Не много обо всем. От рыбалки до вышивания крестиком.
Write comments

Re: Рок-н-ролл – это он.

Пт июл 06, 2018 08:27:23

Valiko

Re: Рок-н-ролл – это он.

Пн авг 06, 2018 09:50:22

В Полтаві очікується легенда!!!

Изображение

Судячи з Ютьюбу, ветеран зараз виглядає класно.

Dr.Feelgood

Re: Рок-н-ролл – это он.

Пт авг 17, 2018 21:05:44

Voyager

Re: Рок-н-ролл – это он.

Сб авг 18, 2018 10:33:46

DORO. Новый альбом.

Сэнсэй

Re: Рок-н-ролл – это он.

Вт авг 21, 2018 10:36:28

Изображение
snap

Re: Рок-н-ролл – это он.

Сб авг 25, 2018 10:22:30

snap

Re: Рок-н-ролл – это он.

Пн авг 27, 2018 15:25:40

Еще один,извиняюсь за свой французский,ебанат
Украинскую власть сменили дипломаты, которые правят США, а Российская Федерация не имела иного решения, как забрать часть независимого государства под свой контроль. Об этом заявил один из основателей легендарной рок-группы Pink Floyd Роджер Уотерс. По его словам, украинский город Симферополь по праву должен принадлежать России. "Я знаю, что Севастополь очень важен для России и россиян. Существует множество договоров и бумаг, по которым Россия имеет все права на этот город. Смена власти в Украине, спланированная Вашингтоном, просто спровоцировала Москву на дальнейшие действия", - подчеркнул Уотерс.



https://replyua.net/show/107132-sevasto ... kryme.html
snap

Re: Рок-н-ролл – это он.

Вт авг 28, 2018 12:27:07

snap

Re: Рок-н-ролл – это он.

Вт авг 28, 2018 14:42:34

.
Вложения
imageproxy.jpg
Dr.Feelgood

Re: Рок-н-ролл – это он.

Вт авг 28, 2018 18:07:52

snap
:smile:
Valiko

Re: Рок-н-ролл – это он.

Вс сен 02, 2018 21:22:54

Рок та блюз десь так - брати.

ЯК ПИСАТИ БЛЮЗ | +
ЯК ПИСАТИ БЛЮЗ:

1) Запам'ятайте, більшість блюзів починаються з фрази «Прокинувся я вранці» (Woke up this morning ...)
«Моя дружина добра ...» - погана фраза для початку блюзу. Хіба що, після ви заспіваєте щось на кшталт «..., але потвора, просто сором!».

2) Блюз - проста музика. Після того, як заспіваєте перший рядок, повторіть її. Потім знайдіть риму. Наприклад: «Моя дружина добра, але потвора, просто сором! / О-о-о, моя дружина добра, але потвора, просто сором! / У неї зуби як у Маргарет Тетчер і важить вона 200 кілограмів! ». (Got a good woman with the meanest face in town / Yes, I got a good woman with the meanest face in town / Got teeth like Margaret Thatcher / and she weigh 500 pound.)

3) Блюзові автомобілі це: Шевроле, Форд, Кадилак і будь-яка розбита вантажівка.
Вольво, BMW або спортивні родстери - це не блюз.
Головний блюзовий засіб пересування - автобус далекого прямування або поїзд десь на півдні. Хоча, далекі походи пішки - більш важлива частина блюзового способу життя.

4) Тінейджери не співають блюз.
Блюзовий вік починається з можливості бути засудженим до страти на електричному стільці за вбивство людини в Мемфісі.

5) Блюз може мати місце в Нью-Йорку, але не на Гавайях або в Канаді.
Важкі часи в Сіетлі або Мініаполісі - це, швидше за все, просто депресія.
Чикаго, Сент-Луїс і Канзас-Сіті - кращі місця для блюзу.
Блюз також недоречний в кліматичних зонах, де не буває дощів.

6) Чоловіча лисина - це не блюз. А жіноча - так.
Зламати ногу, катаючись на лижах - це не блюз. Інша справа, якщо ви зламали ногу, коли вами подавився алігатор.

7) В офісі або супермаркеті блюзу не буває.
Відправляйтеся на автостоянку або, хоча б, підіть посидьте біля туалету.

8 ) Хороші блюзові місця: хайвей, в'язниця, порожнє ліжко, дно склянки з віскі.
Погані: бутик Армані, презентація виставки авангардного живопису, курси гольфу.

9) Ніхто не повірить, що це блюз, якщо на вас костюм. Хіба що ви - старий чорний і спали в ньому (варіант: вас в ньому ховають).

10) У вас є право співати блюз: якщо ви дожили до похилого віку або, хоча б, довго не милися; якщо застрелили людину в Мемфісі; якщо ви сліпий.
Ви не маєте права співати блюз: якщо у вас збереглися всі зуби; людина, в яку ви стріляли в Мемфісі, вижила; вашу сліпоту вилікували; ви володієте трастовим фондом.

11) Блюз не залежить від кольору шкіри.
Справа - в невезінні. Майкл Джордан не може співати блюз. А Майк Тайсон - міг би.
Потворні білі люди теж мають право виконувати блюз.

12) Якщо вам дружина наливає бензин, коли ви просите про склянку води, це блюз. Інші належні блюзові напої: дешеве вино, віскі або бурбон, каламутна вода (muddy water), огидна чорна кава. Чи не належні блюзові напої: Пер'є, Шардоне, дієтичні версії газованої води.

13) Смерть в дешевому мотелі - це блюз. Справжній блюзмен може бути застрелений в вуличній розбірці або убитий в спину ревнивою коханкою. Також підходить електричний стілець і смерть на самоті на зламаному ліжку.
Не годяться серцевий напад під час тенісного матчу або ліпосакції.

14) Відповідні блюзові імена для жінок: Сейді, Велика Мама, Бессі.
Для чоловіків: Джо, Віллі, Малюк Віллі, Великий Віллі.
Люди з іменами на кшталт Мішель, Амбер, Деббі і Хізер не можуть співати блюз незалежно від того, як багато людей вони застрелили в Мемфісі.

15) Придумайте собі підходяще блюзовое ім'я. Вам необхідна назва будь-якого фізичного недоліку (сліпий, або кульгавий, божевільний); ім'я (див. вище); назва фрукта (лимон, лайм, ківі); прізвище американського президента (Джефферсон, Джонсон, Філмор).
Наприклад: Сліпий Лайм Джеферсон (Blind Lime Jefferson), Кульгавий Лимон Джонсон (Lame Lemon Johnson), Божевільний Ківі Філмор (ну, може, ківі і не підходить).

16) Незалежно від трагізму у вашому житті і кількості трупів після візиту в Мемфіс: якщо у вас є комп'ютер, ви не можете співати блюз.

:D
Kostya

Re: Рок-н-ролл – это он.

Ср сен 05, 2018 13:54:18

Dr.Feelgood

Re: Рок-н-ролл – это он.

Чт сен 06, 2018 17:12:04

:mrgreen:
Вложения
40868873_2210235879265553_864079280299048960_n.jpg
snap

Re: Рок-н-ролл – это он.

Чт сен 06, 2018 17:14:15

савецкая прапаганда тлетворного влияния западной музыки :mrgreen:
Dr.Feelgood

Re: Рок-н-ролл – это он.

Пт сен 07, 2018 20:43:53

Write comments