Интернет, Мобильная связь, ПК, КПК, и все в том же духе.
Write comments

Сетевые проигрыватели образов BD3D-дисков

Вт ноя 08, 2011 01:20:02

3D-телеки мы уже обсуждали, домашние накопители NAS со встроенными торрент-клиентами - тоже. Логично теперь найти оптимальные плейеры образов 3D фильмов, чтобы эти образы проигрывались через домашнюю сетку по DLNA или просто с накопителя - и вообще будет торт. Долго я их ждал...
Сразу же давайте договоримся:
1. Тут не обсуждать проигрывание mkv-файлов и прочих упакованно-перепакованных. Только образы ISO BD3D.
2. Не предлагать строить HTPC на материнках, видеокартах, виндах. Наша цель - включил железку и смотри. Разбираться с глюками винды, кривыми драйверами, заиканиями фильма и т.д. - это увлекательно, но не фен-шуй.
3. Не обсуждаем проигрывание образов с ноутов и ББ. Наша цель - смотри п.2.
4. Интересны только устройства, умеющие проигрывать ISO BD3D по сети с накопителя. С USB или eSATA неинтересно.

Наконец-то начали появляться такие железки, пока не разобрался кто из них реально умеет тащить ISO BD3D по сети с NAS, но вот что прочитал:
1. OPPO BDP-93 NuForce Edition - аудиофильский дивайс.
2. Xtreamer Prodigy 3D (mk2) - старт продаж с ноября.
3. HiMedia HD900B
4. IconBIT XDS1003D на Андроиде!
Правда, полной лицензии по BD3D новые риалтековские чипы не имеют, поэтому менюшки в BD3D-образах показывают только урезанные (BD-Lite).
В общем, глаза разбежались, надо всё вычитывать, чтобы не промахнуться с покупкой. Советуйте.
levsha

Re: Сетевые проигрыватели образов BD3D-дисков

Ср мар 22, 2017 23:30:24

З іншого боку 4k в H,264 це досить нестандартна конфігурація і не повинна часто попадатись. Так що мабуть перепакувати разово буде найкращим рішенням зараз.
Проблема в тому, що в мене просто тупо немає на чому перепакувати: дома є тільки NAS на старому Atom (Nvidia iON) і робочий ноут ...
Torpedo

Re: Сетевые проигрыватели образов BD3D-дисков

Чт мар 23, 2017 11:29:07

levsha писал(а):Ну в основному все в районі сотні

Справа не в ціні, справа в тому що за ці гроші поки що не знайшов пристрою, який би по відгукам, працював би з UHD форматами так же стабільно, як Дюна з FHD.
До того ж починаються з'являтися цікаві цяцьки, правда поки що з HDMI 1.4b
levsha

Re: Сетевые проигрыватели образов BD3D-дисков

Чт мар 23, 2017 11:41:55

Torpedo писал(а):До того ж починаються з'являтися цікаві цяцьки, правда поки що з HDMI 1.4b

Ну це на любителя :) NAS в мене вже є, так що від універсального комбайну і не отримую плюсів. Та й рішення на базі PC я в даний момент взагалі не розглядаю: там доведеться шаманити із HDMI-CEC, а 3D MVC в KODI на PC платформі в даний момент взагалі тільки під Windows працює.
Ну і HDMI 1.4b зараз для мене вистачило би, але так, виглядає трохи невиправдано зараз купувати на 1.4b коли вже є 2.0a
Torpedo

Re: Сетевые проигрыватели образов BD3D-дисков

Чт мар 23, 2017 11:50:05

levsha писал(а):Ну це на любителя :) NAS в мене вже є

У мене зараз Дюна виконує функції NASa, тому й поглядаю в цей бік.
Ось ще доволі цікава та бюджетна штучка
levsha

Re: Сетевые проигрыватели образов BD3D-дисков

Чт мар 23, 2017 11:57:27

Torpedo писал(а):Ось ще доволі цікава та бюджетна штучка

Ця так, Amlogic S912 + Mali-T820MP3 це те, що зараз в топі. Виглядає цікаво, тільки треба прошивки дивитись - є великі шанси що з ним буде стандартный китайский підхід "вийшов з якоюсь кривою китайскою прошивку і з нею так і залишився"...
Torpedo

