levsha писал(а):Сила силенна налаштувань це круто (мабуть для когось
Може це для когось і круто, а для мене це гнучкий вибір налаштувань під мої потреби, треба тільки не лінуватися, а трохи розібратися.
levsha писал(а):бо там якась дурня а не карти
Мені теж так намалювало, але тітонька люб'язно повідомила, что кінцевий пункт маршруту недосяжний. Мені цього достатньо, щоб подивитися на картоснові від OSM що там не так з кінцевим пунктом.
Screenshot_2019-10-19-15-59-26.jpg (608.93 KiB) Просмотров: 1653
Але якщо правильно задати адресу кінцевого пункту, то мабуть все стає на свої місця.
Screenshot_2019-10-19-16-48-02.jpg (623.15 KiB) Просмотров: 1653
Це не є проблемою програми, яку ти використовуєш для навігації, це проблема картоснови, але гнучкі налаштування допомагають інколи нівелювати помилки картоснови.
Тут в точці 1 теж немає проїзду, а в точці 2 взагалі магазин на проїздній частині дороги розташували... Ну той що, нічого страшного, з часом виправлять.
Error of map.jpg (270.37 KiB) Просмотров: 1653