуп повертали диски?

и не возвращают :(, какой дурак на это пойдет - ты же ему морду набьешь вместо вознаграждения
Ant0n

Пт июн 11, 2010 20:13:39

Nik писал(а):
Komarik_lviv писал(а): можу хоч щось відшкодують.

Диски нэ видшкодовують... :cry:

зависит от договора со страховой.
у меня, например, возмещают.
PSYcho

Пт июн 11, 2010 23:05:54

Ant0n писал(а):у меня, например, возмещают.

у меня тоже
Ant0n писал(а):не думаю, чтобы секретки помогли.

глупости, если это бомжики или нарики то помогли бы. у них гидравлической крутилки при себе нет
Афоня

Сб июн 12, 2010 07:10:38

Komarik_lviv
:shock: Cочувствую
Komarik_lviv

Сб июн 12, 2010 08:23:03

секретки - то як замок до квартирних дверей, як захочуть зломати то зломають, то лише питання часу.... Тут боротьбя йде за хвилини. З секретками побавитись треба, нашвидкоруч не вдасться зняти. Я вже тут стільки людей опитав, тому секретки таки куплю. Сьогодні поїду диски купляти, оригінал не потяну (страхова таки не поверне, в договорі не передбачено). Шансів на повернення дисків взагалі нема. Секретки візьму на ніссані, ціна не дуже кусається.
iQashqai

Сб июн 12, 2010 08:31:52

Komarik_lviv писал(а):Секретки візьму на ніссані

Эти же секретки воры так же берут на Ниссане.
Komarik_lviv

Сб июн 12, 2010 11:10:02

Підраховую свій попандос... купив 4 диски по 1900 грн штука, WSP, і все таки купив секретки, оригінальні Ніссан - 350 грн комплект. До речі на Ніссані сказали що я вже якийсь пятий із таким попандосом за останній місяць... Будьте пильні![/img]
Voyager

Сб июн 12, 2010 22:28:28

Komarik_lviv писал(а):До речі на Ніссані сказали що я вже якийсь пятий із таким попандосом за останній місяць...

Интересно, кому продают эти ворованные кашкаевские диски.
Xapik

Вс июн 13, 2010 00:00:59

советую поставить датчик наклона! Ant0n +1.
еще найди нормального токаря и сделай индивидуальные секретки - точно не украдут!
Nik

Вс июн 13, 2010 11:21:39

Voyager писал(а):Интересно, кому продают эти ворованные кашкаевские диски.

Скорее всего, знали уже куда девать. Типа под заказ.
BH/BX

Вс июн 13, 2010 20:37:24

скорее всего таки да под заказ.
у меня по мелочи линзу зеркала вынули.
iQashqai

Вс июн 13, 2010 21:05:26

BH/BX писал(а):линзу зеркала вынули

Может от жары отвалилась?
Write comments