Re: Сетевые проигрыватели образов BD3D-дисков

Чт мар 23, 2017 12:10:30

levsha писал(а):Amlogic S912 + Mali-T820MP3 це те, що зараз в топі
Через наявність SATA та Giga Ethernet LAN, мені більш цікавий Realtek 1295DD.

levsha писал(а):є великі шанси що з ним буде стандартный китайский підхід "вийшов з якоюсь кривою китайскою прошивку і з нею так і залишився
Ага, у мене поки що таке враження, що це біда всіх подібних пристроїв, тому й не бачу сенсу платити зараз 100$ за цяцьку.

Може хоть цю цяцьку доведуть до розуму, сподіваюсь...
Сэнсэй

Re: Сетевые проигрыватели образов BD3D-дисков

Чт мар 23, 2017 14:45:29

Torpedo
levsha
А в обсуждаемых вами железках есть именно BD3D-ISO по сети, упомянутое в названии темы? А то, конечно, 4К - это хорошо, особенно на диагонали овер 60", но пережатое 3D на ней смотреть - сомнительное удовольствие.
Torpedo

Re: Сетевые проигрыватели образов BD3D-дисков

Чт мар 23, 2017 16:11:45

Сэнсэй, апологетам именно "BD3D-ISO по сети" должна понравиться ещё вот эта штучка.
:smile:
levsha

Re: Сетевые проигрыватели образов BD3D-дисков

Чт мар 23, 2017 18:18:38

Сэнсэй писал(а):Torpedo
levsha
А в обсуждаемых вами железках есть именно BD3D-ISO по сети, упомянутое в названии темы?

У меня нету подтверждений из первых рук так как ни одной из этих железок у меня в руках нету, но судя по описаниям на форумах (включая forum.kodi.tv), да, есть.
levsha

Re: Сетевые проигрыватели образов BD3D-дисков

Чт мар 23, 2017 18:27:04

Torpedo писал(а):Сэнсэй, апологетам именно "BD3D-ISO по сети" должна понравиться ещё вот эта штучка.
:smile:

Він побудований на тій же платформі, що і A5, про який я теж згадував.
Різниця між A5 і A10 в тому, що на A10 16GB flash замість 8GB, встроєна кишеня під HDD, встроєний блок живлення замість виносного, і 802.11 b/g/n/ac 2.4G/5G замість 802.11 b/g/n 2.4G
Сэнсэй

Re: Сетевые проигрыватели образов BD3D-дисков

Чт мар 23, 2017 20:35:49

Глянул быстро в описание А10. Сочетания BD3D-iso нигде не встретил. Отдельно BD есть, 3D есть, ISO тоже есть, но это всё немножко не то. Может, невнимательно читал, конечно...
levsha

Re: Сетевые проигрыватели образов BD3D-дисков

Чт мар 23, 2017 21:49:49

А звідки він по твоєму 3D гратиме як не з iso?
Взагалі там Kodi від VidOn. Це одна із двох зборок Kodi, яка вміє 3D MVC (в тому числі із ISO)
levsha

Re: Сетевые проигрыватели образов BD3D-дисков

Чт мар 23, 2017 22:18:11

Так, ну я один варіант рішення для себе для цього разового випадку знайшов: ноут дружини виводить таки 4K :)
Сэнсэй

Re: Сетевые проигрыватели образов BD3D-дисков

Чт мар 23, 2017 22:47:17

levsha писал(а):А звідки він по твоєму 3D гратиме як не з iso?

С пережаток всяких из .mkv-контейнера, например.
levsha

Re: Сетевые проигрыватели образов BD3D-дисков

Чт мар 23, 2017 22:58:44

Сэнсэй писал(а):
levsha писал(а):А звідки він по твоєму 3D гратиме як не з iso?

С пережаток всяких из .mkv-контейнера, например.

На forum.kodi.tv як раз всі жалілись що нічого не вміє 3D MVC із mkv контейнера, всі тільки з ISO грають.
Write comments